logo کاقه ارز

کارت های اعتباری کریپتو می توانند نقش مهمی در زندگی عمومی داشته باشند. آنها به مردم این امکان را می دهند که مستقیماً با رمزهای تبلیغاتی در فروشگاه ها و به صورت آنلاین پرداخت کنند و از این طریق با این فناوری بیشتر آشنا شوند. از دیگر مزایای کارت های اعتباری رمزپایه می توان به هزینه کم تبدیل در صورتی که در کشور دیگری هستید و حذف اعتماد به بانکهای سنتی برای دسترسی به پول نقد اشاره کرد. آیا می خواهید درباره دنیای کارت های اعتباری رمزنگاری اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ بهترین کارت های اعتباری رمزنگاری را که امسال باید استفاده کنید بررسی کنید. اگر کارت اعتباری رمزنگاری را دوست دارید، ادامه مطلب را بخوانید. این ها بهترین کارت های اعتباری رمزنگاری موجود در سال 2020 هستند.

1.  کارت اعتباری TenX

Tenisa Visa Card یکی از محبوب ترین کارت های اعتباری رمزنگاری است. علیرغم برخی مشکلات اولیه (از جمله تاخیر در انتشار کارت فیزیکی در سال 2018)، این شرکت اکنون در حال پیشرفت است. متاسفانه در دسترس بودن کارت اعتباری رمزنگاری TenX محدود است. شما باید در منطقه آسیا اقیانوسیه، آلمان یا اتریش زندگی کنید. انتظار می رود کشور های بیشتری در هفته ها و ماه های آینده حمایت شوند. با چند استثناء، این کارت در هر فروشگاهی در هر نقطه از جهان که ویزا را قبول می کند، از جمله ایالات متحده کار می کند.

در صورت پرداخت کمتر از 1000 دلار در 12 ماه، این کارت 15 دلار هزینه دارد و هزینه سالانه 10 دلار نیز دارد. برای هر تراکنش ATM نیز 3.25 دلار هزینه وجود دارد. TenX به شما امکان می دهد در Bitcoin ،Ethereum و Litecoin پرداخت بپردازید. این کارت برای بستر پرداخت خود به TenX (نشان PAY) تکیه دارد.

2. کارت اعتباری Nexo

Nexo نام خود را به عنوان یكی از اولین شركت هایی ارائه داد كه بستر وام های فوری و پشتیبانی از آن را ارائه می داد. این امکان را به شما می دهد تا بدون فروش دارایی به ارزش رمزنگاری خود دسترسی پیدا کنید. Nexo به شما امکان می دهد یک خط اعتباری را با بیش از 45 ارز فیات در نظر بگیرید. اعتبار با دارایی های رمزنگاری شما ضبط می شود. مقدار اعتباری که می توانید از آن استفاده کنید متناسب با مقدار کریپتو موجود در کیف پول Nexo است. با تغییر ارزش رمزنگاری، میزان اعتبار شما نیز می تواند خارج شود. کیف پول های Nexo توسط گلدمن ساکس پشتیبانی می شوند و دارای تأیید سئو هستند.

کارت های اعتباری

هیچ برنامه، چک های اعتباری یا روند بررسی وجود ندارد. تضمین شده است که همه برنامه ها موفقیت آمیز باشند. شما همچنین حداقل بازپرداخت را پیدا نخواهید کرد. Nexo به طور خودکار مانده موجودی را بازپرداخت خواهد کرد. APR در خریدهای شما از 5.9 درصد شروع می شود. Nexo 23 ارز رمزنگاری مختلف را در کیف پول خود می پذیرد. آنها شاملBitcoin ،Ethereum ،Litecoin ، EOS ،Cardano ،Stellar ،Bitcoin Cash ،NEO و Ripple هستند. اگر می خواهید 30 درصد سود سهام، دسترسی به کارت پرداخت Nexo داشته باشید و نیاز به برداشت بانکی تا 2 میلیون دلار نیز دارید، باید از طریق یک فرآیند تأیید پیشرفته کار کنید. کارت شما از طریق MasterCard صادر می شود.

3. کارت اعتباری Crypto.com

کارت ویزا MCO (کارتهای ایالات متحده)

کارت اعتباری Crypto.com پنج کارت ویزا مختلف ارائه می دهد. کارت ورود به سطح رایگان است و نیازی نیست که شما بتوانید هرکدام از علائم شخصی موناکو (MCO) این شرکت را واریز کنید. چهار گزینه دیگر برای 50، 500، 5،000 و 50،000 MCO در دسترس است. اگر در آینده کارت خود را لغو کنید، نشانه های MCO به شما باز می گردند. کارتهای اعتباری رمزنگاری Crypto.com قدرت های بسیار خوبی را برای کاربران ارائه می دهند. این هزینه ها شامل 100 درصد وجه نقد به اشتراک های Netflix ،Spotify و Amazon Prime شما، 10 درصد بازپرداخت در رزروهای Expedia و Airbnb، و بسته به نوع کارت شما، تا پنج درصد بازپرداخت است.

کارت های سطح بالا همچنین محدودیت های برداشت ماهانه ATM رایگان و نرخ ارز رقابتی تر را ارائه می دهند. هیچ چک اعتباری وجود ندارد. می توانید از کارت ویزا MCO برای پرداخت بیش از 40 میلیون فروشگاه و فروشگاه در سراسر جهان استفاده کنید.

4. کارت اعتباری Monolith

Monolith که قبلاً با عنوان Token شناخته می شد، سعی می کند یک حساب DEFI با مشخصات کامل به کاربران خود ارائه دهد. اگر یک حساب کاربری ایجاد کنید، یک کارت بدهی Visa دریافت می کنید که به یک کیف پول غیر حضوری متصل است.به شما امکان تعویض و خرج کردن نشانه های خود، یک نوع مرتب سازی، شماره حساب و شماره IBAN اروپایی می دهد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد Monolith تقسیم پرداخت است؛ با استفاده از برنامه مرتبط، می توانید هزینه خرید درون فروشگاهی را بین چندین ارز رمزنگاری خود تقسیم کنید. هنگام مبادله سکه، به لطف مصالح جمع آوری DEX Monolith، می توانید از نرخ بازار لذت ببرید. باUniSwap ،Kyber ، Bancor ،0x ،Mesh و EtherDelta کار می کند.

برای استفاده از کارت، باید رمزنگاری خود را به کیف پول قرارداد هوشمند کاملاً غیرمتمرکز، سازگار با ERC-20 شرکت ارسال کنید. این شرکت به کیف پول شما دسترسی ندارد. دو کارت اعتباری رمزنگاری از طریق Monolith ،GBP و EUR قابل دسترسی است. برای هیچ یک هزینه ماهانه ندارید، شما هر ماه دو برداشت ATM رایگان دریافت می کنید، و آنها محدودیت هزینه روزانه 7،500 پوند را دارند. کارت های یکپارچه در هر مشاغلی که پرداخت ویزا را بپذیرد کار خواهد کرد.

5. Bankera

Bankera به عنوان یک بانک برای صورتحساب blockchain است. علاوه بر کارت های اعتباری کریپتو، این شرکت طیف گسترده ای از خدمات مالی، از جمله شماره شخصی IBAN، امکان ارسال و دریافت پول، پرداخت های مرزی به چندین ارز و ابزارهای بودجه ریزی AI را ارائه می دهد. مانند سایر کارت های اعتباری رمزنگاری موجود در این لیست، رمزنگاری شما پشتوانه وام فیات را تأمین می کند. کمترین وام شما می توانید 25 دلار بپردازید. بالاترین 1 میلیون دلار است. شما می توانید بیت کوین، اتر، NEM و Dash را به عنوان وثیقه واریز کنید.

6. BlockCard

BlockCard مستقر در ایالات متحده یکی از بهترین کارت های اعتباری رمزنگاری را در بازار ارائه می دهد. یکی از تنها کارت هایی است که به شما امکان می دهد در کریپتو سرمایه گذاری کنید. بسیاری از کارت ها دارایی های خود را پس از واریز به دلار تبدیل می کنند. BlockCard همچنین از پرداخت های از طریق Apple Pay ،Google Pay و Samsung Pay پشتیبانی می کند. اگر می خواهید برای یک BlockCard اقدام کنید، باید یک فرآیند KYC را طی کنید.

کارت های اعتباری

7. Revolut

Revolut یک کارت رمزنگاری است که برای افرادی صورت می گیرد که مسافرت های بین المللی زیادی انجام می دهند. می توانید بیش از 150 ارز هزینه کنید. اگر بیش از 5000 دلار در ماه به صورت نقدی برداشت کنید، باید 0.5 درصد هزینه پرداخت کنید. کارت Revolut همچنین دارای ویژگی های امنیتی است. می توانید کارت خود را به صورت دلخواه مسدود کرده و ویژگی هایی مانند پرداخت های بدون تماس و برداشت دستگاه های خودپرداز را فعال و غیرفعال کنید و امنیت مبتنی بر مکان را فعال کنید که پرداختهای ناشی از خارج از مناطق مجاز شما را مسدود می کند.

کارت های اعتباری Crypto فقط یک راه هستند که می توانید نشانه های رمزنگاری خود را در “زندگی واقعی” صرف کنید.
در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.