کاقه ارز

SushiSwap نرم افزاری است که در Ethereum اجرا می شود. و به دنبال ایجاد انگیزه در شبکه ای از کاربران برای کار با بستری است. که کاربران می توانند دارایی های رمزنگاری را خریداری و بفروشند. مشابه سیستم عامل هایی مانند Uniswap و Balancer ، SushiSwap است. که مجموعه ای از منابع نقدینگی برای دستیابی به این هدف استفاده می کند. کاربران ابتدا دارایی ها را در قراردادهای هوشمند قفل می کنند و بازرگانان سپس ارزهای رمزنگاری شده را از آن استخرها خریداری و می فروشند و یک رمز را برای دیگری عوض می کنند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید تا با نحوه خرید و فروش سوشی سوآپ با کافه ارز آشنا شوید.

آموزش خرید و فروش سوشی سوآپ به صورت اتوماتیک با کافه ارز

پس از ورود به سایت کافه ارز شما می توانید با استفاده از ماشین حساب، قیمت لحظه ای خرید ارز های دیجیتال را مشاهده نمایید.

برای خرید و فروش سوشی سوآپ ابتدا لازم است در سایت کافه ارز ثبت نام کنید. پس از ثبت نام مدارک و مشخصات خود را تایید نمایید تا بتوانید به راحتی به انجام سفارشات اتوماتیک بپردازید.

مراحل ثبت نام در Cafearz:

1- ورود به سایت کافه ارز
2- از قسمت منو بالای سایت، سمت چپ، گزینه ورود به سایت را انتخاب کنید.
3- در این قسمت در پایین صفحه گزینه ثبت نام کنید را انتخاب نمایید.
4- در این قسمت باید اطلاعات شخصی خود را مانند (نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل و غیره) وارد نمایید.
5- در پایین فرم ثبت نام گزینه ای به نام شرایط و قوانین وجود دارد. باید آن را با دقت مطالعه نمایید و سپس آن را تایید کنید.
6- پس از تکمیل مراحل بالا بر روی گزینه ثبت نام در پایین فرم کلیک نمایید. در صورت درست بودن اطلاعات ثبت نام شما با موفقیت انجام می شود.

تایید مدارک و مشخصات

پس از ثبت نام برای انجام سفارشات باید مدارک و مشخصات شما توسط گروه کافه ارز تایید شود.
پس از ورود به سایت به قسمت پنل کاربری بروید سپس:

1- از طریق منو سمت راست (داشبورد) بر روی قسمت حساب کاربری من کلیک کنید. سپس گزینه تایید مدارک و مشخصات را انتخاب نمایید.
2- صفحه ای که برای شما باز می شود شامل 5 گزینه (ایمیل، موبایل، کد ملی، کارت بانکی و تلفن ثابت) است.
3- باید به درستی تمام مدارک و مشخصات خود را در هر قسمت وارد نمایید.
4- پس از تایید مشخصات شما از طرف گروه مجرب کافه ارز شما مجاز به انجام خرید و فروش سوشی سوآپ هستید.

مراحل خرید سوشی سوآپ

پس از تایید مشخصات شما می توانید به راحتی خرید و فروش سوشی سوآپ را انجام دهید. در صفحه کاربری خود از قسمت داشبورد بر روی گزینه سفارشات کلیک کنید، سپس گزینه سفارش جدید را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

پس از انتخاب سفارش جدید صفحه ای برای شما باز خواهد شد. این صفحه مربوط به کلیه خدمات ارائه دهنده کافه ارز به مشتریان گرامی می باشد.
شما باید گزینه مربوط به خرید ارز های دیجیتال را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

سوشی سوآپ

در این قسمت شما باید ارز مورد نظر خود سوشی سوآپ را انتخاب نمایید. مانند عکس زیر:

سوشی سوآپ

پس از انتخاب سوشی سوآپ با وارد کردن اطلاعات مربوط مانند (میزان ارزی که می خواهید خریداری نمایید و آدرس کیف پول) میتوانید سفارش خود را ثبت نمایید.

سوشی سوآپ

فروش سوشی سوآپ به کافه ارز

برای فروش سوشی سوآپ به کافه ارز با انتخاب گزینه فروش ارز به ما در قسمت داشبورد و کلیک بر روی گزینه ثبت درخواست فروش ارز و انتخاب فروش ارز دیجیتال به ما می توانید اقدام به فروش به عنوان مثال: سوشی سوآپ کنید. به عکس زیر توجه نمایید:

در مرحله بعد سوشی سوآپ را به عنوان ارز مورد نظر انتخاب کنید. اطلاعات مربوط به سوشی سوآپ خود را وارد کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

در صفحه بعد کیف پول سوشی سوآپ به شما نمایش داده میشود. شما می توانید مقدار سوشی سوآپ مورد نظر خود را به این حساب واریز نمایید.

سوشی سوآپ

پس از واریز مبلغ به حساب کافه ارز سوشی سوآپ باید تاریخ واریز و TX ID تراکنش شبکه بلاکچین را وارد نمایید. پس از کلیک روی گزینه اعلام پرداخت، تراکنش به صورت اتوماتیک تایید می شود و موجودی حساب شما افزایش پیدا می کند.

در صورت تمایل به ارسال وجه به حساب بانکی خود می بایست از قسمت امور مالی روی درخواست تسویه حساب کلیک نمایید.

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش سوشی سوآپ می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *