کاقه ارز

BitPay ارائه دهنده خدمات پرداخت بیت کوین است که مقر آن در آتلانتا، جورجیا، ایالات متحده است. این کار در ماه می 2011 توسط تونی گالیپی و استفان پایر تأسیس شد. BitPay فراهم می کند بیتکوین و بیت کوین نقدی خدمات پردازش پرداخت برای تجار است.
BitPay برای اولین بار در سال 2011 برای ارائه خدمات پرداخت تلفن همراه به شرکتهایی که می خواستند بیت کوین را بپذیرند، تأسیس شد. تا اکتبر 2012، BitPay به 1100 بازرگان فعال از جمله بازاریابی بیت کوین WordPress تبدیل شده بود. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.


بررسی BitPay

Bitpay یک سکوی دروازه پرداخت رمزنگاری است. که در سال 2011 تأسیس شد و در آتلانتا جورجیا مستقر است. این پلت فرم پذیرش پرداخت بیت کوین را برای بازرگانان آسان می کند. در حقیقت، Bitpay در روزهای اولیه بیت کوین توسط تونی گالیپی تأسیس شد. خریداران با ارائه یک فرایند پرداخت تلفن همراه، می توانند وجهی را که مستقیماً از کیف پول بیت کوین خود به حساب بانکی فروشنده منتقل می شود را داشته باشند.  با گذشت سریع از یک دهه، Bitpay در بیش از 38 کشور پایگاه دارد. این پست شامل یک بررسی عمیق در مورد BitPay و راهنمای کاربر خواهد بود.

BitPay

علاوه بر این، غول دروازه با چندین شرکت پرداخت پیشرو مانند Paypal ، WordPress ، NewEgg و Microsoft همکاری کرده است. در همین حال، دو پروژه منبع باز برای بیت کوین نیز ایجاد کرده است. Bitcore و CoPay. از ویژگی های قابل توجه این پلتفرم می توان به کارت BitPay اشاره کرد که به عنوان کارت اعتباری، اعتباری عمل می کند. این کارت به شما امکان می دهد از Bitcoin خود در هر مکانی که ویزا را بپذیرد استفاده کنید.

کارت ویزای بیت پی

کارت ویزای BitPay Visa در سال 2016 در میان پاسخ های مثبت زیادی که توسط کاربران ایجاد شد، راه اندازی شد.  کارت به عنوان پشتیبان موج موج متصل است. Wave Crest صدور کارت اروپایی است.
در هیچ زمان، BitPay شرکت پردازش بیت کوین خود را از موج به بانک تجاری متروپولیتن تغییر داد. تصمیمی ناشی از اختلال در خدمات ناشی از ویزا، ویزا کارت به کاربران امکان می دهد. معاملات را در یک نقطه ثبت فیزیکی فروش انجام دهند.  
علاوه بر این، دارنده کارت همچنین می تواند بیت کوین را برای فیات معادل BTC از دستگاه خودپرداز خارج کند. با این حال، آنها ابتدا باید کارت را با مقدار معادل بیت کوین پر کنند. مناسبتی که می توانید به راحتی از طریق برنامه کیف پول BitPay به آن تحقق بخشید.

BitPayBitPay با توجه به اینکه فقط تعداد محدودی از این گزینه ها وجود دارد. رقابت خود را از طریق کارت ویزا کارت منحصر به فرد خود ضرب می کند. در حالی که برخی از شرکتهای پرداخت رمزنگاری سعی کرده اند قبلاً چنین کارتهایی را ارائه دهند. آنها به دلیل محدودیت نرخ پذیرش، قبل از ورود به بازار از بین رفته اند. از آنجا که اختلال آنها به دلیل وقفه موج، خدمات پرداخت هیچ گونه شکایتی از مشتری دریافت نکرده است. در حقیقت، همچنان به ارائه خدمات باکیفیت در پرداخت هر دو بیت کوین نقدی و بیت کوین از طریق جریان اصلی ویزا کارت ادامه داده است.
BitPay با دو سرویس کیف پول همراه است. هر دو کیف پول برای افرادی که از بیت کوین (BTC) و بیت کوین نقدی (BCH) استفاده می کنند یک راه حل رایگان است.

کیف پول های BitPay

 • کیف پول CoPay
 • کیف پول BitPay

کیف پول CoPay

CoPay به کاربران اجازه می دهد با خیال راحت از بیت کوین خود استفاده و ذخیره کنند. کیف پول یک منبع کاملا باز است. همانطور که در ابتدا گفته شد و به عنوان یک کیف پول تعیین کننده سلسله مراتبی (HD) عمل می کند. یک کیف پول HD با استفاده از کلیدهایی که به صورت رمزنگاری و رمزگذاری می شوند. در اختیار کاربران قرار می دهد. حتی هنگام اجرای روشهای پیشرفته هک کردن همچنین توجه داشته باشید. که CoPay Wallet یک امضای چند منظوره است. از این رو، اگر مایل هستید که چندین نفر به کیف پول دسترسی داشته باشند، می توانند یکباره انجام دهند. این یک ویژگی خوب برای معاملات تجاری یا گروهی مبتنی بر چندین مدیر است. علاوه بر این، این کیف پول با iOS ، Android ، Linux ، Windows OS و Mac OS سازگار است.

BitPay


در آخر، توجه داشته باشید که CoPay Wallet یک برنامه مستقل است و با سایر خدمات همراه نیست. بنابراین، در نظر داشته باشید که مستقیماً از دروازه پرداخت Bitpay استفاده نمی کند. با این حال، خدمات پرداخت BitPay به طور مستقیم جزئیات توسعه و امنیتی CoPay را برای بهبود کیف پول BitPay خود ادغام کرده است. ویژگی های توسعه یافته با رشد، کیف پول را به عنوان CoPay کاربر پسند و ایمن می کند.  

کیف پول BITPAY

BitPay Inc کیف پول خود را در سال 2016 منتشر کرد. همانطور که قبلاً گفته شد، این کیف پول در بالای سکوی Coetay Wallet ساخته شده است. بنابراین، در صورتی که قبلاً از CoPay استفاده کرده باشید، به راحتی با کیف پول آشنا خواهید شد. کیف پول BitPay توانایی مشتری را در تبدیل، هزینه و خرید اقلام از طریق بیت کوین ساده می کند.


بنابراین برخلاف CoPay که فقط به کاربران امکان ذخیره بیت کوین های خود را می دهد. این به شما قابلیت های بیشتری می دهد. همچنین یک ویژگی پرداخت دیگر با نام Gildera را خواهید یافت. این ویژگی تضمین می کند که شما می توانید بدون استفاده از بیت کوین بدون نیاز به ذخیره آنها در کیف پول تبادل استفاده کنید. علاوه بر این، کیف پول Bitpay به شما امکان می دهد تا به راحتی کارت ویزا کارت BitPay خود را مدیریت کنید. 

برای بررسی تعادل خود، به منو بروید و به سرعت تعادل خود را بارگیری کنید. تا زمانی که از بیت کوین استفاده می کنید، برای بارگذاری ترازنامه، پیشنهاد نرخی با نرخ مسطح دریافت خواهید کرد. این یک ویژگی مهم است با توجه به اینکه چندین ویژگی را از طریق یک راه حل کیف پول به ارمغان می آورد. مشابه CoPay، ویژگی چند امضا را نیز خواهید یافت. 
به طور کلی توجه داشته باشید که چند امضا سطح امنیتی و ایمنی را فراهم می کند. با اطمینان از اینکه همه امضاکنندگان یک معامله خاص را امضا می کنند. از این رو کلیه دستگاهها و کیف پولهایی که به کیف پول دسترسی دارند می توانند معامله را امضا کنند و از سرقت هویت و نقض امنیتی جلوگیری کنند. 


آیا BITPAY درحال لغو کردن است؟

 Bitpay از طریق دستگاه های زیر مستقر می شود:

Android ، Windows Mobile و iPhone / Ipad. استقرار با رعد و برق سرعت آنلاین تنظیم شده برای پرداخت آنلاین.  علاوه بر این، کاربران برای تأیید سرعت و امنیت از شخصی سازی گسترده بهره می برند. همچنین از 40 زبان صورتحساب پشتیبانی می کند. این ترجمه در حالی انجام پرداخت های بدون مرز به یک اجماع جهانی تبدیل می شود.  
این پلتفرم بر روی blockchain بیت کوین ساخته شده است. بنابراین از کاربران در مقابل کلاهبرداری و سرقت هویت محافظت می کند. در حالی که Bitpay Card کاربران را به پرداخت 3٪ هزینه پردازش در هر معامله سوق می دهد. همچنین نرخ تسویه حساب 1٪ تسویه حساب را ارائه می دهد. 

هزینه BITPAY، نرخ و قیمت گذاری 

با توجه به اینکه BitPay لازم نیست از دروازه پردازش پرداخت Visa / Mastercard عبور کند. این است که قادر به جلوگیری از نرخ مبادله و سایر هزینه های پردازش پرداخت. (مانند تعیین هزینه، حداقل هزینه ماهانه، هزینه های انطباق PCL، هزینه اظهارنامه و هزینه های بازپرداخت). در نتیجه، BitPay می تواند به راحتی برخی از ارزان ترین نرخ ها را در پردازش پرداخت ارائه دهد. 
همچنین این پلتفرم هزینه های لغو را هم پرداخت نمی کند. اگرچه یک بازرگان می تواند هر زمان که دوست داشته باشد خدمات را با BitPay خاتمه دهد، باید صندوق های احتمالی خود را نگه داشته باشد. اگرچه این نگهداری ممکن است طولانی نباشد. 

BitPay


مشاغل دارای ریسک استاندارد در معرض 1٪ در هر هزینه معامله و هزینه اضافی نیستند. با این حال، تجار در مشاغل پرخطر می توانند مشمول هزینه های ریسک بالاتری باشند که پس از تنظیم حساب با آنها توافق می شود. 
در همین حال، کاربران از پشتیبانی ایمیل، دست زدن به استثناء پرداخت خودکار، تجارت الکترونیکی اساسی، Quickbooks و پشتیبانی چند کاربر بهره مند می شوند. از طرف دیگر، شرکت های سطح سازمانی می توانند از اولویت پشتیبانی یا قیمت پایین تر برخوردار شوند. محبوبیت سیستم عامل های dropshipping مانند Ali Express و Shopify باعث می شود BitPay در این دوران حتی با ارزش تر هم شود. شما می توانید بررسی های BitPay Shopify را بررسی کنید تا آنچه را که تجار برای ادغام هر دو سرویس انجام می دهند، بررسی کنید. 


پشتیبانی مشتری در BITPAY

می توانید از طریق بلیط زنده، تلفن، از طریق ایمیل یا آموزش به پشتیبانی مشتری BitPay دسترسی پیدا کنید. با این وجود، شرکت پرداخت فقط به اکثر مشتریان تجاری خود امکان پشتیبانی از طریق ایمیل را می دهد. با این حال، این فقط پشتیبانی زنده خود را از شرکت های بزرگ گسترش می دهد. 
ما هنوز تأیید کردیم که آیا BitPay پاسخ سریع به نمایش داده شدگان کاربر ارائه می دهد یا خیر. این امر به این دلیل است که ما بعد از اینکه به آنها رسیدگی کردیم و یک واکنش سریع در مدت 6 ساعت دریافت کردیم، واکنش های متفاوتی در این باره گرفتیم. در همین حال، ما قبلاً شکایاتی را دریافت کرده بودیم که ادعا می کردند پشتیبانی مشتری BitPay اغلب بی فایده است. 

نمای کلی از ویژگی های BITPAY 

 • 40 زبان صورتحساب
 • بهینه سازی موبایل
 • رمزنگاری API امن
 • پیگیری پرداخت لجر
 • گزینه های تنظیم سرعت تراکنش سفارشی
 • اطلاعیه های پرداخت ایمیل ، سرور و تلفن همراه
 • میزبان ادغام
 • صورتحساب ایمیل
 • گزینه های شکرگذاری
 • دکمه های پرداخت
 • میزبان پرداخت
 • افزونه های صورتحساب
 • سپرده مستقیم بانکی
 • قابلیت کاربر چندگانه

ویژگی های امنیتی

امکانات ذخیره سازی کیف پول BitPay (CoPay و کیف پول BitPay) از رمزنگاری مشتری در برابر هکرها محافظت می کنند. اگرچه هر دو کیف پول از روند احراز هویت دو عاملی Google استفاده نمی کنند. آنها پروتکل پرداخت بیت کوین (BIP) را برای اعتبارسنجی اهداف اجرای معامله یکپارچه کرده اند. از آنجا که آنها مشمول سیاست های KYC نیستند و کلیه معاملات بیت کوین کاملاً ناشناس است؛ من مطمئن هستم که این شک و تردید را پاک می کند


نتنیجه گیری کلی درباره ی Bitpay

از دید یک تاجر، Bitpay راحت ترین وسیله پرداخت است. توانایی این پلتفرم برای دور زدن برخی از هزینه های کلی از تجار جذاب است. عمدتا به این دلیل که به راحتی می توانند هزینه کمتری را در محصولات خود دریافت کنند. بحث بزرگی بین BitPay Vs Coinbase وجود داشته است. برای پاک کردن هوا می خواهیم بگوییم که هر دو سیستم عامل کاملاً متفاوت هستند. در حالی که این یک دروازه پردازش پرداخت رمزنگاری است .

Coinbase یک مبادله رمزنگاری است که علاوه بر این، آنها شکایت کرده اند که مبلغ شبکه را به کاربران تحمیل می کند. این امر باعث شد تا تجار متوسل به گزینه های موجود در Bitpay مانند PayBear و CoinPayments شوند. سرانجام، این پلتفرم از دو کیف پول بهره می برد که مطمئناً عملکردی را به رمزپایه شما اضافه می کنند. اگر ترجیح می دهید از بیت کوین به عنوان روشی برای پرداخت استفاده کنید یا به دنبال تنوع بخشیدن به روش پرداخت خود هستند BitPay راهی است که باید پیش بروید. بررسی BitPay فوق را در نظر بگیرید و تصمیمی آگاهانه بگیرید. 

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *