logo کاقه ارز

ارائه علائم امنیتی یا STO چیزی است که هنگام ترکیب IPO و ICO با یکدیگر اتفاق می افتد. شما چارچوب نظارتی قانونی فروش امنیتی را که با ایجاد نشانه های دیجیتالی مبتنی بر blockchain یک ICO ایجاد می شود، دریافت می کنید.
STO چیست؟ چگونه پیشنهادات علائم امنیتی کار می کنند؟ چگونه سرمایه گذاران عادی مانند شما می توانند در بازار STO شرکت کنند؟ بیایید تاریخچه علائم امنیتی، مزایای تنظیم را پوشش دهیم و محبوب ترین مبادلات را برای شما توضیح دهیم تا همه چیزهایی را که باید در مورد STO ها و نحوه کار آنها در اکوسیستم رمزنگاری بدانید توضیح دهیم. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

STO پیشنهاد امنیتی چیست؟

تعریف یک پیشنهاد توکن امنیتی STO در شرایطی است. که فروش در جایی اتفاق می افتد که یک سرمایه گذار مبلغی را برای سکه یا نشانه مبادله کند. این سکه ها یا نشانه ها اوراق بهادار هستند. آنها به یک دارایی سرمایه گذاری اساسی مانند سهام، اوراق قرضه، اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات (REITs) و دارایی های دیگر مرتبط هستند.
STO شبیه به ICO است.

 در واقع، آنها ممکن است به روشی تقریباً یکسان عمل کنند. با STO و ICO، شخصی در حال مبادله برای یک نشان دیجیتال است.
تفاوت اصلی بین یک STO و ICO، قطعاً در نشانه فروش است. با داشتن ICO، نشانه می تواند تقریباً هر چیزی باشد. از ارز دیجیتال گرفته تا یک نشان ابزار با استفاده از STO، نشانه دیجیتال یک امنیت است. توکن یک ابزار مالی قابل معامله و قابل مذاکره با ارزش پولی خاص است.

STO


نشانه های امنیتی STO چیست؟ چطورکار می کنند؟

نشانه های امنیتی STO نمایش دیجیتالی برخی از دارایی های امنیتی است. رایج ترین نشانه های امنیتی STO عبارتند از:
بازارهای سرمایه: یک شرکت ممکن است سهام خود را به نشانه ها تبدیل کند. دارندگان توکن ممکن است سود سهام خود را بدست آورند یا از حق رای خاصی برخوردار باشند.
صندوق های سهام عدالت: یک صندوق سهام عدالت می تواند سهام خود را به نشانه تبدیل کند. دارندگان توکن حق دارند بخشی از سود حاصل از صندوق سهام عدالت را بدست آورند.


کالا: کالایی ممکن است به نشانه ها تقسیم شود، سپس در طول STO عرضه شود.
املاک و مستغلات: سهام واقعی املاک و مستغلات می توانند به نشانه ها تبدیل شوند. دقیقاً مانند عملکرد REIT.
درنهایت، پیشنهادات توکن امنیتی STO اوراق بهادار اساسی را تغییر نمی دهد. آنها همان اوراق بهادار هستند که می توانید از طریق یک بستر سرمایه گذاری معمولی خریداری کنید. با این حال، آنها در حال تغییر روند شرکت ها و سرمایه گذاران به فروش امنیت هستند.

چه موقع یک توکن دارای امنیت می شود؟

اگر نشانه دیجیتالی مانند امنیت STO عمل کند، به طور کلی امنیت از نظر قانون در نظر گرفته می شود.
چگونه می توانیم بگوییم که یک نشانه دیجیتالی دارای امنیت STO است؟ خوب، متداول ترین روش استفاده از تست Howey است که در مقاله قبل آن را توضیح داده ایم.

کجا می توان پیشنهادات امنیتی STO اعلام کرد؟

علائم امنیتی STO در مبادلات منظم رمزنگاری مبادله نمی شوند.
معاملات توکن امنیتی STO تنظیم می شود. فقط برخی از افراد خاص می توانند در تجارت علائم حقوقی شرکت کنند.
برای ارائه معاملات امنیتی قانونی، مبادله باید کاملاً با مقررات مطابقت داشته باشد و ممکن است مبادله ارز برای انجام برخی صلاحیت ها به سرمایه گذاران احتیاج داشته باشد. به عنوان مثال ممکن است سرمایه گذاران نیاز به اعتبار داشته باشند. ممکن است سرمایه گذاران برای تأیید هویت و وضعیت معتبر خود ، نیاز به انجام یک روند گسترده در کشتی داشته باشند.

STO


به همین دلایل، بازار علائم امنیتی در مبادلات تنظیم شده یا صرافی های ویژه صورت می گیرد.
به عنوان مثال: مبادلات تنظیم شده مانند Coinbase و Kraken لیست های امنیتی را شامل می شوند، مانند مبادلات تخصصی مانند CEZEX.
لیست ما را در پایین بررسی کنید تا بزرگترین صرافی های امنیتی موجود امروز را ببینید.

مزایای پیشنهادات امنیتی

در جریان ICO اوج سال 2017 تا 2018، صادرکنندگان توکن کیفهای توکنی را بدون هیچ نگرانی از قوانین موجود برای اوراق بهادار فروختند. سرمایه گذاران شرکت کننده در فروش نشانه های کنترل نشده هیچ حقوقی تحت حمایت قانونی ندارند.
پیشنهادات توکن امنیتی به گونه ای تنظیم شده است که سازگار با مقررات برای فروش نشانه های معمولی است. فروش نشانه های امنیتی به برخی از حقوق قانونی محافظت شده از سرمایه گذاران می دهد. 

به عنوان مثال: این قانون به دارندگان نشانه های امنیتی حق تقسیم سود یا سایر درآمدهای از پیش تعریف شده اعطا می کند.
صادرکنندگان نیز از پیشنهادات امنیتی استفاده می کنند. صادرکنندگان می دانند که نشانه های آنها توسط سرمایه گذاران معتبر و معتبر خریداری می شود. بعلاوه، صادرکنندگان می توانند در مورد نحوه کار توکن صادق باشند. صادرکنندگان می توانند به عنوان مثال: به جای رقصیدن به این واقعیت که نشانه امنیت است، ارزش اقتصادی خاص آن را توصیف کنند.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.