سکه های زیادی در بازار وجود دارد. ما به طور جداگانه در مقاله گذشته درباره (لیسک) صحبت کرده ایم. خوب، دلیل ساده پتانسیل عظیم آن است. گرایش بازار خرس از سال گذشته هم بر سکه های ذکر شده بالا و هم کسانی که در کانون توجه قرار می گرفتند تأثیر گذاشت. اگرچه سال 2018 به سکه های رمزنگاری سختی بخشید، اما همچنین به یک فیلتر جامد تبدیل شد که کیفیت خوب سکه های ارائه شده از بقیه را به نمایش می گذارد. یکی از چنین ستاره های در حال افزایش، لیسک (LSK.) بود. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید تا با نحوه خرید و فروش لیسک آشنا شوید.

آموزش خرید و فروش لیسک به صورت اتوماتیک با کافه ارز

پس از ورود به سایت کافه ارز شما می توانید ابتدا قیمت لحظه ای خرید و فروش ارز های دیجیتال از جمله خرید و فروش لیسک (LSK) را مشاهده و بپردازید.

 لیسک

برای خرید و فروش لیسک ابتدا لازم است در سایت کافه ارز ثبت نام کنید. پس از ثبت نام مدارک و مشخصات خود را تایید نمایید تا بتوانید به راحتی به انجام سفارشات اتوماتیک بپردازید.

مراحل ثبت نام در کافه ارز:

1 – ورود به سایت کافه ارز
2- از قسمت منو بالای سایت، سمت چپ، گزینه ورود به سایت را انتخاب کنید.
3- در این قسمت در پایین صفحه گزینه ثبت نام کنید را انتخاب نمایید.
4- در این قسمت باید اطلاعات شخصی خود را مانند (نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل و غیره) وارد نمایید.
5- در پایین فرم ثبت نام گزینه ای به نام شرایط و قوانین وجود دارد. باید آن را با دقت مطالعه نمایید و سپس آن را تایید کنید.
6- پس از تکمیل مراحل بالا بر روی گزینه ثبت نام در پایین فرم کلیک نمایید. در صورت درست بودن اطلاعات ثبت نام شما با موفقیت انجام می شود.

تایید مدارک و مشخصات

پس از ثبت نام برای انجام سفارشات باید مدارک و مشخصات شما توسط گروه کافه ارز تایید شود.
پس از ورود به سایت به قسمت پنل کاربری بروید سپس:

1- از طریق منو سمت راست (داشبورد) بر روی قسمت حساب کاربری من کلیک کنید. سپس گزینه تایید مدارک و مشخصات را انتخاب نمایید.
2- صفحه ای که برای شما باز می شود شامل 5 گزینه (ایمیل، موبایل، کد ملی، کارت بانکی و تلفن ثابت) است.
3- باید به درستی تمام مدارک و مشخصات خود را در هر قسمت وارد نمایید.
4- پس از تایید مشخصات شما از طرف گروه مجرب کافه ارز شما مجاز به انجام خرید و فروش لیسک هستید.

مراحل خرید و فروش لیسک (LSK)

پس از تایید مشخصات شما می توانید به راحتی خرید و فروش لیسک (LSK) را انجام دهید. در صفحه کاربری خود از قسمت داشبورد بر روی گزینه سفارشات کلیک کنید، سپس گزینه سفارش جدید را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید  لیسک

پس از انتخاب سفارش جدید صفحه ای برای شما باز خواهد شد. این صفحه مربوط به کلیه خدمات ارائه دهنده کافه ارز به مشتریان گرامی می باشد.
شما باید گزینه مربوط به خرید ارز های دیجیتال (خرید و فروش لیسک) را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

در این قسمت شما باید ارز مورد نظر خود (خرید و فروش لیسک) را انتخاب نمایید. مانند عکس زیر:

خرید و فروش لیسک

پس از انتخاب (خرید و فروش لیسک) LSK با وارد کردن اطلاعات مربوط مانند (کیف پول و میزان ارزی که می خواهید خریداری نمایید) می توانید سفارش خود را ثبت نمایید.

لیسک

خرید و فروش لیسک با کافه ارز

برای فروش لیسک به کافه ارز با انتخاب گزینه فروش ارز به ما در قسمت داشبورد و کلیک بر روی گزینه ثبت درخواست فروش ارز و انتخاب فروش ارز دیجیتال به ما می توانید اقدام به فروش کنید. به عکس زیر توجه نمایید:

خرید و فروش لیسک

در مرحله بعد لیسک را به عنوان ارز مورد نظر انتخاب کنید. اطلاعات مربوط به لیسک خود را وارد کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید و فروش لیسک

در صفحه بعد کیف پول لیسک به شما نمایش داده می شود و شما می توانید مقدار لیسک مورد نظر خود را به این حساب واریز نمایید.

خرید و فروش لیسک

پس از واریز مبلغ به حساب لیسک کافه ارز می بایست تاریخ واریز و همچنین TX ID تراکنش شبکه بلاکچین را وارد نمایید. پس از کلیک روی گزینه اعلام پرداخت، تراکنش به صورت اتوماتیک تایید می شود و موجودی حساب شما افزایش پیدا می کند.
در صورت تمایل به ارسال وجه به حساب بانکی خود می بایست از قسمت امور مالی روی درخواست تسویه حساب کلیک نمایید.

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش لیسک می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *