logo کاقه ارز

Mycelium یک برنامه کیف پول مخفی است. که امکان ذخیره سازی بیت کوین موبایل را برای iOS و Android فراهم می کند. امروز در بررسی کیف پول مایکلیم با بالاترین امتیاز برنامه رمزنگاری Google Play خود را کشف کنید. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

بررسی اجمالی مایکلیم

توسعه دهندگان پشت کیف پول مایکلیم برای اولین بار در سال 2008 گرد هم آمدند. تا یک راه حل شبکه مش را ایجاد کنند. با این حال، پس از انتشار بیت کوین در سال 2009، این فناوری در فناوری blockchain بالقوه را دید. آنها تصمیم گرفتند که کیف پول میسلیوم را به عنوان یک کیف پول همه در یک مصرف کننده ایجاد کنند. از روزهای ابتدایی بیت کوین تا برنده شدن در بهترین برنامه موبایل در Blockchain.com در سال 2014، راه حل همه کاره ذخیره سازی کیف پول مایکلیم در حفاظت و محافظت از منابع کریپتو با امنیت درجه بانک پیشگام بوده است.

مایکلیم چیست؟

Mycelium یک برنامه کیف پول بیت کوین iOS و Android است. که به شما امکان می دهد بیت کوین را ایمن ارسال، دریافت و ذخیره کنید. برخی از افراد از مایکل برای انتقال روزانه بیت کوین استفاده می کنند. در حالی که برخی دیگر از مایکلیم برای ذخیره طولانی مدت در سرما استفاده می کنند.


بارگیری و استفاده از Mycelium به آسانی است. به عنوان مراجعه به فروشگاه برنامه iOS یا Android. برنامه را نصب کنید. آن را باز کنید و “کیف پول جدید” را انتخاب کنید. سپس می توانید بلافاصله استفاده از کیف پول خود را شروع کنید. می توانید یک عبارت عبور 12 کلمه ای (یک بذر) ایجاد کنید. اگر دسترسی به تلفن یا برنامه خود را از دست داده اید. می توانید مایکلیم را بر روی تلفن دیگری نصب کرده و از عبارت عبور 12 کلمه ای خود برای بازیابی بودجه خود استفاده کنید.

مایکلیم


مایکلیم تمام ویژگی هایی را که در یک برنامه کیف پول رمزنگاری انتظار دارید، دارد. شما می توانید به راحتی و از طریق میکللیوم به راحتی تهیه پول کنید. شما یک کد QR و یک آدرس کیف پول عمومی دریافت می کنید. که می توانید برای ارسال و دریافت وجه استفاده کنید. می توانید مایکلیم را بر روی تلفن قدیمی نصب کرده و از آن به عنوان نوعی از سردخانه استفاده کنید. می توانید آن را بر روی تلفن متصل به اینترنت نصب کرده و از آن به عنوان یک گرمایش یا کیف پول روزانه استفاده کنید.

مزایای Mycelium

  • حسابهای فیات (مبتنی بر blockchain)
  • حواله غیر گران قیمت
  • کارت های بدهی (مرتبط و کیف پول صادر شده)
  • صورتحساب شخصی مالی صورتحساب
  • مدیریت سرمایه گذاری و سرمایه گذاری پرتفوی
  • محافظت از تجارت در معاملات (و شرط بندی)
  • ایجاد سکه cryptocurrency و تبادل رمزنگاری

ویژگی های کیف پول مایکلیم


ویژگی های اصلی کیف پول cryptocurrency مایکلیم شامل موارد زیر است:

حضانت کامل از کلیدهای خصوصی شما:
مایکلیم شما را در کنترل کامل کلیدهای خصوصی شما قرار می دهد. کلیدهای خصوصی شما هرگز دستگاه شما را ترک نمی کنند. مگر اینکه آنها را صادر کنید (یا از عبارت بازیابی 12 کلمه ای خود استفاده کنید).

ابرنواخترها در مراکز داده چندگانه: مایکلیم یک اتصال فوق العاده سریع به شبکه بیت کوین را از طریق ابرنواخهای واقع در چندین مرکز داده ارائه می دهد.

سازگار با Trezor و Ledger: با دو کیف پول سخت افزاری محبوب در کریپتو Trezor و Ledger به خوبی همراه می شود. شما می توانید از لجر و Trezor برای سردخانه یا بیشتر منابع مالی بیت کوین استفاده کنید. سپس برای مقادیر کمتری از بیت کوین از مایکلیم به عنوان یک کیف پول روزانه استفاده کنید.

دیگر ویژگی های Mycelium


گزینه های چندگانه حساب: می توانید چندین حساب را در کیف پول Mycelium خود تنظیم کنید. از جمله تنها حساب های تماشایی، حساب های تک آدرس و حساب های سخت افزاری.

رمزگذاری کامل: مایکلیم همه داده ها را از چت ها و معاملات شما رمزگذاری می کند. و آن را به یکی از مهمترین کیف پول های بیت کوین متمرکز بر حفظ حریم خصوصی در دسترس می کند. فقط نشانهای زمانی و متن رمزگذاری شده شما به سرورهای مایکلیم ارسال می شوند. این برنامه فقط اطلاعات کلی مربوط به هر تراکنش را شامل می شود. از جمله آدرس بیت کوین، مکان، نام مستعار و تاریخچه معاملات.

مایکلیمپشتیبانی BIP70: مایکلیم با درخواست های پرداخت BIP70 سازگار است.

پشتیبانی HD: مایکلیم یک کیف پول Hierarchical Deterministic (HD) است. به این معنی که می توانید چندین آدرس را برای رفع نیازهای خود ایجاد کنید. اگر نمی خواهید کسی به طور مثال 100 BTC داشته باشد، می توانید فقط برای یک تراکنش یک کیف پول جداگانه ایجاد کنید. سپس آدرس آن کیف پول را به شخص دیگری ارسال کنید. برای دسترسی به کلیه کیف پولهای موجود در برنامه Mycelium شما فقط به یک نسخه پشتیبان از استاد اصلی یا کلید خصوصی نیاز دارید.


12 کلمه عبور کلمه: میکلیم به شما امکان می دهد تا به راحتی یک عبارت عبور 12 کلمه ای را به عنوان پشتیبان تهیه کنید. تا زمانی که 12 کلمه خود را به خاطر بسپارید (یا یادداشت کرده اید)، می توانید به بودجه خود دسترسی پیدا کنید، حتی اگر دسترسی کامل به برنامه Mycelium یا دستگاه تلفن همراه که روی آن نصب شده است ، از دست دهید.

مایکلیم چگونه کار می کند؟

میکلیم مانند هر برنامه تلفن همراه دیگری کار می کند. شما برنامه را برای iOS یا Android نصب می کنید، سپس به صورت محلی روی دستگاه شما اجرا می شود.
با استفاده از فایلهای .apk می توانید مایکلیم را بصورت آفلاین در دستگاه Android نصب کنید. یا، می توانید آن را از طریق فروشگاه برنامه روی یک تلفن قدیمی نصب کنید و هرگز آن گوشی را دوباره به اینترنت وصل نکنید، و مایکل را به یک راه حل ارزان و آسان برای سرمایش تبدیل کنید.


همچنین بسیاری از افراد از مایکلیم به عنوان یک کیف پول روزانه استفاده می کنند و مقادیر کمتری از بیت کوین را با کیف پول ذخیره می کنند و مقادیر بیشتری را با یک کیف پول سخت افزاری مانند Trezor یا Ledger Nano ذخیره می کنند.
Mycelium کلیدهای خصوصی شما را در دستگاه شما ذخیره می کند. کلیدهای خصوصی شما به سرورهای مایکلیم ارسال نمی شوند. تا زمانی که به دستگاه خود دسترسی پیدا کنید و هیچ کس به عبارت عبور شما 12 کلمه ای دسترسی نداشته باشد، شما همچنان در کنترل کامل کلیدهای خصوصی خود برای زندگی قرار خواهید گرفت.


علاوه بر این، تمام فعالیت های بازار کاملاً رمزگذاری شده است. فقط نسخه های رمزگذاری شده سیاهههای مربوط به گپ نگهداری می شوند. این امر تجارت P2P امن را از طریق بازار مایکللیوم فراهم می کند که در آن فقط فرستنده و گیرنده است و اطلاعات معامله را مشاهده می کند.

مایکلیم چند کیف پول اراِئه می دهد؟

میکلیم همچنین چندین گزینه کیف پول ارائه می دهد. شما می توانید آدرس های فقط ساعت، کیف پول های تک آدرس، کیف پول HD با آدرس های فرعی و گزینه های دیگر را تنظیم کنید. همچنین می توانید مایکلیم را با راه حل های موجود در کیف پول خود، از جمله لجر و ترزور ادغام کنید.
همه اینها در یک رابط ساده بسته بندی شده است. میکلیم بهترین برنامه کیف پول در خارج از کشور نیست، اما استفاده ساده برای کیف پول های بیت کوین و کریپتو برای هر کسی ساده است. این که آیا شما در حال رمزگذاری رمزنگاری طولانی مدت هستید یا هر روز بیت کوین را ارسال و دریافت می کنید، باید بتوانید به عنوان یک کیف پول سرویس بیت کوین قابل استفاده به مایکلیم اعتماد کنید.

مایکلیم


نتیجه گیری نهایی از کیف پول مایکلیم

میکلیم یکی از بهترین و محبوب ترین و محبوب ترین کیف پولهای رمزنگاری موجود است که امروزه در دسترس است. این برنامه اندرویدی و iOS تمام ویژگی های کیف پول مورد نظر شماست، از جمله ادغام با کیف پول های سخت افزاری مانند Trezor و Ledger، پشتیبانی HD و امکان ارسال و دریافت بیت کوین به راحتی. در حالی که همه در تثبیت قیمت بیت کوین، و آینده نصف، به یاد داشته باشید دوران بازداشت هوشمند از cryptoassets مبتنی بر بلاکچین آغاز شده است و یکی از بزرگترین مناطق تصویب و آگاهی است که نیاز به وجود می آید. کاربران زرنگ تقاضای زیادی دارند و استفاده از کیف پول بیت کوین ایمن و قابل احترام مانند میکلیم بسیار توصیه می شود.


اگر می خواهید یک برنامه کیف پول داشته باشید که قابل استفاده، بسیار ایمن و قابل اعتماد باشد، طولانی ترین کیف پول کیف پول بیت کوین در مایکل یکی از بهترین گزینه های موجود امروز (مقایسه با Exodus و Electrum ) است. مایکلیم هم به عنوان یک راه حل طولانی مدت ذخیره سازی رمزنگاری و هم به عنوان یک کیف پول مفید روزانه بیت کوین عمل می کند.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.