Coinigy یک پلت فرم معاملاتی cryptocurrency است که یک تجارت همه به یک به معامله گران مبتدی و پیشرفته را به طور یکسان ارائه می دهد. به جای انجام معاملات با ورود به مبادلات متعدد، می توانید فوراً همه سکه ها را از طریق یک داشبورد Coinigy ساده در همه حساب ها تجارت کنید. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

EXCHANGE COINIGY چیست؟

Coinigy ابزارهای بسیاری دارد که برای کسانی که دارای یک سبد بزرگ رمزنگاری هستند، از جمله موارد مفید می باشد. داده های بازار رمزنگاری در زمان واقعی، نمودار کریپتو چند تبادل، مدیریت نمونه کارها و پلت فرم تجزیه و تحلیل تجارت که همه آنها از CryptoFeed استفاده می کنند. شما می توانید به جای پرداختن به پیچیدگی های چندین مبادله ، نمونه کارها را در یک نگاه مدیریت کنید. می توانید با استفاده از آدرس عمومی آنها، کیف پولهای سردخانه را اضافه کنید. شما می توانید قیمت های زنده (مانند قیمت بیت کوین ) را در مبادلات 40++ ردیابی کنید. در کل بیش از 4000 جفت رمزنگاری پشتیبانی می شوند.

مزیت های اصلی


مزیت اصلی Coinigy این است که شما می توانید با پیوند دادن به هر مبادله از طریق API، در صرافی های مختلف تجارت کنید. به عنوان مثال برای تجارت TRON به طور جداگانه برای تجارت TRON، و مبادله دیگری برای تجارت BTC وارد شوید، می توانید بدون وارد شدن به صورت جداگانه در هر یک از آنها، به همه مبادلات خود از یک حساب دسترسی داشته باشید.

ویژگی های اصلی Coinigy


برخی دیگر از ویژگی های اصلی شامل ابزار جامع نمودار، هشدار قیمت و ادغام برنامه است.
Coinigy مقر آن در میلواکی، ویسکانسین، ایالات متحده است. این شرکت در ماه مه 2014 توسط رابرت بوردن (مدیرعامل) و ویلیام کله (رئیس جمهور) تأسیس شد، هر دو امروز هنوز در همان نقش ها قرار دارند. Coinigy شگفت آور در مورد آدرس، عملیات، بودجه و جزئیات دیگر شفاف است. ما می دانیم که مقر Coinigy است (خیابان 310 E Buffalo ، Suite 120 ، Milwaukee ، WI 53202). ما همچنین می دانیم که این شرکت در طی دو دور حدود 500،000 دلار بودجه جمع آوری کرده است که آخرین دوره بذر آن در ژوئیه 2016 برگزار می شود.

Coinigy

روش های سپرده گذاری و برداشت

Coinigy مستقیماً با رمزنگاری و پول پرداخت نمی کندهمه وجوه از طریق صرافی های متصل یا کیف پول مدیریت می شوند. با استفاده از هر کارت اعتباری اصلی می توانید هزینه اشتراک Coinigy خود را پرداخت کنید.

صرافی های مورد معامله Coinigy


Coinigy به معامله گران اجازه می دهد تا بطور یکپارچه در 12 صرافی از یک حساب، از جمله صرافی های عمده مانند Bitfinex ، Binance ، Bittrex ، Coinbase Pro ، Huobi Pro ، KuCoin ، Kraken و Poloniex تجارت کنند.
Coinigy همچنین از طریق API به 40 مبادله و 4000 بازار مختلف و جفت ارزی از طریق API متصل می شود و از این مبادلات برای نرخ ارز مستقیم، تجسم داده ها و تجزیه و تحلیل blockchain استفاده می کند. Coinigy نمودارهای TradingView را نیز شامل می شود.

روش های سپرده گذاری و برداشت

Coinigy مستقیماً با رمزنگاری و پول پرداخت نمی کند. همه وجوه از طریق صرافی های متصل یا کیف پول مدیریت می شوند. با استفاده از هر کارت اعتباری اصلی می توانید هزینه اشتراک Coinigy خود را پرداخت کنید.

فرآیند ثبت نام و ورود

یک روند ثبت نام و ورود آسان دارد. محاکمه رایگان 30 روزه باعث می شود بتوانید نحوه عملکرد این سیستم عامل و ویژگی های آن را آسان کنیدپس از راضی شدن، می توانید بسته به نیاز تجاری خود، برای یک حساب کاربری کامل 20 تا 100 دلار در ماه ثبت نام کنید.

خدمات مشتری Coinigy

خدمات مشتری کاملی دارداین شرکت به همه کاربران امکان می دهد از طریق ایمیل به پشتیبانی مشتری دسترسی پیدا کنند، به عنوان مثال: در حالی که مشترکان API Developer Pro دسترسی به پشتیبانی مشتری اولویت دارند شماره تلفن خود را بصورت آنلاین منتشر می کند. این شرکت همچنین در رسانه های اجتماعی فعال است. و تماس با Coinigy را به روش های مختلف برای انواع سؤال آسان می کند.

اعتماد و حفظ حریم خصوصی

Coinigy یکی از شفاف ترین شرکت ها در فضای تبادل رمزنگاری است. این شرکت آدرس، اطلاعات تماس، بودجه و اطلاعات تیم را بصورت آنلاین افشا می کند. این یک سطح شفافیت است که ما از بسیاری از سیستم عامل های تبادل رمزنگاری بدست نمی آوریمبه طور کلی، Coinigy یک شرکت معتبر و مستقر در ایالات متحده است.

Coinigy

سهولت استفاده

به آسانی قابل استفاده است. به عنوان هر مبادله سنتی رمزنگاری است. اگر قبلاً از صرافی cryptocurrency استفاده کرده اید. رابط Coinigy برای شما آشنا خواهد بودنمودارها، ابزار ردیابی جفت و فیدهای داده را همانطور که می خواهید با یک تبادل سنتی مشاهده کنید. البته مزیت اصلی UI Coinigy این است که شما می توانید با استفاده از یک رابط کاربری ساده تا 12 مبادله را انجام دهید.

نتیجه گیری کلی از مطالب

یک بستر تبادل رمزنگاری منحصر به فرد است . Coinigy به جای ارائه مستقیم خدمات صرافی، به مبادلات 12+ متصل می شود و به شما امکان می دهد از هر حساب مبادله ای را از یک حساب راحت انجام دهید. دیگر لازم نیست برای انجام معاملات شخصی، وارد یک ارز شخصی شوید.
Coinigy همچنین از تبادل 40+ در کل برای ردیابی نمونه کارها پشتیبانی می کند، بدون توجه به اینکه وب سایت هایی را که استفاده می کنید، ردیابی نمونه کارها سکه را آسان می کنید.
اگر بطور مکرر در چندین بورس تجارت کنید، Coinigy می تواند یک سرویس بسیار با ارزش باشد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *