logo کاقه ارز

ترون نوعی سیستم غیرمتمرکز و پلتفرمی برای اشتراک گذاری محتوا است. که با استفاده از تکنولوژی بلاک چین و شبکه همتا به همتا کار می‌کند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید تا با آموزش خرید و فروش ترون با کافه ارز آشنا شوید.

خرید و فروش ترون به صورت الکترونیکی با کافه ارز

پس از ورود به سایت کافه ارز شما می توانید ابتدا قیمت لحظه ای خرید و فروش ارز های دیجیتال را مشاهده نمایید. ترون در جدول در رده هفتم قرار گرفته است.

برای خرید و فروش ترون ابتدا لازم است در سایت کافه ارز ثبت نام کنید. پس از ثبت نام مدارک و مشخصات خود را تایید نمایید تا بتوانید به راحتی به انجام سفارشات اتوماتیک بپردازید.

مراحل ثبت نام در کافه ارز برای خرید و فروش ترون

  1. ورود به سایت کافه ارز
  2. از قسمت منو بالای سایت، سمت چپ، گزینه ورود به سایت را انتخاب کنید.
  3. در این قسمت در پایین صفحه گزینه ثبت نام کنید را انتخاب نمایید.
  4. در این قسمت باید اطلاعات شخصی خود را مانند (نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل و غیره) وارد نمایید.
  5. در پایین فرم ثبت نام گزینه ای به نام شرایط و قوانین وجود دارد. باید آن را با دقت مطالعه نمایید و سپس آن را تایید کنید.
  6. پس از تکمیل مراحل بالا بر روی گزینه ثبت نام در پایین فرم کلیک نمایید. در صورت درست بودن اطلاعات ثبت نام شما با موفقیت انجام می شود.

تایید مدارک مشخصات

پس از ثبت نام برای انجام سفارشات خرید و فروش ترون باید مدارک و مشخصات شما توسط گروه کافه ارز تایید شود.
پس از ورود به سایت به قسمت پنل کاربری بروید سپس:

  1. از طریق منو سمت راست (داشبورد) بر روی قسمت حساب کاربری من کلیک کنید. سپس گزینه تایید مدارک و مشخصات را انتخاب نمایید.
  2. صفحه ای که برای شما باز می شود شامل 5 گزینه (ایمیل، موبایل، کد ملی، کارت بانکی و تلفن ثابت) است.
  3. باید به درستی تمام مدارک و مشخصات خود را در هر قسمت وارد نمایید.
  4. پس از تایید مشخصات شما از طرف گروه مجرب کافه ارز شما مجاز به انجام خرید و فروش ترون هستید.

مراحل خرید ترون با کافه ارز

پس از تایید مشخصات شما می توانید به راحتی خرید و فروش ترون را انجام دهید. در صفحه کاربری خود از قسمت داشبورد بر روی گزینه سفارشات کلیک کنید، سپس گزینه سفارش جدید را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید و فروش ترون

پس از انتخاب سفارش جدید صفحه ای برای شما باز خواهد شد. این صفحه مربوط به کلیه خدمات ارائه دهنده کافه ارز به مشتریان گرامی می باشد.
شما باید گزینه مربوط به خرید ارز های دیجیتال را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

در این قسمت شما باید ارز مورد نظر خود(ترون) را انتخاب نمایید. مانند عکس زیر:

خرید و فروش ترون

پس از انتخاب ترون با وارد کردن اطلاعات مربوط مانند (انتخاب شبکه و میزان ارزی که می خواهید خریداری نمایید) می توانید سفارش خود را ثبت نمایید و به خرید و فروش ترون در کافه ارز بپردازید.

خرید و فروش ترون

فروش ترون به کافه ارز

برای فروش ترون به کافه ارز با انتخاب گزینه فروش ارز به ما در قسمت داشبورد و کلیک بر روی گزینه ثبت درخواست فروش ارز و انتخاب فروش ارز دیجیتال به ما می توانید اقدام به فروش کنید. به عکس زیر توجه نمایید:

در مرحله بعد ترون را به عنوان ارز مورد نظر انتخاب کنید. اطلاعات مربوط به ترون خود را وارد کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش ترون می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.