logo کاقه ارز

cryptocurrency با هدف تغییر جهان بهتر، برای کمک به ما در به دست آوردن آزادی مالی به وجود آمده است. ما باید این واقعیت را بپذیریم که BTC مانند پول نقد نیست و شما نمی توانید به راحتی وارد یک فروشگاه شوید و چیزی را که می توانید با یک سیستم نقدی سنتی خریداری کنید با ارز های رمز پایه خریداری کنید. این یک چالش بزرگ برای ارزهای دیجیتال است. برای حل این مشکل، بسیاری از شرکت های کارت های بدهی بیت کوین در فضای رمزنگاری در حال رشد هستند. این کارت های بدهی بیت کوین به مصرف کنندگان امکان می دهند برای خرید کالاها و خدمات مورد نیاز روزانه خود در هر فروشگاهی قدم بزنند و خرید خود را انجام دهند.

کارت های بدهی بیت کوین یا کارتهای بدهی Crypto چیست؟

کارت های بدهی بیت کوین کارت هایی با قابلیت پیش پرداخت هستند که به شما امکان می دهند کارت خود را با BTC شارژ کنید، که سپس به ارز فیات (USD ،EUR ،GBP و غیره) تبدیل می شود تا بتوانید خرید کنید. برخی از کارتهای بدهی بیت کوین، Bitcoin شما را نگه می دارند و آن را فقط در زمان انجام معامله به fiat تبدیل می کنند. برخی کارت های دیگر به محض شارژ شدن، آن را به ارز فیات تبدیل می کنند.

صرف نظر از نحوه عملکرد ، کارت بدهی بیت کوین شما می توانید برای خریدها و پرداختهای روزمره از آن ها استفاده کنید، زیرا آنها به VISA و / یا MasterCard، که پردازنده های پرداخت برجسته ای هستند که در سراسر جهان استفاده می شوند، مرتبط هستند.

کارت بدهی بیت کوین چیست؟

کارت های بدهی بیت کوین مانند هر کارت بدهی دیگری هستد.

آنها با اطلاعات زیر چاپ شده روی آنها آمده اند:

 • نام دارنده کارت
 • شماره کارت
 • تاریخ انقضا
 • شماره CVV / CVC (مقدار تأیید کارت)
 • نام شرکت صادر کننده
 • نام پردازنده – VISA یا MasterCard

انواع کارت های بدهی بیت کوین

به طور معمول، همه ارائه دهندگان خدمات کارت بدهی بیت کوین دو نوع کارت بدهی صادر می کنند:

 • کارت های بدهی مجازی
 • کارت های بدهی پلاستیک

هر یک از این کارتهای بدهی استفاده و هدف خاص خود را برای انواع مختلف کاربران دارد.

برخی از تفاوتهای کلیدی عبارتند از:

کارت پلاستیکیکارت مجازی
پرداختهای آنلاین و آفلاین را در هرجایی که VISA / MasterCard پذیرفته باشند ، انجام دهیدپرداختهای آنلاین را در هر جایی انجام دهید که VISA / MasterCard پذیرفته شده باشد
می تواند از هر دستگاه خودپرداز در سراسر جهان وجه نقد برداشت کندنمی توان پول از هر دستگاه خودپرداز برداشت کرد
افرادی که به خارج از کشور مسافرت ، تحصیل و زندگی می کنندافرادی که مسافرت نمی کنند و نمی خواهند یک چیز جسمی حمل شود.

هر ارائه دهنده کارت بدهی دامنه خدمات و هزینه های خود را دارد.

در حال حاضر ، بیش از 5 ارائه دهنده کارت های بدهی bitcoin محبوب در سراسر جهان وجود دارد که در کشورهای مختلف خدمت می کنند. در مقاله ای آینده می خواهم بهترین کارت های بدهی بیت کوین را که در دسترس شما است قرار دهم.

کارت های بدهی بیت کوین

دلیل استفاده از کارت بدهی بیت کوین

بیت کوین ها به طور مستقیم توسط تعداد معدودی از بازرگانان در سراسر جهان پذیرفته می شوند. اما VISA / MasterCard توسط همه بازرگانان در سراسر جهان پذیرفته شده است. به همین دلیل داشتن کارت بدهی VISA / MasterCard-bitcoin چیز متفاوتی است. شما می توانید از کارت بدهی bitcoin نه تنها در کشور خود بلکه در هر کشور دیگری استفاده کنید. اگر یک مسافر معمولی هستید یا در خارج از کشور مشغول به تحصیل هستید، بسیار مناسب خواهد بود که BTC های خود را بدون نیاز به صرافی های فارکس به ارز مورد نیاز فیات تبدیل کنید. ممکن است بگویید که کارت بدهی عادی شما در خارج از کشور نیز کار می کند، اما برخی از مزایای قابل توجه کارت بدهی بیت کوین وجود دارد.

مزایای کارتهای بدهی Crypto یا Bitcoin:

 • به شما امکان می دهد روزانه هتل ها ، خریدهای خرید ، بنزین و غیره پرداخت کنید.
 • می تواند به صورت عملی / جسمی انجام شود.
 • اجازه دهید بدون نگرانی به خارج از کشور سفر کنید.
 • اجازه انتقال فوری پول به هر کس در جهان را بدهید.
 • به شما امکان می دهد بیش از یک واحد پول فیات را همزمان با (USD، EUR، GBP) نگه دارید.
 • به شما امکان می دهد ارزهای فیاتی مانند (USD ، EUR ، GBP) از دستگاههای خودپرداز را پس بگیرید.

نحوه استفاده از کارت بدهی بیت کوین:

همانطور که قبلاً به شما گفتم ، دو نوع کارت بدهی بیت کوین (کارتهای بدهی پلاستیکی و کارتهای بدهی مجازی) وجود دارد. کارت بدهی پلاستیک یا کارت بدهی عادی، همراه با یک تراشه و یک شماره PIN است که با استفاده از آن می توانید در یک فروشگاه بکشید و یا از دستگاههای خودپرداز پول نقد برداشت کنید. حتی می توانید برای تهیه خرید آنلاین اطلاعات مربوطه را به صورت آنلاین وارد کنید.

کارت ویزیت مجازی کارتی است که امکان استفاده آفلاین در آن وجود ندارد. تراشه ای ندارد که بتوانید در هر نقطه بکشید. با این وجود می توان با وارد کردن اطلاعات مربوطه مانند شماره CVV، شماره کارت، تاریخ انقضا و غیر ، برای همه انواع خرید آنلاین مورد استفاده قرار گیرد.

دبیت کارت های محبوب بیت کوین

در اینجا لیست اختصاصی برخی از محبوب ترین کارت های بدهی بیت کوین آورده شده است:

نتیجه کلی درباره دبیت کارت های بیت کوین

در حالی که راه طولانی برای کارتهای بدهی بیت کوین وجود دارد، با پیوستن هرچه بیشتر ارزهای رمزنگاری شده به بازار، اکوسیستم کلی همچنان بهبود می یابد. با افزایش رقابت هر روز، در آینده شاهد هزینه های ارزان تر و قابلیت استفاده آسان تر در این فضا خواهیم بود. همچنین، اغراق نیست اگر بگوییم با ظهور چنین کارت های بدهی، ارزهای مجازی مانند بیت کوین برای کاربران در زندگی روزمره خود معنی پیدا می کنند.

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.