logo کاقه ارز

بیت تورنت (BitTorrent) امروزه در بازار رمز ارزها و برای تریدرها نامی شناخته شده است. بیت تورنت یک پروتکل ارتباطی نظیر به نظیر برای به اشتراک‌گذاری فایل که امروزه بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر دارد. این پروتکل توسط کمپانی بیت تورنت (BitTorrent Inc) که یک شرکت آمریکایی بوده و توسط برام کوهن تاسیس شد راه‌اندازی شده است. در حال حاضر کمپانی بیت‌تورنت و در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا واقع شده است. در این مطلب از آموزش خرید و فروش ارزهای دیجیتال ، با نحوه خرید و فروش بیت تورنت (BTT) به صورت اتوماتیک در کافه ارز آشنا می‌شویم.

آموزش خرید و فروش بیت تورنت (BTT) به صورت اتوماتیک با کافه ارز

برای خرید و فروش BitTorrent ، پس از ورود به سایت کافه ارز شما می‌توانید ابتدا قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال را برای بررسی بازار ارزهای دیجیتال مشاهده کنید.

خرید و فروش بیت تورنت

برای خرید و فروش بیت تورنت (BTT) ابتدا لازم است در سایت کافه ارز ثبت‌نام کنید. پس از ثبت‌نام مدارک و مشخصات خود را تایید کرده تا بتوانید به راحتی به انجام سفارشات اتوماتیک بپردازید.

مراحل ثبت‌نام در کافه ارز

۱. ورود به سایت کافه ارز
۲. از قسمت منو بالای سایت، سمت چپ، گزینه ورود به سایت را انتخاب کنید.
۳. سپس در پایین صفحه گزینه ثبت‌نام را انتخاب کنید.
۴. در این قسمت باید اطلاعات شخصی خود را مانند (نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل و غیره) وارد کنید.
۵. در پایین فرم ثبت‌نام گزینه‌ای به نام شرایط و قوانین وجود دارد. باید آن را با دقت مطالعه کرده و سپس آن را تایید کنید.
۶. پس از تکمیل مراحل بالا، روی گزینه ثبت‌نام در پایین فرم کلیک کنید. در صورت درست بودن اطلاعات، ثبت‌نام شما با موفقیت انجام می‌شود.

تایید مدارک و مشخصات

پس از ثبت‌نام، برای انجام سفارشاتی همچون خرید و فروش BitTorrent ، باید مدارک و مشخصات شما توسط کارشناسان کافه ارز تایید شود. پس از ورود به سایت به قسمت پنل کاربری بروید؛ سپس:

۱. از طریق منو سمت راست (داشبورد) روی قسمت حساب کاربری من کلیک کنید. سپس گزینه تایید مدارک و مشخصات را انتخاب کنید.
۲. صفحه‌ای که برای شما باز می‌شود شامل ۵ گزینه (ایمیل، موبایل، کد ملی، کارت بانکی و تلفن ثابت) است.
۳. باید به درستی تمام مدارک و مشخصات خود را در هر قسمت وارد کنید.
۴. پس از تایید مشخصات شما از طرف کارشناسان کافه ارز، شما مجاز به انجام خرید و فروش بیت تورنت (BTT) هستید.

مراحل خرید و فروش بیت تورنت

پس از تایید مشخصات، شما می‌توانید به راحتی خرید و فروش BitTorrent را انجام دهید. در صفحه کاربری خود از قسمت داشبورد، روی گزینه سفارشات کلیک کرده و سپس گزینه ثبت سفارش جدید را انتخاب کنید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید و فروش بیت تورنت

پس از انتخاب «ثبت سفارش جدید»، صفحه‌ای برای شما باز خواهد شد. این صفحه مربوط به کلیه خدمات ارائه شده در کافه ارز است. شما باید گزینه مربوط به خرید ارزهای دیجیتال را انتخاب کنید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید و فروش بیت تورنت

در این قسمت شما باید ارز مورد نظر خود، در اینجا بیت تورنت (BTT) را انتخاب کنید. مانند عکس زیر:

خرید و فروش بیت تورنت

پس از انتخاب بیت تورنت (BTT) با وارد کردن اطلاعات مربوط مانند (انتخاب شبکه و میزان ارزی که می‌خواهید خریداری کنید) می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید.

فروش بیت تورنت (BTT) به کافه ارز

برای فروش بیت تورنت (BTT) به کافه ارز با انتخاب گزینه فروش ارز به ما در قسمت داشبورد و کلیک بر روی گزینه ثبت درخواست فروش ارز و انتخاب فروش ارز دیجیتال به ما می توانید اقدام به فروش کنید. همانند عکس زیر:

فروش بیت تورنت (BTT) به کافه ارز

در مرحله بعد بیت تورنت (BTT) را به عنوان ارز مورد نظر انتخاب کنید. اطلاعات مربوط به بیت تورنت (BTT) خود را وارد کرده و درخواست خود را ثبت کنید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید و فروش بیت تورنت

انتخاب نوع شبکه انتقال

نکته مهمی که باید دقت کرد، انتخاب نوع شبکه انتقال است. در این قسمت می‌توانید شبکه BEP2 و NEP5 را انتخاب کنید. این دو شبکه کارمزد انتقال و شماره کیف پول منحصر به فرد دارند. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود یکی از این دو مورد را انتخابکنید. در صفحه بعد کیف پول Bittorent به شما نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید مقدار بیت تورنت (BTT) مورد نظر خود را به این حساب واریز کنید.

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی همچون خرید و فروش بیت تورنت (BTT) کافه ارز با سال‌ها تجربه در این زمینه، خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال را برای تریدرها و مشتریان خود فراهم کرده است.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط
دیدگاه ها (1)
  1. بازتاب: MANA

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.