logo کاقه ارز

لینیر یک مبادله دارایی مصنوعی بین زنجیره ای با حاکمیت DAO است. راه اندازی Linear Finance به مردم امکان می دهد تا به سرعت، ارزان، با خیال راحت و یکپارچه دارایی های مصنوعی را معامله کنند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

لینیر چگونه کار می کند؟

لینیر اجازه ضرب و معامله دارایی های مصنوعی را می دهد. هر دارایی مصنوعی توسط استوک های پایدار lUSD بیش از حد وثیقه گرفته می شود. این وثیقه بیش از حد تضمین می کند که سیستم حتی در مواقع ناپایداری شدید یا یک رویداد سیاه شکسته نمی شود.

لینیر

در این سیستم، مجموعه نقدینگی لینیر به عنوان ضد حزب عمل می کند. این امکان برای نقدینگی تقریباً نامحدود، با لغزش صفر را فراهم می کند. همچنین کاربران می توانند با مشارکت در این مجموعه پاداش LINA $ بدست آورند. در حال حاضر، کاربران فقط می توانند lUSD و سهام را به دست آورند.

پروتکل مالی لینیر برای سازگاری بین زنجیره ای

بنیانگذار Linear Finance در ادامه اشاره کرد که اگرچه پروتکل DeFi در Ethereum ساخته شده است. اما همچنان توانایی مطابقت با سایر بلاک چین ها را دارد. اخیراً ، Tai ، بدون افشای جزئیات همکاری خود با دو بلاکچین دیگر ، اظهار داشت: “که ما با هم همکاری خواهیم کرد. ما برای شروع و دو بلاکچین دیگر در آینده نزدیک با Binance Smart Chain ادغام خواهیم شد. “تای همچنین توضیح داد که عملکرد جدید قابلیت همکاری به Linear Finance اجازه می دهد تا به مشتری شبکه Binance کمک کند. Drey Ng، یکی دیگر از بنیانگذاران Linear Finance، نیز اطلاع داده است که پروتکل تازه توسعه یافته آن نه تنها ارزان تر است بلکه به سرعت در دسترس است.

ویژگی برجسته لینیر

ویژگی برجسته لینیر قابلیت همکاری است. تیم لینیر با ساخت زنجیره های سازگار با ETH و EVM مانند Binance Smart Chain (BSC) کار خود را آغاز خواهد کرد. سپس، به زنجیره های سازگار با غیر ETH گسترش می یابد. این زنجیره های جایگزین می توانند سرعت بالاتر، هزینه معامله کمتر و قابلیت دسترسی بیشتر را ارائه دهند.

Blockchain Network Linear

پروتکل Blockchain Linear Finance با راه اندازی شبکه اصلی مبادله خود، مرحله نهایی عرضه محصولات خود را به پایان رسانده است. این پلتفرم قابل استفاده بر روی زنجیره هوشمند Binance ساخته شده و با پروتکل Band راه حل اوراکل یکپارچه شده است. و کاربران را قادر می سازد انواع دارایی های مصنوعی را مدیریت و معامله کنند.

Linear Exchange تازه راه اندازی شده دارای طیف وسیعی از جفت های دارایی مصنوعی قابل معامله است. که از ابتدا رمز ارز و طلا (XAU) و نقره (XAU) پشتیبانی می شوند. ارز پایه این سیستم عامل ℓUSD است. که می تواند برای خرید دارایی ضرب شود. به عنوان مایع شناخته می شود یا به پروتکل های دیگر منتقل می شود. کاربران همچنین می توانند مایعات خود را در سیستم عامل ایجاد کنند.

LINA ساخت یک اکوسیستم غیرمتمرکز

بورس تجارت به مجموعه ای از برنامه های غیرمتمرکز (dApps) که در ماه های اخیر توسط لینیر منتشر شده است. به کاربران امکان می دهد تا نشانه های LINA $ خریداری و سرمایه گذاری کنند. نشانه های LINA همچنین از طریق Linear DAO حقوق حاکمیت را نسبت به جهت پروتکل اعطا می کنند. در همین حال، LinearSwap یک سازوکار مبادله ای متقابل از نوع زنجیره ای سفارشی است. که می تواند برای تبدیل نشانه های Linear به سایر دارایی های رمزنگاری ERC20 مورد استفاده قرار گیرد.

نقایص لینیر

توسعه دهندگان لینیر امیدوارند که بتوانند نقایص طراحی را که در پروژه Synthetix درک کرده اند، بهبود بخشند. آنها مشکلاتی را در زمینه هایی مانند: سرعت بروزرسانی قیمت اوراکل، نسبت تعهد، توکنومیک، هزینه های معامله، پاداش، سرعت و قابلیت دسترسی چند زنجیره ای مشاهده کردند.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.