logo کاقه ارز

دنت (DENT) یک رمز اتریوم است که توسط صرافی های متعدد ذکر شده است. این رمز سودمند شرکت مخابراتی دنت است. از هم اکنون، برنامه های دنت تماس با سراسر جهان را با 85 کشور فعال می کنند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

DENT چیست؟

DENT یک بستر بلاکچین است که برای نوآوری در حوزه تلفن همراه طراحی شده است. هدف اصلی ایجاد یک فضای تلفنی بین المللی متحد به جای قطع ارتباط بین شرکت های ملی ضعیف و ارتباط برقرار کردن قدرت مدیریت قدرت تماس های آنها با مردم است. بر خلاف بسته های داده تلفن همراه ارائه شده توسط شرکت های معمولی تلفن، DENT به مشتریان گزینه های انعطاف پذیرتری می بخشد.

رمز دنت چیست؟

سکه دنت سکه بومی صرافی دنت است که بر روی بلاک چین Ethereum ساخته شده است. این یک رسانه برای تبادل داده است. برخلاف هر ارز دیجیتال دیگر، یک شبکه مرکزی را تشکیل نمی دهد. علاوه بر این، کاربرانی که از دندان استفاده می کنند می توانند به داده های تلفن همراه دسترسی داشته باشند.

علاوه بر این، این سیستم همچنین به کاربران امکان می دهد داده ها را به خواست خود به اشتراک بگذارند. در شبکه Ethereum، جایی که قراردادهای هوشمند با پیدا کردن بهترین استفاده برای نگهداری داده ها، کار می کنند. به طور خلاصه، خرید داده تلفن همراه از سایر کاربران شبکه هدف اصلی دنت است. حال این سوال پیش می آید که آیا می توان ارزش سکه دنت را انتظار داشت؟به نظر می رسد دنت یک فناوری فعلی و برجسته است که بر توسعه جامعه مردم که از دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنند، متمرکز است. 

چشم انداز دنت

این پروژه توسط DENT Wireless LTD ایجاد شده است. این شرکت دنت در سال 2017 تاسیس شد. این شرکت در هنگ کنگ مستقر است اما یک تیم بین المللی دارد. Tero Katajainen مدیر عامل و بنیانگذار دنت Wireless LTD است. همین واقعیت که این پروژه توسط یک شرکت با تاسیس و با بودجه خوب ایجاد شده است، نقش مثبتی در درک DENT داشت. تا به امروز، DENT قادر بود نقشه راه خود را دنبال کند. همه اهداف به طور کامل انجام نشده اند. اما در اکثر موارد، مشکلی پیش نیامده است و باید گفت که برخی از اهداف زودتر از موعد مقرر محقق شده اند.

DENT

با توجه به عوامل ذکر شده، می توانیم در مورد توسعه زیر پروژه و قیمت توکن دنت خوشبین باشیم. با این وجود، ادعا اینکه قیمت در تمام این مدت دائما در حال رشد بود، درست نیست. با این وجود کارهای زیادی باید انجام شود تا بتواند کاربران بیشتری را به خود جلب کند و تصویب رمزها را افزایش دهد. بدون آن، قیمت به طور قابل توجهی رشد نخواهد کرد.

DENT چگونه کار می کند

رمز DENT چیزی است که با عملکرد به عنوان کالای دیجیتالی داده های تلفن همراه که دسترسی فوری را از طریق شرکت های مخابراتی در سراسر جهان فراهم می کند. که به این سیستم عامل قدرت می بخشد. از آنجا که DENT بر اساس Ethereum و استاندارد ERC-20 ساخته شده است. قابلیت قرارداد هوشمند مکانیسم مهمی برای کاربران DENT برای خرید، فروش و تجارت داده های خود است.

اجزای اصلی DENT عبارتند از:

  • بازار داده: نمایندگان می توانند از DENT Tokens برای خرید و فروش  داده ها در یک بازار بین المللی استفاده کنند. می توانید  نشانه های DENT را از طریق فروش گسترده یا اکنون از بازارها خریداری کنید.
  • تبادل داده: اگرچه DENT در غول هایی مانند Binance ذکر شده است. DENT همچنین قصد دارد تبادل خود را راه اندازی کند. داشتن رمز DENT بومی خود نقدینگی قابل توجهی را برای فعالیت و مدیریت نه تنها بازار داده های خود بلکه یک تبادل عمودی یکپارچه فراهم می کند.
  • برنامه تلفن همراه در iOS و Android :  برنامه تلفن همراه به عنوان رابط مرکزی خرید، فروش، تجارت یا اهدای بسته های داده تلفن همراه است. نشانه های DENT باعث بارگیری و بارگیری برنامه های تلفن همراه می شوند.
  • ساختمان جامعه: در مرحله ایجاد، شما DENT Tokens را به دست می آورید. تا در جامعه  خواستار آزاد سازی داده ها و  تغییر در نحوه تجارت تلفن های مخابراتی با داده های تلفن همراه در جامعه شوید.

سکه دنت را از کجا بخریم؟

برای این کار می توانید مبادلات رمزنگاری برتر مانند Binance ، Bittrex و WazirX را ترجیح دهید. همچنین می توانید به صرافی HitBTC و Kucoin مراجعه کنید.

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش DENT می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

DENT را در کجا نگهداری کنید

از آنجا که DENT  یک رمز ERC-20 است. می توانید از پیشنهادات استاندارد ETH شامل My Ether Wallet  Exodus و Edge استفاده کنید. اگر کیف پول سخت افزاری می خواهید، می توانید از Ledger Nano S استفاده کنید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.