کاقه ارز

شبکه اصلی File coin  به عنوان یک پروژه داغ در سال 2020 راه اندازی شده است. “آیا File coin ارزش سرمایه گذاری دارد؟ چگونه در File coin سرمایه گذاری کنیم؟” این مسئله همچنین به مهمترین مسئله برای سرمایه گذاران تبدیل شده است. که می خواهند در بلاک چین IPFS سرمایه گذاری کنند. در ادامه با کافه ارز همراه باشید.

بررسی File coin

تولد File coin همچنین مشکل ذخیره ارزش کل بلاکچین را حل کرده و قابلیت های بلاکچین را گسترش داده است. این بلاکچین را قادر می سازد تا ظرفیت ذخیره سازی پردازش را بر اساس تأیید داده ها، امنیت، شفافیت و غیر قابل تغییر بودن افزایش دهد و آستانه بلاکچین را تا حد زیادی کاهش می دهد. هنگام سرمایه گذاری در ارز مجازی، باید تحقیقات خود را انجام دهید. ما در اینجا بررسی های مربوط به ارزهای رمزپایه برتر جهان را به شما ارائه می دهیم تا بتوانید بهترین سکه های رمزنگاری را برای خود بیابید. این یک بررسی از File coin است.

File coin

همانطور که همه ما می دانیم، منطق اساسی سرمایه گذاری سرمایه گذاری در آینده است. از سیستم های پرداخت ساده گرفته تا مشتقات پیچیده مالی، از برنامه های کاربردی واحد گرفته تا اکولوژی پیچیده تجاری، در مورد منطق سرمایه گذاری پروژه های بلاکچین نیز همین امر صدق می کند. علاوه بر این، به عنوان پروتکل اساسی File coin ، IPFS دید بیشتری دارد. پروتکل Http را تکمیل یا حتی جایگزین می کند و لایه اساسی کل اینترنت است.

زمینه پدید آمدن این رمز نگاری

در سال 2017، شرکتی به نام Protocol Labs ICO را با یک راه حل ذخیره سازی غیرمتمرکز راه اندازی کرد. این طرح توزیع 10٪ از نشانه های آنها به مردم و سپس فروش بقیه به سرمایه گذاران و مشاوران اولیه بود. آنها در آن زمان نمی دانستند که این مبلغ با درآمد 257 میلیون دلاری سرمایه گذاری عمومی، به بزرگترین فروش رمزگذاری شده در تاریخ ارزهای رمزپایه تبدیل خواهد شد. از آن زمان پروژه هنوز در دست توسعه است. و آنها هنوز آلفا را منتشر نکرده اند. اگرچه، آنها در حال حاضر یک شبکه را با استخراج کنندگان و ذخیره کنندگان آزمایش می کنند. 


آیا این رمز ارز در آینده موفقیت آمیز است؟

هنوز هم یک دلیل بسیار خوب برای پیش بینی موفقیت آمیز بودن این پروژه وجود دارد. شرکت پشتیبان، پروتکل آزمایشگاه ها، تیمی بسیار قابل احترام در صنعت با چندین پروژه موفق در گذشته است. همچنین آنها از برخی از سرمایه گذاران و صندوق های سرمایه گذاری برتر دره سیلیکون از جمله Sequoia Capital ، Andreessen Horowitz ، Union Square Ventures ، Y Combinator و Winklevoss Capital اطمینان حاصل کرده اند. بزرگی این سرمایه گذاران با تیم پشتیبان آن، نوعی مشروعیت به File coin می دهد که واقعاً در فضای ارزهای رمزپایه دیده نشده است.

امروزه شرکت های بزرگ ذخیره اطلاعات مانند آمازون و گوگل از آسیب پذیری مرکزیت رنج می برند. اخیراً، تخلفات امنیتی با اهمیت بالا برای اجرای این سابقه بسیار زیاد بوده است. علاوه بر این، بشریت هر ساله مقدار زیادی داده جدید ایجاد می کند. بنابراین بدیهی است که تقاضا برای یک راه حل امن و قابل اعتماد برای ذخیره اطلاعات فقط افزایش خواهد یافت. زاویه اصلی File coin استفاده از تقاضای فزاینده و استفاده از فناوری بلاکچین برای تبدیل آن به یک فرآیند امن است. بنابراین، فضای ذخیره سازی به شبکه همتا به همتا مبتنی بر گره ها متکی خواهد بود. همچنین “Proof-of-Storage” نیز نامیده می شود.

File coin چگونه کار می کند؟

هنگامی که از سیستم استفاده می کنید، اساساً فایلی را که می خواهید بارگذاری کنید. با دقت نشان می دهید، هزینه معامله کمی (مانند هر بلاک چین دیگر) پرداخت می کنید تا درخواست را در بورس ذخیره سازی File coin بارگذاری کنید. پس از ورود به اینجا، گره های مربوطه در شبکه مجوز ذخیره پرونده های شما را پیشنهاد می دهند و کمترین قیمت پیشنهادی برنده حراج خواهد بود.

پس از اتمام این تبادل، بلاکچین پرونده شما را رمزگذاری کرده و آن را به بخشهای مختلف تقسیم می کند. جایی که بخشها برای میزبانی پرونده به نقاط مختلف شبکه ارسال می شوند. برای اینکه کاربر بتواند تمام قسمتهای پرونده اصلی را به یاد بیاورد، باید کلید خصوصی پرونده ها را بخاطر بسپارد. دقیقاً مانند کیف پول ارز رمزنگاری شده، شما و تنها شما تنها کسی هستید که به کلید خصوصی دسترسی دارید.

خرید و فروش File coin با کافه ارز

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش File coin می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *