logo کاقه ارز

ووچر پرفکت مانی (E-Voucher) یک چک بانکی الکترونیکی است که به عنوان ابزاری برای واریز و برداشت از سیستم پرداخت پرفکت مانی (Perfect Money) ایجاد شده است. پرفکت مانی یک سیستم مالی بین‌المللی است که به کاربران امکان انتقال پول، دریافت درآمد ارزی، خریدهای آنلاین و همچنین خرید و فروش ارزهای دیجیتال را می‌دهد. در این مطلب از وبلاگ کافه ارز با نحوه خرید ووچر پرفکت مانی از کافه ارز و همچنین فروش آن به کافه ارز به صورت اتوماتیک آشنا می‌شویم.

ووچر پرفکت مانی (E-Voucher) چیست ؟

ووچر پرفکت مانی نوعی کارت ارزی بین‌المللی یا کارت شاٰرژ الکترونیکی است که مانند یک چک بانکی الکترونیکی عمل کرده و با استفاده از آن می‌توان از وب‌سایت‌هایی که درگاه پرداخت با پرفکت مانی دارند خرید کنید یا حساب‌ کاربری خود را در سایت‌های مختلف شارژ کنید و اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌های معتبر کنید.

ووچر یا کارت شارژ پرفکت مانی شامل یک شماره منحصر به فرد دیجیتال (۱۶ رقمی)، یک کد فعال سازی (۱۰ رقمی)، مقدار، و همچنین تاریخ است که به صورت دیجیتالی صادر می‌شود.

ووچر پرفکت مانی (E-Voucher) چیست ؟

خرید ووچر پرفکت مانی

برای خرید ووچر پرفکت مانی ابتدا لازم است در سایت کافه ارز ثبت‌نام کنید. پس از ثبت نام مدارک و مشخصات خود را تایید کرده تا بتوانید به راحتی به انجام سفارشات اتوماتیک بپردازید.

مراحل ثبت نام در کافه ارز

برای خرید E-Voucher یا فروش آن، پیش از هر چیز باید در کافه ارز ثبت‌نام کنید:

۱. ورود به سایت کافه ارز
۲. از قسمت منو بالای سایت، سمت چپ، گزینه ثبت نام را انتخاب کنید.
۳. در این قسمت باید اطلاعات شخصی خود را مانند (نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل و غیره) وارد کنید.
۴. در پایین فرم ثبت‌نام گزینه‌ای به نام شرایط و قوانین وجود دارد. باید آن را با دقت مطالعه کرده و سپس آن را تایید کنید.
۵. پس از تکمیل مراحل بالا، روی گزینه ثبت‌نام در پایین فرم کلیک کنید. در صورت درست بودن اطلاعات، ثبت‌نام شما با موفقیت انجام می‌شود.

تایید مدارک و مشخصات

پس از ثبت‌نام، برای انجام سفارشاتی همچون خرید E-Voucher باید مدارک و مشخصات شما توسط کارشناسان کافه ارز تایید شود. بدین منظور پس از ورود به سایت به قسمت پنل کاربری بروید سپس:

۱. از طریق منو سمت راست (داشبورد) بر روی قسمت حساب کاربری من کلیک کرده و سپس گزینه تایید مدارک و مشخصات را انتخاب کنید.
۲. صفحه‌ای که برای شما باز می‌شود شامل ۵ گزینه (ایمیل، موبایل، کد ملی، کارت بانکی و تلفن ثابت) است.
۳. باید به درستی تمام مدارک و مشخصات خود را در هر قسمت وارد کنید.
۴. پس از تایید مشخصات شما از طرف کارشناسان کافه ارز، شما مجاز به انجام خرید ووچر پرفکت مانی هستید.

مراحل خرید ووچر پرفکت مانی

پس از تایید مشخصات شما می‌توانید به راحتی اقدام به خرید ووچر پرفکت مانی کنید. برای این کار، در صفحه کاربری خود از قسمت داشبورد روی گزینه سفارشات کلیک و سپس گزینه «ثبت سفارش جدید» را انتخاب کنید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید ووچر پرفکت مانی

پس از انتخاب گزینه «ثبت سفارش جدید»، صفحه‌ای برای شما باز خواهد شد که مربوط به کلیه خدمات ارائه شده در کافه ارز به مشتریان است. شما باید  روی قسمت پرفکت مانی کلیک کنید.

خرید ووچر پرفکت مانی

در این مرحله، از میان خدمات مختلف پرفکت‌مانی ، گزینه خرید ووچر پرفکت مانی را انتخاب کنید. به عکس زیر توجه کنید:

خرید ووچر پرفکت مانی از کافه ارز

برای خرید E-Voucher شما باید مقدار مبلغ مورد نظر را وارد کرده و سپس با کلیک روی ثبت سفارش می‌توانید سفارش خود را نهایی کنید.

خرید ووچر پرفکت مانی از کافه ارز

نحوه فروش ووچر پرفکت مانی

حال که با نحوه خرید E-Voucher پرفکت مانی آشنا شدید، ممکن است نیاز به فروش آن را هم پیدا کنید. برای فروش ووچر پرفکت مانی به کافه ارز ابتدا در صفحه کاربری خود از قسمت داشبورد، روی گزینه فروش ارز به ما کلیک کنید. سپس در بالای صفحه، گزینه ثبت درخواست فروش ارز را انتخاب کرده و سپس روی گزینه فروش ووچر پرفکت مانی به ما کلیک کنید. به عکس زیر توجه کنید:

فروش ووچر پرفکت مانی

برای فروش ووچر پرفکت مانی به کافه ارز ابتدا لازم است فرم فروش را کامل کنید. این فرم شامل کد ووچر و کد فعالسازی ووچر پرفکت مانی است. پس از تکمیل فرم، با قبول کردن شرایط و قوانین سایت سفارش خود را ثبت کنید. به عکس زیر توجه کنید:

فروش ووچر پرفکت مانی

باید توجه داشته باشید هنگام ثبت سفارشات و پرداخت هزینه‌های خرید ووچر پرفکت مانی یا فروش ووچر پرفکت مانی از پراکسی یا وی پی ان استفاده نکنید.

کافه ارز با سال‌ها تجربه در زمینه انجام پرداخت‌های ارزی بین‌المللی خدمات مختلفی همچون افتتاح حساب پرفکت مانی ، خرید با پرفکت مانی و شارژ حساب وب مانی نیز برای مشتریان خود فراهم کرده است.

4.8/5 - (22 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.