logo کاقه ارز

Holochain یک شبکه پیشرفته است، جایگزین تمام بلاک چین های موجود. براساس ایده فناوری بلاکچین، اما با ادامه کار، Holo نیازی به همگام سازی همه گره ها ندارد تا کاملاً کاربردی باشد. هر کاربر زنجیره خاص خود را بر روی دستگاه نگه می دارد و فقط این اطلاعات را برای وی مهم ذخیره می کند. این رویکرد مشابه سرویس گیرنده های p2p مانند BitTorent است و به شما اجازه می دهد شبکه واقعاً غیرمتمرکز باشد. در مورد نشانه های آن چطور؟ نشانه های Holochain دارای پتانسیل رشد زیادی هستند، بنابراین ممکن است عاقلانه باشد که برخی از آنها را بخرید و چند سال نگه دارید. اما ممکن است هنوز یک سوال داشته باشید: چگونه آنها را ذخیره کنیم، کدام کیف پول Holo بهترین است؟ در اینجا سعی خواهیم کرد به این سوال پاسخ دهیم. پس در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

کیف پول موبایل Holo

راحت ترین راه برای ذخیره، ارسال و استفاده از نشانه های Holo کیف پول موبایل است. امروزه کیف پول های رمزنگاری همراه زیادی برای انتخاب وجود دارد. اما ما شخصاً Guarda را توصیه می کنیم. Guarda از iOS و Android پشتیبانی می کند و می تواند به عنوان کیف پول holo و neo و همچنین ذخیره سازی ده ها سکه دیگر مورد استفاده قرار گیرد. اگر holo airdrops دریافت کنید، بلافاصله آنها را در کیف پول خواهید دید. به طور کلی، Guarda یک کیف پول holo متعادل برای iOS و Android است. 

کیف پول وب

روش دیگر دسترسی به سکه های خود کیف پول وب است. یکی از بهترین کیف پول های سکه داغ holo برای مرورگرهای وب Jaxx است که به عنوان پسوند Chrome در دسترس است. نصب آن آسان است، فقط با چند کلیک و شما می توانید هر کاری را که نیاز دارید انجام دهید. holo airdrops دریافت کنید، تعادل خود را بررسی کنید و نشانه ها را به آدرس های دیگر ارسال کنید. برخی از افراد به دنبال یک کیف پول holo staking می گردند. اما هیچ خطایی در Holochain وجود ندارد. اگر به دنبال یک سکه با سهام هستید، بهتر است کیف پول neon را برای neo امتحان کنید، که از staking پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد مقداری درآمد منفعل دریافت کنید. 

Holo

کیف پول سخت افزار

آخرین نوع کیف پول سکه هولو، کیف پول سخت افزاری است. محبوب ترین کیف پول با امنیت نسبتاً بالا کیف پول holo Ledger است. دو مدل وجود دارد، Ledger Nano S و Ledger Nano X، هر دو از نشانه های Holochain پشتیبانی می کنند. نانو X گران تر است، قیمت آن در حدود 200 دلار است، اما پیشرفته تر است. Nano S کیف پول اصلی است. قیمت آن حدود 100 دلار است. اما به هر حال، هنوز هم برای هر چیزی که یک سرمایه گذار طلبکار و محتاط نیاز دارد، خوب است. 

در صورت تمایل می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع کیف پول های رمز نگاری های مختلف به وبلاگ کافه ارز رفته و با صدها مقاله دیگر آشنا شوید. و اگر شما نیاز به خرید یا مبادله ارز رمزنگاری شده دارید، می توانید با کافه ارز همراه باشید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.