logo کاقه ارز


Aave یک شرکت فناوری مستقر در لندن است. که در سال 2017 توسط Stani Kulechov تاسیس شد. و بر ایجاد زیرساخت شفاف و باز برای امور مالی غیرمتمرکز تمرکز داشت. Aave یک پروتکل بازار پول منبع آزاد و بدون سرپرستی برای کسب سود سپرده ها و قرض دارایی با نرخ بهره متغیر یا ثابت است. این پروتکل برای ادغام آسان در محصولات و خدمات شما طراحی شده است. تیم Aave یک گروه چند فرهنگی از خلاقان است که شفافیت، امنیت و اعتماد را در هسته اصلی خود دارند.
مشابه سایر پروتکل های بازار پول، آوی (LEND) یک پروتکل DeFi مبتنی بر Ethereum، منبع باز و غیر حضوری است. که به کاربرانش امکان می دهد سود سپرده ها را بگیرند و دارایی ها را قرض بگیرند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

آوی (LEND) چیست؟

آوی یک پروتکل وام دهی متن باز و غیر حضوری است. و ارزش توکن اصلی آن در حال حاضر 1.5 میلیارد دلار قفل شده است. آوی با توجه به میزان ارز رمزنگاری شده قفل شده در بخش DeFi بعد از Maker و Uniswap در رتبه سوم قرار دارد. 
بازار پول غیرمتمرکز (DeFi) آوی به کاربران خود این امکان را می دهد که سود خود را در رمزنگاری کسب کنند. و در مقابل آن وام بگیرند. در حالی که در ژوئیه سال 2020 تفویض اعتبار را معرفی کرد. کاربران می توانند از وثیقه خود که در آوی سپرده گذاری شده استفاده کنند. تا خط اعتباری خود را به شخص ثالث مورد اعتماد خود واگذار کنند. انتخاب کردن کاربر هنگام امضای مشترک وام به شخص ثالث مورد اعتماد، از سود وی کاسته می شود.

به طور خلاصه آوی (LEND) :

  • آوی یک پروتکل پول مبتنی بر Ethereum است
  • مشابه مالی سنتی، وام گیرندگان و وام دهندگان بازار را ایجاد می کنند
  • آوی مفهوم وامهای بدون وثیقه Flash را معرفی کرد
  • این شرکت قصد دارد به زودی سیستم حاکمیتی را معرفی کند

رمز ارز آوی LEND

پس از پایان عملیات توسط ETHLend در ژانویه سال 2020، اغلب به عنوان ETHLend نامیده می شود. رمز Lend رمز بومی آوی است. اگرچه این نام را حفظ کرده است. نسخه جدید آوی Lend یک قدم بالاتر از نسخه قبلی است.

آوی

به طور خلاصه، علائم ERC-20 $ LEND علاوه بر ارائه حقوق حاکم در سطح کد پایه برای به روزرسانی های پروتکل های آینده، برای کاهش هزینه نیز استفاده می شود. توکن ها از هزینه های حاصل از پروتکل آوی سوزانده می شوند و این نشان می دهد که ارزش توکن ها با گذشت زمان بیشتر است. این پروتکل در ژانویه 2020 به کار خود ادامه داد و از 16 دارایی مختلف از جمله 5 پول ثابت پشتیبانی می کند. در ژوئن سال 2020، آوی گزارش داد که به حداکثر 100 میلیون دلار سقف بازار رسیده است.

بازار آوی و بازار Uniswap


در وضعیت فعلی خود، پروتکل Aave 2 بازار ارائه می دهد: بازار Aave 17 دارایی مختلف برای واریز و وام گرفتن، و بازار Uniswap، که ارائه دهندگان نقدینگی Uniswap می توانند از نشانه های UNI خود به عنوان وثیقه استفاده کنند.

به طور خلاصه، Aave با Uniswap تعامل دارد که یک بازار ثانویه پول است و به عنوان یک تامین کننده نقدینگی عمل می کند. Uniswap همچنین به دارندگان رمز اجازه می دهد تا نشانه های پروتکل Lend خود را به عنوان وثیقه برای گرفتن وام استفاده کنند.

همانطور که قبلاً ذکر شد، این شرکت قصد دارد از طریق معرفی سیاست نمایندگی اعتباری و همچنین صندوق بیمه، یک مدل حکمرانی را شامل شود. پروتکل نیز از LEND به Aave منتقل می شود. سرانجام، سهام، نقدینگی که پاداش می دهد و یک قرارداد هوشمند جدید نیز در حال آماده سازی برای تیم توسعه است.

پروتکل برتر بازار پول

در مجموع، آوی یکی از برترین سیستم عامل های وام دهی است. که هنوز به طور کامل توانایی های خود را توسعه نداده است. این پروتکل از طریق رتبه بندی پالس DeFi افزایش یافته است. و در حالی که با ارائه ویژگی های منحصر به فردی که آن را متمایز می کند.

آوی

با نگاه به جلو، جالب خواهد بود که ببینید با افزایش استفاده و توسعه پروتکل جامعه محور، نرخ وام و کارمزد وام چگونه تغییر می کند.

در رمز Lave Aave سرمایه گذاری کنید

LEND در برنامه ثروت SwissBorg برای خرید و فروش در دسترس است. مستقیماً با ارز محلی خود خرید کنید و اجازه دهید برنامه به بزرگترین صرافی ها متصل شود تا بهترین قیمت را در چند ثانیه برای شما پیدا کند.

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش آوی (LEND) می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.