کاقه ارز

Exchange Block Exchange (NBX) خود را به عنوان پیشگام در تجارت سکه های دیجیتال مستقر کرده و خدمات بازرگانی رمزپایه ای برتر را ارائه می دهد. NBX یکی از عمده ترین مبادلات رمزنگاری در نروژ است. با یک بازار که به فروش و خرید کریپتو کمک می کند. نه تنها برای شهروندان نروژی بلکه برای سرمایه گذاران بین المللی است. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

بررسی اجمالی NBX

در حال حاضر دفاتر NBX در 3 منطقه واقع شده اند. که عبارتند از اسلو (نروژ)، هالیفاکس (کانادا) و ریگا (لتونی).  NBX با هدف برقراری مبادله ای سریع و قابل اعتماد که قادر به کمک به صنعت رمزنگاری نروژ باشد. و نزدیکتر کردن آن به بازار بین المللی راه اندازی شد.
به منظور ایجاد یک اکوسیستم پایدار، NBX بر امنیت، انطباق و یکپارچگی تمرکز دارد. در همان زمان، NBX تلاش کرده است تا رمزنگاری ها را با زندگی روزمره متصل کند.
برای استفاده از رمزنگاری بخشی از هزینه های روزمره NBX به لطف سیستم پاداش، تجارت رمزنگاری را با خرید خدمات پرواز با موفقیت پیوست. “تجارت و پرواز” شعار NBX است. که بیانگر دستاوردهای آن و امیدهای آن برای ایجاد وفاداری مشتری در طولانی مدت است.

بسترهای نرم افزاری

NBX تقاضا برای سیستم عامل های معاملاتی رمزنگاری قابل اعتماد را درک کرده و بطور مداوم تلاش کرده است. تا مبادله ای عالی را ایجاد کند که استفاده از آن هم برای سرمایه گذاران جدید و هم با تجربه آسان باشد.

NBX

ثبت نام ساده این صرافی

NBX با یک فرآیند ثبت نام سریع و بدون محدودیت، از مشتریان نروژی و همچنین تاجران خارجی استقبال می کند.  افتتاح حساب جدید در NBX بسیار آسان است.
اگر 18 سال یا بالاتر دارید، این پلت فرم فقط برای ورود به آدرس ایمیل و رمز عبور از شما درخواست می کند. پس از گذشت چند دقیقه، ایمیلی برای تأیید حساب جدید ارسال می شود. سپس همه کارها انجام می شود.
کاربران پس از آن می توانند وارد سیستم شوند تا ویژگیهای شگفت انگیز و بدون محدودیت را کشف کنند.
برای شروع تجارت، کاربران باید تأیید کنند تا هویت خود را انجام دهند. و تأیید هویت 2 عاملی را انجام دهند. NBX 2FA را دوست دارد زیرا به مشتریان خود کمک می کند. تا امنیت بیشتری برای حساب های خود داشته باشند.

دارایی های پشتیبانی شده

NBX از تعدادی از محبوب ترین سکه های جهان پشتیبانی می کند. که عبارتند از Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH)، سکه USD (USDC) و سکه Krone نروژی (NOK). همچنین، 5 جفت تجاری موجود، BTC / USDC ، ETH / USDC ، ETH / BTC ، BTC / NOK و ETH / NOK وجود دارد.
در طی سال جاری NBX قصد دارد سایر دارایی های دیجیتال و جفت های فیات، از جمله SEK ، DKK ، GBP ، EUR و USD را به آن اضافه کند. گزینه های بیشتر برای تجارت همیشه چیز خوبی است. و NBX در تلاش است تا مبادله ای کاملاً برجسته را ایجاد کند.


علاوه بر این، NBX یک برنامه یکپارچه بازپرداخت با نام CashPoint را راه اندازی کرده است.
در این برنامه، کاربران می توانند CashPoints را برای هرگونه معامله ای که در NBX انجام می دهند، جمع کنند.  CashPoints آنها می تواند برای پرداخت هزینه خدمات آنلاین / آفلاین، مانند خرید بلیط پرواز و چمدان از شاتل هوایی نروژ، استفاده شود.

NBX


NBX در ماه ژوئیه و آگوست معاملات ویژه ای را ارائه می دهد. که در آن معامله گران 20٪ بازپرداخت بازپرداخت از هرگونه هزینه معاملات را به دست می آورند. پس از ماه آگوست، کاربران هنگام انجام معامله در NBX 10٪ بازپرداخت دریافت می کنند.
از طریق این طرحها، NBX در حال ایجاد یک اکوسیستم تجاری صالح برای همه اعضا مهمتر از همه، این اکوسیستم در مناطق اسکاندیناوی در حال رشد است و هیچ نشانه ای از متوقف شدن ندارد.

داشبورد NBX

NBX تأکید زیادی بر ایجاد یک رابط کاربری ساده، کاربر پسند و شفاف دارد. کاربران پس از ورود به سیستم می توانند به راحتی با نقشه سایت و محتوای آن آشنا شوند.
داشبورد اصلی نمودارهای قیمت را در آخرین 24 ساعت به همراه مانده حساب فعلی کاربر نشان می دهد. کاربران همچنین می توانند اطلاعات مفصلی در مورد هر بازار رمزنگاری و همچنین اطلاعاتی درباره تاریخچه سفارش آنها و کلیه دارایی های موجود در حساب خود، که از لحاظ بصری در بخش های جداگانه نشان داده شده است، پیدا کنند.


در همین زمان، NBX دائماً کتابخانه مربوط به سکه خود را با راهنماهای NBX سؤالات متداول، پایگاه دانش و اعضای عضو را ترغیب به پیوستن به انجمن NBX در شبکه های اجتماعی می کند. NBX بهترین تلاش را برای ایجاد یک فضای شفاف برای معامله گران رمزنگاری برای مدیریت و تبادل وجه خود انجام می دهد.

حریم خصوصی و امنیت

NBX حریم خصوصی و امنیت کاربران خود را در صدر قرار می دهد. و همچنین با مقررات موجود برای تجارت رمزنگاری کاملاً مطابقت دارد. همچنین در برخی از بهترین حوزه های قضایی در سطح جهان فعالیت می کند. که دیدن آن خوب است. در حقیقت، NBX صریحاً افشای و سیاست های حفظ حریم خصوصی را در وب سایت خانگی خود اعلام می کند. که در آن NBX متعهد می شود تا با داده های شخصی کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه رفتار کند. و هرچه ممکن است برای ایمن نگه داشتن آن انجام دهد.


در عمل، این صرافی اطلاعات کاربران را فقط در اهداف داخلی از جمله تأیید و طبقه بندی فردی، بهبود تجربه مشتری، پردازش تجارت و جلوگیری از جرم، در یک پایگاه داده مرکزی جمع می کند.
این صرافی به منظور مرتباً هشدارهای به موقع به کاربران خود، پایگاه داده را در مورد اطلاعات تخلف شده (در صورت وقوع) و گذرواژه‌ها به خطر می اندازد. در همان زمان، NBX دستورالعمل ها و مقالاتی را منتشر می کند تا به اعضا در مورد چگونگی تنظیم قوی ترین رمزهای عبور برای حداکثر ایمنی دستور دهد.

معاملات و هزینه های

NBX به معامله گران این قدرت را می دهد که آزادانه معاملات خود را بر روی سکوی خود انجام دهند. صرافی یک مکانیزم ساده را ارائه می دهد که از سه مؤلفه، سفارش سازنده، سفارش Taker و سفارش بازار تشکیل شده است.
اصولاً سفارش Maker به عمل پیشنهاد سفارش موجود برای فروش اشاره دارد. که تا زمانی که سفارش Taker همسان قرار بگیرد و سفارش موجود Maker موجود باشد، در کتاب سفارش باز خواهد بود.

 در همین حال، سفارش Market به سفارش سازنده فوری یا Taker اطلاق می شود. که امکان فروش یا خرید با قیمت بازار را فراهم می آورد.
در حالیکه سفارشات Maker / Taker توان تجارت آزاد را می دهد. سفارشات Market ابزاری شگفت انگیز برای فعال کردن سریع معاملات است. همچنین به کاربران این امکان را می دهد که برای کنترل بهتر قیمت و میزان خریداری شده، سفارش محدودیتی را تنظیم کنند.


NBX همچنین یک طرح هزینه بسیار رقابتی ارائه می دهد. تمام سپرده ها، بدون توجه به ارز رمزپایه یا پول فیات، کاملاً رایگان هستند. NBX فقط کاربران خود را در هر برداشت و فعالیت تجاری متهم می کند. در حالی که هزینه برداشت براساس نشان و حداقل مبلغ متفاوت است. برای معاملات، در هر سفارش با موفقیت با نرخ 0.5 درصد شارژ می شود که هم برای سازنده و هم برای تاکر اعمال می شود. این هزینه ها مطابق با صنعت است. و بسیار منصفانه است در حالی که هزینه برداشت براساس نشان و حداقل مبلغ متفاوت است.


پشتیبانی و همکاری NBX

NBX به لطف پشتیبانی بسیار زیاد و روابط نزدیک با تعدادی از بازیگران صنعتی، زمینه را برای اکوسیستم یکپارچه و مقیاس پذیر خود فراهم کرده است. به طور خاص، NBX سرمایه گذاری هایی را از شرکت های بزرگی مانند Observatoriet Invest As ، Sparebank Øst ، Shuttle Air Norwegian ASA و Dasha Group AS دریافت می کند.


NBX قادر است مبادله خود را با مشاغل دیگر متصل کند. که این امر می تواند به این شرکت کمک کند تا در آینده بازارهای طاقچه ای را پیدا کند.
همکاری با شاتل ایر نروژی نمونه ای معمولی است. که در NBX و شرکت هواپیمایی با موفقیت سیستم پاداش CashPoint را راه اندازی کرده اند. که ترکیبی متقابل از ارزهای رمزنگاری و مسافرت را ارائه می دهد.
این مبادله توسط تخصص عمیق حرفه ای پشتیبانی می شود. زیرا بنیانگذار آن، آقای Bjorn Kjøs، همچنین بنیانگذار شرکت های هواپیمایی نروژی و Bank Norwegian است. آقای Bjorn Kjøs با داشتن مقام رهبر در صنایع کلیدی متعدد، به روشنی می فهمد چگونه NBX را به سمت تبدیل شدن به یک مبادله مهم و پایدار تبدیل کند.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *