logo کاقه ارز

ارزهای رمزنگاری شده به عنوان یکی از سودآورترین و پیشگامانه ترین روش های تأمین معاش، به ذخیره سازی بسیار امن نیاز دارند. Litecoin یکی از پنج سکه پرکاربرد در سال 2019 است. بنابراین، انتخاب یک کیف پول ایمن و چند منظوره می تواند وقت گیر باشد. زیرا طیف گسترده ای از کیف پول Litecoin برای خرید وجود دارد. در اینجا یک بررسی فشرده از بهترین کیف پول های سکه لایت کوین آورده شده است. که می توانید به راحتی اطلاعات بیشتری در مورد آن ها کسب کنید. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.      

چگونه کیف پول رمز ارز Litecoin را انتخاب کنیم؟

انواع مختلف کیف پول برای بارگیری سکه های Litecoin شما وجود دارد. دسک تاپ، سخت افزار، موبایل و آنلاین. چه دوست دارید کیف پول فقط برای ذخیره و بررسی تعادل کیف پول Litecoin داشته باشید. یا به عملکردهای بیشتری نیاز دارید. مهم است که به معیارهای زیر اعتماد کنید. ویژگی های امنیتی و کلیدهای خصوصی، امکان پشتیبان گیری، سازگاری و سادگی رابط کاربری گرافیکی که برای کیف پول Litecoin مهم است.

لجر نانو اس

بسیاری از کاربران Reddit ادعا می کنند Ledger Nano S بهترین کیف پول برای سکه Litecoin است. زیرا ایمن ترین کلیدهای خصوصی کاربر را در اختیار کاربر قرار می دهد. از بیش از 30 ارز رمزنگاری شده از جمله رمزهای بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می کند. اصل کار Ledger براساس اتصال بین یک دستگاه USB و یک رایانه شخصی است. که رایانه معاملات را تأیید می کند.

Free Wallet

Free Wallet با فعال کردن تراکنش های رایگان بین تمام مشتریان خود، یک کیف پول آنلاین رمزنگاری شده است. که در ابتدا برای استفاده در وب طراحی شده بود، اما اکنون دارندگان سکه Litecoin می توانند از نسخه های آن برای iPhone و Android لذت ببرند. همچنین، این سرویس بهترین کیف پول وب Litecoin برای کاربران مک و ویندوز است. کیف پول رایگان دارای تأیید تراکنش با چند امضا و احراز هویت 2 عاملی است.

Litecoin

Jaxx Liberty

Jaxx Liberty یک کیف پول چند زنجیره ای است که از هفت ارز رمزنگاری شده بزرگ از جمله Litecoin پشتیبانی می کند. ویژگی اصلی برنامه سازگاری آن و سرویس تبادل است که کاربر را قادر می سازد LTC را به 6 ارز رمزپایه دیگر تبدیل کند. اگرچه بهترین کیف پول موبایل برای آندروید و iOS ادعا شده است، پیشنهاد می کنیم در صورتی که نمی خواهید از Samsung Galaxy S5 یا iPhone XS خود برای ذخیره سازی رمزنگاری خود استفاده کنید، به نسخه دسک تاپ این کیف پول Litecoin نگاهی بیندازید.

Litecoin Core

این سرویس توسط توسعه دهندگان Litecoin برای استفاده در دسک تاپ طراحی شده است. Litecoin Core به دلیل پشتیبانی کامل از توسعه دهندگان سکه بسیار محبوب است. با این وجود، قبل از شروع کار در مورد نحوه ایجاد کیف پول Litecoin در این سرویس دسک تاپ، باید بدانید که فقط از سکه ها و نشانه های LTC پشتیبانی می کند.
وقتی نوبت به انتخاب کیف پول خوب و ایمن می رسد، می تواند سخت و اتلاف وقت باشد. توصیه ما این است که با توجه به سازگاری دستگاه خود از استفاده از هر کیف پول ذکر شده لذت ببرید و هرگونه ترس از ذخیره سازی رمزنگاری خود را فراموش کنید.

Litecoin


به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.