logo کاقه ارز

Dogecoin یک شکل سرگرم کننده، جدید و به سرعت در حال رشد ارزهای دیجیتال است. این شکل از ارزهای دیجیتال “cryptocurrency” نامیده می شود. دوج کوین نوعی ارز دیجیتال Cryptocurrency کاملاً ناشناس، غیرمتمرکز و بسیار امن است. شما می توانید از آن برای خرید کالا و خدمات استفاده کنید و یا آن را با ارزهای دیگر ( ارز رمزنگاری دیگر یا ارز سنتی مانند دلار آمریکا یا یورو) مبادله کنید. کافه ارز مفتخر است که می تواند شما را در خرید و فروش دوج کوین یاری کند.

آموزش خرید و فروش دوج کوین به صورت اتوماتیک با کافه ارز

پس از ورود به سایت کافه ارز شما می توانید ابتدا قیمت لحظه ای خرید و فروش ارز های دیجیتال را مشاهده نمایید.

خرید و فروش دوج کوین

برای خرید و فروش دوج کوین ابتدا لازم است در سایت کافه ارز ثبت نام کنید. پس از ثبت نام مدارک و مشخصات خود را تایید نمایید تا بتوانید به راحتی به انجام سفارشات اتوماتیک بپردازید.

مراحل ثبت نام در کافه ارز:

1- ورود به سایت کافه ارز
2- از قسمت منو بالای سایت، سمت چپ، گزینه ورود به سایت را انتخاب کنید.
3- در این قسمت در پایین صفحه گزینه ثبت نام کنید را انتخاب نمایید.
4- در این قسمت باید اطلاعات شخصی خود را مانند (نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل و غیره) وارد نمایید.
5- در پایین فرم ثبت نام گزینه ای به نام شرایط و قوانین وجود دارد. باید آن را با دقت مطالعه نمایید و سپس آن را تایید کنید.
6- پس از تکمیل مراحل بالا بر روی گزینه ثبت نام در پایین فرم کلیک نمایید. در صورت درست بودن اطلاعات ثبت نام شما با موفقیت انجام می شود.

تایید مدارک و مشخصات

پس از ثبت نام برای انجام سفارشات خرید و فروش دوج کوین باید مدارک و مشخصات شما توسط گروه کافه ارز تایید شود.
پس از ورود به سایت به قسمت پنل کاربری بروید سپس:

1- از طریق منو سمت راست (داشبورد) بر روی قسمت حساب کاربری من کلیک کنید. سپس گزینه تایید مدارک و مشخصات را انتخاب نمایید.
2- صفحه ای که برای شما باز می شود شامل 5 گزینه (ایمیل، موبایل، کد ملی، کارت بانکی و تلفن ثابت) است.
3- باید به درستی تمام مدارک و مشخصات خود را در هر قسمت وارد نمایید.
4- پس از تایید مشخصات شما از طرف گروه مجرب کافه ارز شما مجاز به انجام خرید و فروش دوج کوین هستید.

مراحل خرید دوج کوین

پس از تایید مشخصات شما می توانید به راحتی خرید و فروش دوج کوین (DogeCoin) را انجام دهید. در صفحه کاربری خود از قسمت داشبورد بر روی گزینه سفارشات کلیک کنید، سپس گزینه سفارش جدید را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید و فروش لایت کوین

پس از انتخاب سفارش جدید صفحه ای برای شما باز خواهد شد. این صفحه مربوط به کلیه خدمات ارائه دهنده کافه ارز به مشتریان گرامی می باشد.
شما باید گزینه مربوط به خرید ارز های دیجیتال را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید و فروش دوج کوین

در این قسمت شما باید ارز مورد نظر خود (DogeCoin) را انتخاب نمایید. مانند عکس زیر:

پس از انتخاب دوج کوین با وارد کردن اطلاعات مربوط مانند (میزان ارزی که می خواهید خریداری نمایید) میتوانید سفارش خود را ثبت نمایید.

فروش دوج کوین به کافه ارز

برای فروش دوج کوین به کافه ارز با انتخاب گزینه فروش ارز به ما در قسمت داشبورد و کلیک بر روی گزینه ثبت درخواست فروش ارز و انتخاب فروش ارز دیجیتال به ما می توانید اقدام به فروش کنید. به عکس زیر توجه نمایید:

در مرحله بعد دوج کوین را به عنوان ارز مورد نظر انتخاب کنید. اطلاعات مربوط به دوج کوین خود را وارد کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش دوج کوین می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.