استخر استخراج بیت کوین

استخر استخراج بیت کوین :در این مقاله می‌توانیم ببینیم کدام استخرهای ماینینگ بزرگ‌ترین هستند، مهم است که بدانیم قدرت هش به سمت استخر استخراج لزوماً متعلق به خود استخر استخراج نیست.موارد کمی وجود دارد، مانند BitFury و KnCMiner، که در آن شرکت خود عملیات ماینینگ را اجرا می کند اما یک استخر ماینینگ را اجرا نمی کند.شما میتوانید  پرداخت های خود و یا خرید و فروش ارزدیجیتال  از طریق سایت کافه ارز اقدام کنید.شبکه بیت‌کوین بدون یک مخزن مرکزی یا مدیریت متمرکز عمل می‌کند و تراکنش‌ها مستقیماً بین کاربران انجام می‌شود.

استخراج‌کنندگان بیت‌کوین می‌توانند با مسیریابی قدرت هش خود به یک استخر دیگر، استخرهای استخراج را به راحتی تغییر دهند، بنابراین سهم بازار استخرها دائماً در حال تغییر است.

اندازه استخرهای استخراج دائما در حال تغییر است. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا این پست را به روز نگه داریم. به این نکته توجه داشته باشید که اگر ماین را ابری کنید، دیگر نیازی به انتخاب یک استخر ندارید. شرکت استخراج ابری این کار را به صورت خودکار انجام می دهد.

اگر شما به عنوان یک ماینر دارای یک سخت افزار بیت کوین هستید، قدم بعدی شما پیوستن به یک استخر استخراج بیت کوین است. پس در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید .تا در مورد استخر و استخراج بیت کوین اطلاعات کاملی بدست آورید.

فهرست مطالب :

استخر استخراج بیت کوین

استخر معدن چیست؟

استخرهای معدن گروههایی از معدنکارانی هستند که موافقت می کنند متناسب با توان هش معدنکاری خود، پاداشهای بلاک را به اشتراک بگذارند. در حالی که استخرهای معدن به طور متوسط ​​از معادن مطلوب برخوردار هستند زیرا جوایز را صاف می کنند و آنها را قابل پیش بینی تر می کنند، متأسفانه قدرت را به صاحب استخر معدن متمرکز می کنند.
معدنچیان می توانند در هر زمان تصمیم بگیرند که قدرت هذیان خود را به استخر معدن متفاوت تغییر دهند.غلظت استخر در چین

قبل از اینکه به بهترین Mining Pool معدن برای پیوستن به آن بپردازیم، لازم به ذکر است که بیشتر استخرهای معدن در چین است. بسیاری از آنها فقط وب سایت های چینی و پشتیبانی دارند. تمرکز معدن در چین یکی از بزرگترین موضوعات بیت کوین در حال حاضر است.
حدود 20 Mining Pool عمده معدن وجود دارد.

استخر

کیف پول بیت کوین

قبل از ورود به Mining Pool حتما از وجود کیف پول بیت کوین خود مطلع باشید. دلیل این امر این است که تمام استخرهای استخراج بیت کوین از شما یک آدرس بیت کوین درخواست می کنند که برای ارسال پاداش و پرداخت های معدن خود استفاده می شود.
راهنمای ما در مورد بهترین کیف پول های بیت کوین به شما در گرفتن کیف پول کمک می کند.

بزرگترین استخرهای معدن کدامند؟

لیست زیر بزرگترین استخرهای استخراج بیت کوین را نشان می دهد. این مبتنی بر اطلاعات موجود در نمودار اشتراک سهام استخر Blockchain است :

Mining Pool

 

استخر های استخراج بیت کوین

 • Poolin : استخر عمومی است که حدود 18٪ از کل بلوک ها را استخراج می کند. آنها مستقر در چین هستند، اما وب سایت کاملاً به زبان انگلیسی دارند.
 • F2Pool : در کشور چین مستقر است. معادن آن حدود 17٪ از کل بلوک ها است.
 • BTC.com : یک استخر استخراج عمومی است که می تواند به آن بپیوندد و 15٪ از کل بلوک را استخراج کند. ما به شدت توصیه می کنیم که در عوض به Slush Pool یا Poolin بپیوندید.
 • آنتولپ یک استخر معدن واقع در چین است و متعلق به BitMain. Antpool حدود 11٪ از کل بلوک ها را استخراج می کند.
 • ViaBTC : استخر معدنی کمی جدید است که حدود یک سال است که در آن فعالیت می کند. این هدف به معدنچیان و معادن چینی در حدود 9٪ از کل بلوک ها اختصاص دارد.
 • این استخر چینی است که از دو استخر ساخته شده است: 1THash و 58coin.
 • Slush Pool : اولین استخر معدن بود و در حال حاضر حدود 11٪ از کل بلوک ها را معادن می کند.
 • Slush : احتمالاً علی رغم اینکه یکی از بزرگترین آنها نیست یکی از بهترین و محبوب ترین استخرهای معدن است.
 • BTC.top : یک استخر خصوصی است و نمی توان به آن ملحق شد. این معدن حدود 7٪ از کل بلوک ها را دارد.
 • BTC.top :  یک استخر ماینینگ چینی است.
 • Bitfury : یک استخر خصوصی است که نمی توان به آن ملحق شد. در حال حاضر Bitfury حدود 3.5٪ از کل بلوک ها را استخراج می کند.

مقایسه استخر استخراج بست کوین

استخر محل هزینه استخر خصوصی
BitFury جورجیا آره
استخر شلخته جمهوری چک نه
آنتولپ چین نه
BW چین نه

نمودار مقایسه فوق فقط یک مرجع سریع است. موقعیت یک استخر اهمیت چندانی ندارد. بیشتر استخرها در هر کشور سرور دارند، بنابراین حتی اگر استخر معدن در کشور چین باشد، برای مثال می توانید به یک سرور در ایالات متحده وصل شوید.

کدام کشورها بیشترین بیت کوین را در معدن استخراج می کنند؟

استخراج بیت کوین گرایش به سمت کشورهایی با برق ارزان دارد. از آنجا که استخراج بیت کوین تا حدی متمرکز است ، 10-15 شرکت معدنکاری اکثریت قریب به اتفاق هش شبکه را ادعا کرده اند.
با وجود بسیاری از این شرکت ها در همان کشور ، فقط تعدادی از کشورها مقدار قابل توجهی بیت کوین را معدن و صادر می کنند.

استخر استخراج بیت کوین

کشور های برتر در استخراج بیت کوین

چین

چین بیشترین بیت کوین را استخراج می کند و بنابراین به بیشترین میزان صادرات بیت کوین پایان می یابد.
برق در چین بسیار ارزان است و به معدنچیان چینی بیت کوین اجازه داده است درصد بسیار زیادی از قدرت هش بیت کوین را بدست آورند.شایعه شده است که برخی از شرکتهای برق چینی انرژی اضافی خود را به سمت تأسیسات معدن بیت کوین هدایت می کنند تا هیچ انرژی به هدر نرود.چین در بسیاری از شرکتهای برتر معدنکاری بیت کوین قرار دارد:

 • BW
 • BTCC
 • AntPool
 • F2Pool

تخمین زده می شود که این استخرهای معدن چیزی در حدود 60٪ از قدرت هش بیت کوین داشته باشند ، به این معنی که حدود 60٪ از کل بیت کوین های جدید را دارند.

جورجیا

جورجیا محل BitFury، یکی از بزرگترین تولید کنندگان سخت افزار و تراشه های استخراج بیت کوین است. BitFury در حال حاضر حدود 15٪ از کل بیت کوین ها را استخراج می کند.

گرجستان

گرجستان خانه BitFury، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سخت افزار و تراشه های استخراج بیت کوین است. BitFury در حال حاضر حدود 15 درصد از کل بیت کوین ها را استخراج می کند.

کشورهای دیگر

کشورهای بالا حدود 80 درصد از کل بیت کوین ها را استخراج می کنند.بقیه قدرت هش در سایر نقاط جهان پخش شده است، که اغلب به استخرهای استخراج کوچکتری مانند اسلش (جمهوری چک) و Eligius (ایالات متحده) اشاره دارد.

سخت افزار ماینینگ را دریافت کنید

سخت افزار ماینینگ چیست؟

این سخت افزار ماینینگ کامپیوترهای تخصصی هستند که صرفاً برای استخراج بیت کوین ایجاد شده اند. هرچه سخت افزار شما قدرتمندتر باشد – و انرژی کارآمدتر – استخراج بیت کوین سود بیشتری خواهد داشت.

قیمت ماینر هش پاور*

antminer s19 Antminer S19 95.0 TH/s 10 تا 12 هزار دلار
antminer s19 Pro Antminer S19 Pro 110.0 TH/s 15 تا 17 هزار دلار
whatsminer m30s+ WhatsMiner M30S+ 100.0 TH/s 8500 دلار
*BuyBitcoinWorldwide.com میانگین قیمت ها را از منابع آنلاین مختلف محاسبه می کند. قیمت واقعی ممکن است بسته به فروشنده متفاوت باشد.

استخر استخراج بیت کوین

یک کیف پول بیت کوین و نرم افزار استخراج دریافت کنید

قبل از پیوستن به یک استخر استخراج، به نرم افزار استخراج بیت کوین و کیف پول بیت کوین نیز نیاز خواهید داشت. همچنین به احتمال زیاد به یک ماینر ASIC نیاز خواهید داشت، زیرا استخراج GPU احتمالاً در آینده دیگر هرگز سودآور نخواهد بود.

کیف پول سخت افزاری و نرم افزار ماینینگ

بسیاری از مردم در مورد استخرهای ماینینگ مطالعه می کنند و فکر می کنند که این فقط یک گروه است که بیت کوین رایگان پرداخت می کند. این درست نیست! استخرهای ماینینگ برای افرادی است که سخت افزار ماینینگ برای تقسیم سود دارند.

بسیاری از مردم استخرهای ماینینگ را با ماینینگ ابری اشتباه می گیرند. استخراج ابری جایی است که شما به یک ارائه دهنده خدمات پول می دهید تا برای شما ماین کند و پاداش دریافت می کنید.

چرا ماینرها مهم هستند؟

استخراج کنندگان بیت کوین برای بیت کوین و امنیت آن بسیار مهم هستند. بدون ماینرها، بیت کوین آسیب پذیر و آسان برای حمله خواهد بود.

اکثر کاربران بیت کوین ماین نمی کنند.با این حال، ماینرها مسئول ایجاد تمام بیت کوین های جدید و بخشی جذاب از اکوسیستم بیت کوین هستند.

ماینینگ که زمانی بر روی یک کامپیوتر خانگی معمولی انجام می شد، اکنون بیشتر در انبارهای بزرگ و تخصصی با مقادیر زیادی سخت افزار استخراج انجام می شود.این انبارها معمولاً قدرت هش خود را به سمت استخرهای ماینینگ هدایت می کنند.

استخر استخراج بیت کوین

استخر معدن توسط بزرگترین تولید کننده ASIC در جهان

بررسی Antpool

با وجود جنجال های اخیر، Antpool همچنان بزرگترین استخر استخراج بیت کوین از نظر نرخ هش شبکه بیت کوین است. Antpool تقریباً 15٪ از کل هش ریت تمام استخرهای استخراج بیت کوین را در اختیار دارد. Antpool اولین بلوک خود را در مارس 2014 استخراج کرد، به این معنی که تقریباً چهار سال پس از اولین استخر استخراج ظهور کرد. اسلاشپول.

Antpool توسط Bitmain Technologies Ltd.، بزرگترین تولید کننده سخت افزار استخراج بیت کوین در جهان، اداره می شود و بخش بزرگی از استخر آنها بر روی ریگ های استخراج خود Bitmain اداره می شود.Antpool از حالت‌های استخراج p2pool و لایه با گره‌هایی پشتیبانی می‌کند که در سراسر جهان برای اطمینان از ثبات (ایالات متحده، آلمان، چین و غیره) پخش شده‌اند.همچنین، رابط کاربری Antpool با توجه به اینکه شرکت اصلی عمدتاً از فروش سخت افزار رونق می گیرد، به طرز شگفت انگیزی نرم است.

هزینه های Antpool چیست؟

ساختار پرداخت و درصد Antpool بسته به سکه ای که در استخر استخراج می کنید بسیار متفاوت است.در مورد بیت کوین، یک PPS+ با 4% به اضافه 2% کارمزد تراکنش دریافت می کنید یا می توانید PPLN ها را با 0% یا SOLO را با 1% انتخاب کنید.

بررسی Bitfury

یک استخر خصوصی با سخت افزار مخصوص به خود.

طبق گزارش BlockTrail، Bitfury سومین استخر بزرگ استخراج بیت کوین است و حدود 11 درصد از کل بلاک ها را استخراج می کند.تفاوت اصلی بین استخر Bitfury با دیگر استخرهای ماینینگ این است که Bitfury یک استخر خصوصی است.Bitfury، این شرکت، سخت افزار استخراج خود را می سازد و استخر خود را راه اندازی می کند. بنابراین، بر خلاف Slush یا Antpool، اگر سخت‌افزار ماینینگ را در خانه اجرا کنید، نمی‌توان به Bitfury ملحق شد.

تراشه ASIC 16 نانومتری  Bitfury که به استخر خود مرتبط نیست، یک تراشه ماینینگ 16 نانومتری ASIC می فروشد.اگرچه Bitfury بخش بزرگی از نرخ هش شبکه بیت‌کوین را کنترل می‌کند، اما متعهد است که بیت‌کوین را غیرمتمرکز کند:

BitFury اساساً متعهد به مسئولیت پذیری در جامعه بیت کوین است و ما می خواهیم با همه شرکای یکپارچه و فروشندگان همکاری کنیم تا فناوری منحصر به فرد خود را به طور گسترده در دسترس قرار دهیم و اطمینان حاصل کنیم که شبکه غیرمتمرکز باقی می ماند و ما با هم به عصر اگزهاش می رویم.

استخر-استخراج-بیت-کوین-

بررسی  Slushpool

اولین استخر معدن

Slush Pool نامی است که اگر تا به حال درباره استخرهای ماینینگ تحقیق کرده باشید احتمالاً شنیده اید. امروز، ما به شما کمک می کنیم تا با آن آشنا شوید و ببینید آیا ارزش استفاده از آن را دارد یا خیر.Slush Pool از سال 2010 وجود داشته است و یکی از قدیمی ترین استخرهای استخراج بیت کوین است. در ابتدا به سادگی «سرور استخراج بیت کوین» یا به اختصار BPMS نامیده می شد.از زمان راه اندازی، استخر فراز و نشیب های خود را داشته است اما اخیراً همه چیز مثبت بوده است.

آزمایشگاه ساتوشی استخر Slush را اجرا می کند. همچنین ممکن است آزمایشگاه‌های ساتوشی را از کارشان بر روی Trezor، اولین کیف پول سخت‌افزاری بیت‌کوین و Coinmap بشناسید، نقشه جهانی که نشان می‌دهد کدام بازرگانان بیت‌کوین را می‌پذیرند. آنها همچنین سیستم امتیازدهی را اختراع کردند که به کاربران بر اساس «قدرت هش» (قدرت پردازش) که به استخر استخراج می‌آورند، جایزه می‌دهد.

Slush Pool اولین استخر ماینینگ بود و در دهه گذشته، کاربران آن بیش از 1 میلیون بیت کوین را با استفاده از خدمات و نرم افزار آن استخراج کرده اند:  از جمله نرم افزار ها BraiinsOS و BraiinsOS+.Braiins OS+ . اگر به اندازه کافی چشمگیر به نظر نمی رسد، باید این را نیز در نظر بگیرید: در 6 ماه گذشته، Slush Pool بیش از 9 درصد از کل بیت کوین های موجود در بازار را جمع آوری کرده است.این درصد آن را به یکی از پنج استخر بزرگ استخراج بیت کوین در اینترنت تبدیل می کند.

Slush Pool چه خدماتی ارائه می دهد؟

ما به چیستی Slush Pool پرداخته ایم و نحوه عملکرد آن را توضیح داده ایم. اکنون بیایید نگاهی به خدمات خاص ارائه شده توسط Slush Pool بیندازیم، در صورتی که تصمیم به پیوستن به آن برای تلاش های استخراج خود داشته باشید.

1. هزینه ها و پرداخت ها

از نظر هزینه، Slush Pool بسیار شبیه به دیگر استخرهای ماینینگ موجود در بازار است. آنها یک کارمزد استاندارد 2٪ ارائه می دهند که شما با سایر ماینرها به اشتراک می گذارید. یک آستانه بیت کوین 0.0002 وجود دارد، به این معنی که پس از رسیدن به این مبلغ، پلت فرم به طور خودکار درآمد را به حساب شما ارسال می کند.بهترین چیز در مورد پرداخت ها، روش پرداخت مبتنی بر امتیاز معروف Slush Pool است که اجازه می دهد جوایز به طور عادلانه بین استخراج کنندگان بیت کوین توزیع شود.

2. خدمات مشتری

پشتیبانی مشتری در سطح بالایی قرار دارد. البته کاربران در صورت بروز مشکل می توانند برای مسئولین شبکه ایمیل ارسال کنند. در بیشتر موارد، یک نماینده پشتیبانی مشتری در کمتر از 24 ساعت پاسخ خواهد داد.با این حال، در صورت بروز مشکل اضطراری، می‌توانید فوراً با نمایندگان پشتیبانی مشتری صحبت کنید. این شرکت یک وب‌سایت اختصاصی دارد که اگر در مورد راه‌اندازی ماینینگ، حساب کاربری یا جوایز خود سؤالی دارید، می‌توانید با پشتیبانی مشتری گفتگو کنید.

3. امنیت

امنیت سطوح امنیتی بیش از رضایت بخش است. شما دارای احراز هویت دو مرحله ای و قفل آدرس کیف پول برای موارد اضطراری هستید. شما یک توکن فقط خواندنی دریافت می‌کنید که به شما امکان می‌دهد تا در صورت تلاش شخصی برای هک کردن یا سرقت هویت شما، وارد حساب خود شوید.

همچنین اگر شخص دیگری در حین ماینینگ حساب شما را زیر نظر داشته باشد، می توانید آدرس خود را قفل کنید. علاوه بر آن، این شرکت تنها از سرورهایی با امنیت بالا استفاده می کند که امنیت کیف پول بیت کوین شما را تضمین می کند.

مزایا و معایب استخر Slush

اکنون می‌خواهیم فهرستی از جنبه‌های مثبت و منفی قدیمی‌ترین استخر معدنی جهان را به شما ارائه دهیم.

شما فقط می توانید نگاهی به جنبه های مثبت و منفی بیندازید و تصمیم بگیرید که اگر زمان لازم برای خواندن کل بررسی را ندارید، باید از استخر استفاده کنید یا نه.

مزایا  استخر Slush

این طولانی ترین استخر استخراج بیت کوین در جهان است
این سرویس در طول دهه گذشته صدها هزار کاربر داشته است
رابط کاربری زیبا و آسان برای استفاده برای کاربران در تمام سطوح دانش است
این ماینینگ مبتنی بر امتیاز را به شما ارائه می دهد که از فریب خوردن شما توسط دیگران جلوگیری می کند

معایب استخر Slush

کارمزد تراکنش به اندازه سایر وب سایت های برتر پایین نیست
هنگامی که استخراج در این شبکه را متوقف کنید، امتیاز کاربر شما به سرعت کاهش می یابد

آیا باید از Slush Pool استفاده کرد یا خیر؟

در پایان، آیا Slush Pool ارزش وقت و تلاش شما را دارد؟ پاسخ کوتاه این است که بله، اگر می خواهید ماینینگ را شروع کنید، Slush Pool انتخاب خوبی است. به دلیل سادگی برای کاربرانی که اولین بار هستند بسیار عالی است. به علاوه، به برخی از فعال ترین کاربران خود جوایزی می دهد.

 

جمع بندی :

ما در این مقاله به بررسی استخر استخراج بیت کوین پرداختیم. امید است این مطلب برای شما واقع شده باشد.ماینینگ می‌تواند بسیار سودآور باشد، اما تنها در صورتی که نرم‌افزار مناسبی داشته باشید، استخر مناسب را انتخاب کنید، سخت‌افزار استخراج ASIC لازم را داشته باشید و بتوانید مقدار زیادی از قیمت برق پیدا کنید. درست کردن همه اینها بسیار دشوار است و تا زمانی که قصد ندارید این کار را به کار خود تبدیل کنید، احتمالاً رقابتی نخواهید بود. استخرها کمی رقابت را آسان‌تر می‌کنند، زیرا عملیات‌های کوچک‌تر می‌توانند با هم ترکیب شوند، اما کسب درآمد از یک عملیات معدنی با بودجه کم، اگر نگوییم غیرممکن، بسیار دشوار است.برای خرید و فروش ارز دیجیتال میتوانید از طریق سایت کافه ارز اقدام نماید. برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

در ایران استخر استخراج بیت کوین وجود دارد؟

بله

آیا بدون استخر میتوان استخراج بیت کوین انجام داد؟

بله . اما یک کار بسیاز سختی است.

5/5 - (71 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *