کاقه ارز

KeyFi سیستمی را ایجاد کرده است که به شما کمک می کند شکاف بین امور مالی متمرکز (CeFi) و مالی غیرمتمرکز (DeFi) را پر کنید. در میان بسیاری از ویژگی های دیگر، این یک راه حل هویت حاکم بر خود و همچنین یک کیف پول منبع باز غیر حضوری را ارائه می دهد. دلایل زیادی برای ترکیب اکوسیستم DeFi و CeFi وجود دارد. یکی از بزرگترین موانع استفاده از سیستم عامل های CeFi، مقررات AML / KYC است. در حالی که هنوز گزینه های زیادی در فضای رمزنگاری وجود دارد که مقررات AML / KYC کم یا به هیچ وجه دارند.

در هر زمانی که شخصی بخواهد وارد دنیای ارز فیات شود، برخی از نظارت ها وجود دارد. از نظر عملی، این موانع AML / KYC کار را برای هر کس که می خواهد از دارایی های رمزنگاری و فیات استفاده کند پیچیده می کند. در حالی که برخی صرافی ها، مانند Binance، ابزارهای قدرتمندی را برای ارز فیات و رمزنگاری ایجاد کرده اند. اما این دو سیستم هنوز بسیار تقسیم شده اند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.


KeyFi

KeyFi از چند زاویه به معمای CeFi و DeFi نزدیک می شود. یکی از ابتکاری ترین اولین رمزها بر اساس رمز DeFi و پلتفرم اعتبارات SelfKey آن است. دنیای AML / KYC برای تأیید هویت یک شخص در سیستم بانکی به استفاده گسترده از داده های شخصی متکی است. در عمل، این به معنای به اشتراک گذاشتن انبوه داده های شخصی است. که همیشه توسط بانک یا موسسه مالی ایمن نیست. در حالی که بانک ها ملزم به رعایت روش های مربوط به AML / KYC هستند، اما با از دست رفتن داده های مصرف کننده توسط هکرها، پیامدی با آنها روبرو نمی شود. که این امر مشتریان خرده فروشی بانکی را در نقطه سختی قرار می دهد.


همانطور که سال 2020 نشان داده است. اقتصادهای بزرگ به دنبال وضع مقررات دقیق تر در مورد دارایی های رمزنگاری هستند. این بدان معناست که سیستم عامل هایی مانند KeyFi احتمالاً برای پیشرفت صنعت در آینده حیاتی هستند. در نهایت مقررات بیشتر برای صنعت مفید است، زیرا سرمایه بیشتری به دلیل اطمینان بیشتر از سیستم عاملها وارد بازار خواهد شد.

ایجاد هم افزایی

KeyFi در حال اتصال کاربران با محبوب ترین سیستم عامل های DeFi مانند Aave ، Uniswap و Compound است. و در عین حال به کاربران خود این امکان را می دهد تا هنگام استفاده از سیستم SelfKey Credentials رمزهای KEYFI را بدست آورند. مانند بسیاری از سیستم عامل های DeFi ، KeyFi به کاربران این امکان را می دهد که از جمع کردن KEY سود ببرند یا از طریق KEYFI.com به عنوان تأمین کننده نقدینگی برای سیستم عامل های دیگر عمل کنند.
علاوه بر این که KeyFi بعنوان یک مرکز برای سیستم عامل های محبوب DeFi عمل می کند. نوآوری های زیر را نیز ارائه می دهد:

KeyFi

بینش بازار: به کاربران امکان می دهد از تجزیه و تحلیل بازار هوش مصنوعی مبتنی بر داده استفاده کنند.

سیستم اعتبار سنجی خود کلید: با استفاده از سیستم SelfKey Credentials، کاربران KeyFi می توانند با برخی از محبوب ترین سیستم عامل های DeFi ارتباط برقرار کنند. و مجبور نیستند اطلاعات شخصی بیش از حد لازم را به اشتراک بگذارند. علاوه بر این، اطلاعات شخصی هرگز به صورت زنجیره ای ذخیره نمی شود.

هوش مصنوعی قدرتمند: KeyFi شامل استفاده از هوش مصنوعی قدرتمند است. که یک مجموعه داده تاریخی عمیق را تجزیه و تحلیل می کند. تا اطلاعات مربوط به بازده احتمالی آینده در فضای DeFi را به کاربران ارائه دهد.

پاداش: به عنوان یک انگیزه، کاربران KeyFi می توانند با تأمین نقدینگی یا ذخیره توکن های KEY، پاداشهای بیشتری را در قالب رمزهای KEYFI کسب کنند.

عملکرد چند پلتفرمی: KeyFi پشتیبانی از طیف وسیعی از انواع سپرده ها و همچنین اتصال بهComound ، Balancer ، Uniswap ، Curve و Aave و سایر موارد را فراهم می کند.

کیف پول SelfKey: روشی ایمن برای ارتباط با مبادلات متعدد.

فشار جهانی تنظیم کننده (Global Regulatory Push)

بازگشت قیمت های بیت کوین به بالاترین حد خود، یک حرکت رو به رشد در بالاترین سطح دولت برای تنظیم توکن ها وجود دارد. برخلاف برخی از کشورها، به نظر می رسد تماس های جدید ایالات متحده و اتحادیه اروپا بر افزایش شفافیت در بازارهای رمزنگاری متمرکز است. نه ممنوعیت صریح توکن ها.
مرجع LeMaire مقررات جدید است. که شرکتهای فعال در فرانسه را ملزم به رعایت مقررات AML / KYC می کند. که از استفاده افراد ناشناس از شرکتهای رمزنگاری در کشور جلوگیری می کند.

 این یک حرکت جداگانه نیست. و هر دو اتحادیه اروپا و ایالات متحده در حال کار بر روی روش های جدید برای افزایش انطباق با AML / KYC در بخش رمزنگاری هستند.
در واقع، استیون مونوچین وزیر خزانه داری ایالات متحده اخیراً با نمایندگانی از ایتالیا، ژاپن، انگلیس، کانادا، فرانسه، آلمان، یورو گروه و کمیسیون اروپا، نمایندگان سطح بالا از بانک جهانی، هیئت ثبات مالی (FSB) گفتگو کرده است.) و صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) نیز در آن شرکت داشتند.


یکی از مهمترین ابزاری که دولتها در بخش مالی دارند، برنامه های AML / KYC است. بنابراین به احتمال زیاد هر شرکتی که در فضای رمزنگاری فعالیت می کند. باید بر روی این سیستم ها تمرکز کند تا در صورت استقرار در سیستم عامل باقی بماند. گرچه این مقررات همیشه محبوب نیستند. اما در واقع می توانند به فضای DeFi و رمزنگاری کمک کنند تا شکل های جدیدی از سرمایه را جذب کند.

KeyFi برای رشد در یک بازار در حال رشد کاملاً مناسب است

هجوم عظیم به پروژه های DeFi طی سال 2020 به وضوح حباب حدس و گمان بود. اما پروژه ها بهترین نژاد آینده روشنی در پیش دارند. سیستم عامل هایی مانند Polkadot احتمالاً هم سرمایه گذاران و هم توسعه دهندگان را به خود جلب می کنند. و بلاک چین Ethereum نیز برای هدایت DeFi در سالهای آینده بسیار مناسب است.
سرمایه گذاری نهادی در توکن ها نیز در حال افزایش است. که باعث می شود مجموعه ابزارهایی که KeyFi ایجاد کرده جذابیت بیشتری پیدا کند.

 ایجاد نوعی بازده انفعالی که پیشنهادات انباشته در بازارهای مالی مستقر شده بسیار دشوار است. و این امر باعث می شود که بازدهی در بخش DeFi یک روند بسیار محتمل در بازار باشد.
DeFi کارهای زیادی را برای حذف ریسک طرف مقابل از معادله رمزنگاری انجام می دهد. (هیچ معامله ای با مبادلات متمرکز ندارد). و ابزارهای هویتی که KeyFi توسعه داده است. خطر همکاری یک سرمایه گذار سازمانی با بازیگران بد را برطرف می کند.


جذب سرمایه گذاران نهادی به بازارهای DeFi مزایای روشنی دارد. به ویژه با توجه به بازه زمانی که بودجه های بزرگتر اغلب با آنها سرمایه گذاری می کنند.
ابزارهای KeyFi برای سرمایه گذاران از هر اندازه به راحتی می توانند سرمایه را در بازارهای موجود DeFi مستقر کنند. و با بهبود مقررات رمزنگاری از نظر شفافیت و کارایی، بستری که ایجاد کرده است. ممکن است در بین سرمایه گذاران نهادی و صندوق های بزرگتر که می خواهند بسیار محبوب شوند از یک سیستم مالی بدون مکانیسم تنظیم نرخ بهره استفاده کنید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *