logo کاقه ارز

Paxful یک بازار آنلاین است. که در آن خریداران و فروشندگان می توانند برای تجارت بیت کوین ملاقات کنند. این شبیه به LocalBitcoins است. طیف وسیعی از گزینه های پرداخت را که در صرافی های سنتی یافت نمی شود. ارائه می دهد. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

PAXFUL

Paxful یک بازار آنلاین منحصر به فرد است که می توانید با خریداران و فروشندگان علاقه مند به بیت کوین ارتباط برقرار کنید. شبیه به LocalBitcoins یا eBay عمل می کند. Paxful در واقع هیچ یک از بیت کوین های خاص خود را خریداری و نمی فروشد. در عوض، به عنوان واسطه برای همه معاملات عمل می کند. در حالی که پرداخت کامل است، بیت کوین در حالت نگهدارنده نگهداری می شود.
مزیت اصلی Paxful این است که می توانید بیت کوین را با استفاده از روش پرداخت 300+ خریداری کنید. این روش پرداخت گیج کننده ای است که روش های جدید همیشه اضافه می شود. اگر کسی در حال فروش بیت کوین برای یک کیسه سیب است.

Paxful

می توانید بصورت قابل تصور بیت کوین را برای یک کیسه سیب از طریق Paxful خریداری کنید.
امروزه روش های پرداخت محبوب در Paxful شامل نقل و انتقال بانکی محلی (Bank of America، Wells Fargo، SEPA، SWIFT و انتقال سیم)، کیف پول های آنلاین (PayPal ، Skrill ، NetSpend ، PerfectMoney و OkPay) ، کارتهای هدیه (VISA ، MasterCard، آمازون، هدف، بهترین خرید و والمارت)، کارت های بدهی و اعتباری و ارزهای دیجیتال است.

 چه کارت هدیه آمازون 20 دلاری داشته باشید و چه 10،000 دلار در PayPal خود بنشینید، باید بتوانید فروشنده ای را که مایل به پذیرش پیشنهاد شما از طریق Paxful است، پیدا کنید.
این پشتیبانی گسترده از گزینه های پرداخت، اصلی ترین مزیت استفاده از Paxful است. LocalBitcoins تنها بازار اصلی دیگر است. که کاربران می توانند بیت کوین را با روش های پرداخت غیر متعارف مانند کارت های هدیه خریداری کنند. صرافی های متعارف فقط ممکن است نقل و انتقالات بانکی یا سپرده های رمزپایه را بپذیرند. در عین حال دلپذیر، تقریباً هر چیزی را می پذیرد.

امکانات پکس فول


البته این امکان را می دهد که خریداران و فروشندگان با یکدیگر ارتباط مستقیمی برقرار کنند و به ناچار مسائل امنیتی را مطرح می کنند. به همین دلیل پکس فول به میزان قابل توجهی روی امنیت سرمایه گذاری کرده است.
خریداران پکس فول کاملاً توسط سرویس ذخیره وب سایت و تأیید هویت دو عامل (2FA) محافظت می شوند.  Paxful همه فروشندگان را تأیید و بررسی می کند و به شما امکان می دهد با اطمینان پرداخت کنید. پس از پرداخت هزینه، پکس فول آن مبلغ را در سپرده نگه داشته و آن را تأیید می کند. سپس، فروشنده بیت کوین را ارسال می کند.

Paxful

Paxful همچنین دارای سیستم گزارشگری، تحقیق و حل اختلاف است. در صورت بروز اختلاف، وب سایت تمام تلاش خود را می کند تا مشکل را به شکلی منصفانه برای همه طرفین شناسایی و حل کند. هنوز هم می توانید گزارش های زیادی درباره افرادی که از طریق Paxful (یا LocalBitcoins) کلاهبرداری می شوند، پیدا کنید. با این حال، پاکسف برای کاهش احتمال کلاهبرداری اقدامات منطقی انجام داده است.
Paxful همچنین بیش از آنچه بسیاری از مردم متوجه می شوند در حال اجرا است. این وب سایت برای اولین بار در سال 2014 با نام EasyBitz راه اندازی شد.

ویژگی های اصلی


ویژگی های اصلی Paxful شامل موارد زیر است:

300 راه برای پرداخت: Paxful 300+ روش پرداخت مختلف را قبول می کند. از کارتهای هدیه آمازون گرفته تا نقل و انتقالات بانکی SWIFTاست. اگر فروشنده مایل است روش پرداخت را بپذیرد، می توانید با استفاده از روش پرداخت، بیت کوین را از طریق Paxful خریداری کنید.

روش های پرداخت محلی: برخی از صرافی ها فقط انتقال بانکی از کاربران ایالات متحده یا اتحادیه اروپا را مجاز می کنند. با این وجود، پاکسفل روش های پرداختی را که به منطقه محلی شما ارائه می شود، می پذیرد. آیا می خواهید بیت کوین را با استفاده از انتقال الکترونیکی کانادایی INTERAC خریداری کنید؟ شما می توانید این کار را با Paxful انجام دهید.

پشتیبانی بین المللی خوب: برخی از بزرگترین بازارهای تجاری Paxful در مناطقی قرار دارند. که بطور سنتی از سایر صرافی ها تحت حمایت نیستند. به عنوان مثال: هزاران خریدار و فروشنده بیت کوین در Paxful در نیجریه، چین، هند، روسیه و سایر کشورها وجود دارد.

مورد نیاز محدود KYC و AML: تأیید سطح یک Paxful به شما امکان می دهد تا فقط با یک تأیید ایمیل و شماره تلفن، خرید و فروش کنید تا 1500 دلار بیت کوین. اگر می خواهید مقدار ناچیزی بیت کوین را به طور ناشناس خریداری کنید، پس Paxful به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید.

بدون محدودیت پس از تأیید KYC و AML: با بارگذاری شناسه و آدرس خود می توانید تأیید سطح دو یا سه را انجام دهید و حد خود را به 10،000 دلار افزایش دهید. اگر تصدیق سطح چهار را تصویب کنید. هیچ محدودیتی در این مورد وجود ندارد.

Paxful

ویژگی های جزئی Paxful

در دسترس در سراسر جهان به جز کشورهای تحریم شده: اکثر مبادلات دارای الزامات سختگیرانه ای هستند که بر مبنای کشورها می توانند مبادلات ارزی را انجام دهند. Paxful اما در همه جای دنیا به جز برخی کشورهای مجاز تحریم از جمله بوروندی، جمهوری آفریقای مرکزی، کوبا، کریمه، ایران، عراق، لبنان، لیبی، کره شمالی، سومالی، سودان جنوبی، سودان و دارفور، سوریه و یمن است.

بدون هزینه خریدار: Paxful هیچ هزینه ای را در Paxful به خریداران نمی پردازد. با این حال، بیشتر فروشندگان Paxful بسته به روش پرداخت شما هزینه های خود را پرداخت می کنند.

1٪ هزینه فروشنده: فروشندگان در Paxful هزینه 1٪ را پرداخت می کنند.

بسیار شبیه به LocalBitcoins: LocalBitcoins در سال 2012 تاسیس شد. در حالی که Paxful در سال 2014 راه اندازی شد. امروز، این دو وب سایت با یکدیگر بسیار رقابتی هستند. به نظر می رسد که LocalBitcoin کاربران بیشتری دارد. اگرچه Paxful ممکن است برای خدمات بهتری از مشتری استفاده کند.

برنامه وابسته: Paxful به شما امکان می دهد تا از طریق برنامه وابسته خود درآمد منفعل کسب کنید. پیوند خود را به اشتراک بگذارید. سپس برای هر کسی که ثبت نام کرده و از طریق آن لینک تجارت انجام دهد. بیت کوین بدست آورید.

برداشت های رایگان: Paxful هنگام برداشت پول از کیف پول Paxful (جدا از هزینه معادن بیت کوین) هیچ هزینه اضافی نمی پردازد.

مسایل امنیتی مطلوبی و خرابی

مانند سایر بازارهای همسالان، می توانید در مورد Paxful کاربران که توسط فروشندگان یا خریداران کلاهبرداری می شوند، شکایاتی را مشاهده کنید. با این حال، پاکسف برای کاهش این موارد گام برمی دارد و پاکسف سیستم خوبی برای حل اختلاف دارد. به ناچار، مردم هنوز هم از طریق Paxful کنار می روند، گرچه اکثر کاربران بدون هیچ گونه بازرگانی اقدام به تجارت در Paxful می کنند. Paxful هرگز دچار نقض مهم امنیتی، نشت اطلاعات کاربر یا حملات دیگر نشده است.

پکس فول

سهولت در استفاده

استفاده راحت از فروشندگان خاص، اما با دیگران دشوارتر است. بسته به روش پرداختی که شما انتخاب می کنید و صداقت شخصی که با او تجارت می کنید. تجربه تجارت شما می تواند بسیار متفاوت باشد. برخی از افراد در Paxful ثبت نام می کنند. و اولین بیت کوین خود را طی 10 دقیقه خریداری می کنند. برخی دیگر ثبت نام در Paxful را انجام می دهند و اولین باری که تجارت انجام می دهند کلاهبرداری می کنند. رابط کاربری کاملاً مبتنی بر وب است. هیچ برنامه موبایل وجود ندارد.
Paxful یک کار عالی در سازماندهی پیشنهادات برای منطقه شما انجام می دهد. می توانید روش پرداخت، حداقل و حداکثر مبلغ، نرخ هر بیت کوین و مبلغ هر دلار را که می دهید را مشاهده کنید.

اعتماد و حفظ حریم خصوصی

اعتماد و حریم خصوصی مانند هر بازار P2P کاملاً به افرادی بستگی دارد که با آنها سر و کار دارید. برای تجارت بیش از 1500 دلار بیت کوین با Paxful باید هویت خود را تأیید کنید (با بارگذاری شناسه دولت). برخی از فروشندگان ممکن است به اطلاعات اضافی نیز احتیاج داشته باشند. با این وجود، باید بتوانید فروشندگانی را پیدا کنید که مایلند بیت کوین را بطور ناشناس بفروشند. برای مثال: می توانید برای نقل و انتقالات نقدی حضوری ملاقات کنید.

خدمات مشتری PAXFUL

Paxful خدمات به مشتریان خوب و یک سیستم حل و فصل حل اختلاف خوب دارد. یکی از بهترین ویژگی های خدمات به مشتریان سیستم چت زنده فوری پکس فول است. که شما را در اولین تجارت خود راهنمایی می کند. اگر این اولین تجارت بیت کوین شماست، می توانید یک فروشنده باتجربه این روند را با یک گفتگوی زنده یک به یک راهنمایی کنید. وجوه در زمان نگه داشتن تجارت در سپرده نگه داشته می شوند، و Paxful هنگام بروز اختلافات به طور کامل اختلافات را بررسی می کند.

نتیجه نهایی از مطالب مقاله پکس فول

Paxful یک رقیب LocalBitcoin است که در سال 2014 (با نام EasyBitz) تأسیس شد و به کاربران در سراسر جهان راهی آسان برای خرید و فروش بیت کوین ارائه می دهد. امروز، Paxful به یکی از بزرگترین بازارهای همسالان بیت کوین در جهان تبدیل شده است.

 این یکی از معدود مکان هایی است که می توانید بیت کوین را به صورت نقدی، کارت های هدیه، نقل و انتقالات بانکی، پی پال و سایر روش های پرداخت بصورت تمام و یکجا خریداری و بفروشید.
به طور کلی، پکس فول یک بازار قابل اعتماد است که تعامل با خریداران یا فروشندگان بیت کوین را در یک محیط امن و همسالان آسان می کند. اگرچه برخی افراد مطمئناً با Paxful کلاهبرداری می کنند، وب سایت تمام تلاش خود را می کند تا همه افراد را با استفاده از سپر، حل اختلاف خوب و ویژگی های چت زنده قابل دسترسی در امان نگه دارند.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.