وبلاگ

/

/

بررسی سایت Codeable : آیا ارزش استخدام شدن را دارد؟

بررسی سایت Codeable : آیا ارزش استخدام شدن را دارد؟

۱۹ اسفند ۱۳۹۹

 Codeable یک بستر آزاد است که مشابه سایر وب سایت های مستقل است. یک تفاوت اساسی در این است که Codeable بر وردپرس و توسعه دهندگانی تمرکز دارد. که مهارت های گسترده ای را برای کمک به حفظ حضور دیجیتالی کسب و کار شما یا کمک به رشد آن ارائه می دهند. برای استخدام فریلنسرها، کارآفرینان باید کمی وقت خود را برای یافتن بستر مناسب برای ارسال پروژه صرف می کردند و سپس صدها یا هزاران برنامه بالقوه فریلنسر را بررسی می کردند. این روند سریع نبود و احتمال تاخیر و سوتفاهم نسبت به سیستم عاملهای مدرن امروزی قابل توجه بود. در ادامه با کافه ارز همراه باشید. شما برای پرداخت ارزی و نقد درآمد دلاری خود میتوانید از خدمات کافه ارز استفاده کنید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

Codeable

چگونه Codeable کار می کند؟

Codeable یک بستر مستقل است. که به شما کمک می کند فریلنسر های آزمایشی با کارآفرینان و شرکت هایی که به دنبال خدمات پیمانی هستند ارتباط برقرار کند. یافتن یک فریلنسر تأیید شده یکی از مزایای استفاده از سرویس Codeable است. و یافتن یک توسعه دهنده وردپرس با قیمت های مناسب و روند استخدام های منظم هرگز در دسترس نبوده است. Codeable می تواند به کارآفرینان کمک کند تا مشاغل آزاد را برای مشاغل مختلف در هر اندازه ای پیدا کنند. کارهای کوچک علاوه بر پروژه های بسیار بزرگتر مانند نگهداری سرور، انتقال وب سایت، به روزرسانی ها و بهینه سازی های امنیتی پذیرفته می شوند. 

با Codeable می توانید انتظار داشته باشید:

  • برآورد رایگان برای پروژه های شما
  • اجباری برای استخدام پروژه هایی که ارسال می کنید نیست
  • کارشناسانی با چندین سال تجربه و سوابق اثبات شده برای انجام به موقع کار
  • یک برآورد واحد برای پروژه شما و توانایی شروع بلافاصله همکاری

چگونه Codeable کار می کند؟

Rush projects

Codeable همچنین می تواند یک منبع ارزشمند باشد که کارهای کوتاه را با اطلاع کوتاه انجام می دهد، و شما می توانید از یک کارشناس انتظار داشته باشید که پروژه شما را در کمتر از 3-5 ساعت از زمان ارسال آن بررسی کند. تکمیل برآورد برای یک پروژه شتابزده حداقل 24 ساعت کامل به طول خواهد انجامید و مشتریان می توانند در این مدت با تیم پشتیبانی Codeable تماس بگیرند تا در تسریع روند کار کمک کنند. Codeable از طرحی استفاده می کند که برای کمک به صاحبان مشاغل، فریلنسرها و آژانس ها از طریق استفاده از فریلنسرهای مستعد با استعداد مناسب برای تخصص خود در انجام کارهای معنی دار انجام می شود.

در هزینه ها و زمان صرفه جویی کنید.

دانستن اینکه Codeable چگونه کار می کند. و ثبت نام سریع برای خدمات آنها می تواند به شما کمک کند هزینه های کسب و کار خود را کاهش دهید. بدون اینکه کیفیت وب سایت خود و دفعات استفاده از فریلنسرها را کاهش دهید. Codeable همچنین یک روش عالی برای کار با فریلنسرها در یک محیط کنترل شده تر است.و شما می توانید از مهارت های آنها اطمینان داشته باشید. طبق آمار اخیر کسب و کارهای کوچک، نیمی از مشاغل تا سال پنجم با شکست مواجه می شوند. این امر یافتن خدمات مناسب با هزینه مناسب را برای سلامتی اکثر شرکتها بسیار حیاتی می کند. بسیاری از کارآفرینان همچنین از استفاده از خدمات آزاد برای پایین آوردن هزینه های حقوق و دستمزد آگاه هستند، با این وجود حدود 82٪ از مشاغل ناموفق، مشکلات مربوط به مدیریت وجوه را دلیل عدم موفقیت عنوان کردند.

Codeable مزایای

ستایش و جوانب مثبت قابل رمزگذاری

دلایل مختلفی برای دوست داشتن Codeable وجود دارد. و این می تواند خدمات مستقل مورد نیاز را برای هر کسب و کاری که به دنبال متخصصان وردپرس و سایر کمک های فنی مرتبط است فراهم کند. 

Codeable مزایای منحصر به فردی را به صاحبان مشاغل ارائه می دهد، از جمله:

  • کارشناسان آزمایش شده، بنابراین به جای دریافت هزاران برنامه برای غربالگری، از هر 1-5 مستقل مستقل فردی در اختیار شما قرار می گیرد تا در نظر بگیرید.
  • یک اتاق کار آنلاین برای بحث در مورد پروژه شما با توسعه دهندگان تا بتوانید دقیق ترین برآورد را بر اساس دامنه جامع پروژه خود دریافت کنید.
  • پاسخ های همان روز توسعه دهندگانی که می توانند به طور کامل در پروژه شما شرکت کنند و وقت و منابع دیگری برای کمک به شما دارند.

وقتی وارد اتاق کار می شوید تا در مورد پروژه خود با کارشناسان گپ بزنید. این فرصت را خواهید داشت که در یک زمان مشخص با چندین نفر ملاقات کنید. این تنظیم نه تنها روند یافتن بهترین متخصص مستقل برای پروژه شما را تسریع می کند. بلکه از پاسخ مکرر به همان سوال جلوگیری می کند.

الگوریتمCodeable

الگوریتمی برنده برای کارآفرینان مشغول

مواردی وجود دارد که Codeable را از سایر سیستم عامل های مستقل متمایز می کند. و این شامل سیستمی است که آنها برای ارائه خدمات به کارآفرینان مشغول از آن استفاده می کنند. به عنوان مثال : Codeable از یک الگوریتم اختصاصی استفاده می کند. که باعث کاهش موارد قیمت گذاری مانند کاهش قیمت یا قیمت بیش از حد برای خدمات می شود.

این الگوریتم کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که مشتریان بهترین قیمت را دریافت می کنند. و همچنین توسعه دهندگان را با یک استاندارد سازگار نگه می دارد. بنابراین هر دو طرف احساس می کنند به اندازه کافی درگیر شده اند. الگوریتم Codeable همچنین به شما کمک می کند، تا توسعه دهندگانی را که مهارت آنها بیشتر با آنچه شما نیاز دارید مطابقت داشته باشد. که این امر نیاز به بررسی بیش از پنج نفر از همکاران بالقوه را از بین می برد.

استانداردهای با کیفیت بالاتر به معنی خطر کمتری است

همچنین لازم به ذکر است که متخصصانی که برای Codeable کار می کنند از استانداردهای بالایی برخوردار هستند. و انتظار این است که هر پروژه را به موقع و با کیفیت بالا ارائه دهید. همچنین چک لیست ها برای مواردی مانند امنیت، سئو و بهینه سازی سرعت در وب سایت Codeable به صورت عمومی وجود دارد. تا هم توسعه دهندگان و هم مشتریان بتوانند از آنها به عنوان منبع استفاده کنند.

بخشی از آنچه تضمین می کند بهترین نتیجه را با استفاده از Codeable بدست آورید این است که چگونه آنها از پیشنهاد دهندگان پروژه ها جلوگیری می کنند. با اجتناب از رفتار مناقصه، مانند سایر سیستم عامل های آزاد هیچ “مسابقه ای برای رسیدن به پایین” وجود ندارد و به احتمال زیاد کار با کیفیت استثنایی تری دریافت خواهید کرد.

آیا Codeable برای استخدام ارزش دارد؟

شکایات و معایب

وقتی برای کار با Codeable و کارشناسان تأییدشده آنها ثبت نام می کنید. گروهی از توسعه دهندگان بالقوه را می یابید که هرکدام می توانند درباره پروژه شما سوال کنند و یک برآورد سفارشی را ارائه دهند. بسیاری از کارآفرینان از میزان صرفه جویی در وقت در این بخش از فرآیند قدردانی می کنند. اما غالباً تخمین ها بیشتر از آنچه پیش بینی شده است می آیند.

Codeable شهرت کلی مثبتی دارد. و هزاران پروژه برون سپاری شده با مشتریانی راسخ رضایتمند و چند شکایت حل نشده را به پایان رسانده است. به صورت آنلاین، با بسیاری از کارآفرینانی که چندین سیستم عامل مختلف را با سطوح مختلف موفقیت امتحان کرده اند. بازبینی های کاملی را مشاهده می کنید که از آنها تعریف می کنند.

 این بررسی ها ثابت می کند که Codeable از سیستم رضایت بخشی برای برخورد با مشتری برخوردار است. و الگوریتم آنها با پروژه هایی کار می کند که از نظر دامنه و مهارت های مورد نیاز توسعه دهنده بسیار متفاوت هستند. با این حال، مانند هر سکوی مستقل آزاد، هشدارهای لازم برای آگاهی از آنها وجود دارد و سناریوهایی که باید به عنوان مشتری برای آنها آماده باشید.

رتبه بندی برنامه نویسان

هر یک از توسعه دهندگان برای پروژه هایی که به اتمام می رسند از مشتریان امتیاز کسب می کنند. یک اشکال سیستمی که Codeable ایجاد کرده این است که این بررسی ها اغلب بدون هیچ توضیحی باقی می مانند. 

به عنوان مثال: اگر یک توسعه دهنده پروژه ای را برای مشتری خود به اتمام برساند. اما مشتری به هر دلیلی ناراضی باشد، آن توسعه دهنده می تواند یک بررسی ضعیف دریافت کند. هرچند آنها مقصر نیستند. یک متخصص متوسط ​​Codeable معمولاً دارای نمره ای بیش از 95% است. اما بخاطر داشته باشید که همه رتبه هایی که یک توسعه دهنده دریافت می کند با استدلال منطقی پشتیبانی نمی شوند.

کار با Codeable

آیا Codeable برای استخدام ارزش دارد؟

Codeable فرآیند استخدام فریلنسرهای با کیفیت را به طور قابل ملاحظه ای برای همه افراد درگیر قابل دسترسی می کند. و محافظاتی مانند حسابهای محافظتی وجود دارد که از هر دو طرف محافظت می کند.

قیمت گذاری اختصاصی و تخمین های سفارشی نیز ارزش افزوده ای را برای کارآفرینانی ایجاد می کند. که بهترین کار ممکن را برای کارهای با کیفیت بالا می خواهند. این الگوریتم از استفاده از فرآیند مناقصه اجتناب می کند. اما تخمین هایی را که سازندگان ارائه می دهند به طور متوسط ​​ارائه می دهد. تا هزینه معقولی را برای کار انجام شده ارائه دهد. اجتناب از رفتار مناقصه، کارهایی با کیفیت پایین را که مربوط به روشهای کم هزینه است. که برخی از فریلنسرها از آن استفاده می کنند از بین می برد و این یکی از ویژگی های منحصر به فرد Codeable است که یافتن آن در جای دیگری سخت است. 

نتیجه گیری

اگر شما علاقه مند به انجام برخی از کارهای قرارداد توسط توسعه دهندگان هستید اما وقت زیادی برای اختصاص دادن به روند ندارید، Codeable گزینه ای بسیار انعطاف پذیر و مقرون به صرفه است. استفاده از Codeable شما را از نظارت بر یک کارمند مستقل یا جستجوی برنامه های بی شماری راحت می کند. و به شما امکان می دهد زمان بیشتری را برای اداره کار خود داشته باشید.

به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده

آیدا متین نویسنده

مطلب را به اشتراک بگذارید

#

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *