logo کاقه ارز

سینتتیکس نتوورک یک پلت فرم تجارت رمز است که بر روی Ethereum ساخته شده است. سینتتیکس نتوورک امکان ایجاد دارایی های دنیای واقعی را فراهم می کند. مانند سهام و این سهام قابل خریداری و معامله با رمزنگاری است. سینتتیکس نتوورک قبل از چرخش در DeFi، به عنوان یک Bitcoin ثابت شروع به کار کرد. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید تا با نحوه آموزش خرید و فروش سینتتیکس نتوورک آشنا شوید.

آموزش خرید و فروش سینتتیکس نتوورک (SNX) به صورت اتوماتیک با کافه ارز

پس از ورود به سایت کافه ارز شما می توانید ابتدا قیمت لحظه ای خرید و فروش ارز های دیجیتال را مشاهده نمایید.

برای خرید و فروش سینتتیکس نتوورک (SNX) ابتدا لازم است در سایت کافه ارز ثبت نام کنید. پس از ثبت نام مدارک و مشخصات خود را تایید نمایید تا بتوانید به راحتی به انجام سفارشات اتوماتیک بپردازید.

مراحل ثبت نام در کافه ارز:

1- ورود به سایت کافه ارز
2- از قسمت منو بالای سایت، سمت چپ، گزینه ورود به سایت را انتخاب کنید.
3- در این قسمت در پایین صفحه گزینه ثبت نام کنید را انتخاب نمایید.
4- در این قسمت باید اطلاعات شخصی خود را مانند (نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل و غیره) وارد نمایید.
5- در پایین فرم ثبت نام گزینه ای به نام شرایط و قوانین وجود دارد. باید آن را با دقت مطالعه نمایید و سپس آن را تایید کنید.
6- پس از تکمیل مراحل بالا بر روی گزینه ثبت نام در پایین فرم کلیک نمایید. در صورت درست بودن اطلاعات ثبت نام شما با موفقیت انجام می شود.

تایید مدارک و مشخصات

پس از ثبت نام برای انجام سفارشات باید مدارک و مشخصات شما توسط گروه کافه ارز تایید شود.
پس از ورود به سایت به قسمت پنل کاربری بروید سپس:

1- از طریق منو سمت راست (داشبورد) بر روی قسمت حساب کاربری من کلیک کنید. سپس گزینه تایید مدارک و مشخصات را انتخاب نمایید.
2- صفحه ای که برای شما باز می شود شامل 5 گزینه (ایمیل، موبایل، کد ملی، کارت بانکی و تلفن ثابت) است.
3- باید به درستی تمام مدارک و مشخصات خود را در هر قسمت وارد نمایید.
4- پس از تایید مشخصات شما از طرف گروه مجرب کافه ارز شما مجاز به انجام خرید و فروش سینتتیکس نتوورک (SNX) هستید.

مراحل خرید و فروش سینتتیکس نتوورک (SNX)

پس از تایید مشخصات شما می توانید به راحتی سینتتیکس نتوورک (SNX) را خرید کنید. در صفحه کاربری خود از قسمت داشبورد بر روی گزینه سفارشات کلیک کنید، سپس گزینه سفارش جدید را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

پس از انتخاب سفارش جدید صفحه ای برای شما باز خواهد شد. این صفحه مربوط به کلیه خدمات ارائه دهنده کافه ارز به مشتریان گرامی می باشد.
شما باید گزینه مربوط به خرید ارز های دیجیتال را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید و فروش سینتتیکس نتوورک

در این قسمت شما باید ارز مورد نظر خود سینتتیکس نتوورک (SNX) را انتخاب نمایید. مانند عکس زیر:

خرید و فروش سینتتیکس نتوورک

پس از انتخاب خرید و فروش سینتتیکس نتوورک (SNX) با وارد کردن اطلاعات مربوط مانند (انتخاب شبکه و میزان ارزی که می خواهید خریداری نمایید) می توانید سفارش خود را ثبت نمایید.

فروش سینتتیکس نتوورک (SNX) به کافه ارز

برای فروش سینتتیکس نتوورک (SNX) به کافه ارز با انتخاب گزینه فروش ارز به ما در قسمت داشبورد و کلیک بر روی گزینه ثبت درخواست فروش ارز و انتخاب فروش ارز دیجیتال به ما می توانید اقدام به فروش کنید. به عکس زیر توجه نمایید:

خرید و فروش سینتتیکس نتوورک

در مرحله بعد سینتتیکس نتوورک (SNX) را به عنوان ارز مورد نظر انتخاب کنید. اطلاعات مربوط به سینتتیکس نتوورک (SNX) خود را وارد کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

در صفحه بعد کیف پول سینتتیکس نتوورک (SNX) به شما نمایش داده می شود و شما می توانید مقدار سینتتیکس نتوورک (SNX) مورد نظر خود را به این حساب واریز نمایید.

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش سینتتیکس نتوورک (SNX) می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.