logo کاقه ارز

TradingView یک پلتفرم نمودار محبوب است. که نمودارهایی را برای بازارهای سنتی مالی و همچنین بازارهای رمزنگاری ارائه می دهد. خواندن را ادامه دهید تا هر آنچه را که باید در مورد TradingView بدانید کشف کنید. پس در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

TRADINGVIEW چیست؟

TradingView یک بستر مالی برای معامله گران و سرمایه گذاران است. TradingView مانند سایر سیستم عامل های نمودار و ابزارهای تحلیل، می خواهد اطلاعات مورد نیاز خود را برای انجام معاملات آگاهانه در اختیار معامله گران قرار دهد. با در نظر گرفتن این هدف، TradingView نمودارها، ایده های تجاری، ابزارهای پیشرفته تحلیل تکنیکال، نقل قول های زمان واقعی و موارد دیگر را ارائه می دهد.
ویژگی اصلی TradingView این است که شما می توانید تقریباً هر چیزی را در نمودارهای این پلتفرم ترسیم کنید. از میانگین های ساده در حال حرکت گرفته تا باند های پیشرفته تحلیل تکنیکی است.

TRADINGVIEW


TradingView همچنین یکی از اولین سیستم عامل های بزرگ نمودار برای ادغام بیت کوین بود. هنگامی که اولین بار در سال 2011 راه اندازی شد، TradingView داده ها و نمودارهایی را برای بازارهای مالی سنتی منتشر کرد. با این حال، از ژوئن 2013، TradingView از نمودار بیت کوین پشتیبانی کرده است. این شرکت در ابتدا از Mt. Gox برای داده تبادل رمزنگاری خود است.
امروز، TradingView طیف گسترده ای از ابزارهای نمودار را برای سرمایه گذاران خرده فروشی و نهادی به طور یکسان ارائه می دهد. هدف این پلتفرم یک دروازه همه در یک به دنیای سرمایه گذاری سهام، تجارت جهانی و تجزیه و تحلیل بازار است.

تنظیم نمودار TradingView


پس از تنظیم ابزارهای نمودار نمودار TradingView، می توانید مستقیماً از طریق این پلتفرم در تجارت کاغذ شروع کنید. قبل از قرار دادن پول واقعی در خط، استراتژی های خود را در برابر شرایط مختلف بازار آزمایش کنید.
سپس، پس از آمادگی سفارشات واقعی از طریق TradingView، می توانید یک حساب کارگزاری را با یکی از چندین کارگزار پشتیبانی شده باز کنید. پول را در آن حساب کارگزاری واریز کنید و حساب را به ترییدینگ متصل کنید.
با این حال، TradingView فقط از تعداد کمی از کارگزاران سهام و مبادلات ارز رمزپایه پشتیبانی می کند. (در حال حاضر فقط Poloniex پشتیبانی می شود). بیشتر بازرگانان TradingView را جدا از کارگزاری خود نگه می دارند. شما می توانید به راحتی و بدون اتصال حساب کارگزاری از TradingView استفاده کنید.

ویژگی های TRADINGVIEW

ویژگی های اصلی TradingView شامل موارد زیر است:


ردیابی انواع ابزارها و بازارهای مالی: TradingView به شما امکان می دهد چندین بازار و محصولات مالی را از یک بستر مناسب، از جمله cryptocur ارز (مانند CoinMarketCap ، CryptoComp و CoinGecko ) ردیابی کنید، ارزهای فیات، سهام، شاخص ها، معاملات آتی، اوراق قرضه و CFD.

زیر شاخه های چندگانه را ردیابی کنید: در هر گروه، ترییدینگ زیر شاخه های مختلف را لیست می کند. برای مثال: می توانید بازارهای رمزنگاری شخصی را برای مثال BCH ، BTC ، ETH ، XRP و سایر ارزهای اصلی مشاهده کنید. شما می توانید زیر شاخه های ارزهای فیات مانند “جزئی” ، “عمده” ، “عجیب و غریب” و “اروپا” را مشاهده کنید.

انواع خاص سهام: ترییدینگ بررسی سهام و حرکت بازار از طریق سکوی خود را آسان می کند. با این حال، TradingView همچنین دارای زیر شاخه های سهام در پلت فرم خود، از جمله “برندگان برتر”، “کلاه بزرگ” ، “بازنده برتر” ، “فعال ترین” و “بی ثبات ترین” از جمله دیگر دسته بندی ها است.

TRADINGVIEW

دیگر ویژگی ها:گزینه های رایگان و پرداخت شده: TradingView دارای چهار سطح اشتراک مختلف است که از 60 دلار در هر ماه رایگان است.

شاخص های متعدد: TradingView ردیابی انواع مختلف شاخص ها از جمله شاخص های ارزی، بخش های S&P، شاخص های ایالات متحده و شاخص های مهم جهانی را آسان می کند.

معاملات بازارهای آتی: TradingView از بازارهای آتی در چندین گروه از جمله کشاورزی، انرژی، ارز، فلزات، شاخص های جهانی و نرخ بهره پشتیبانی می کند.

انواع نمودارهای چندگانه: 

TradingView انواع و اقسام نمودارها از جمله Renko ، Kagi ، شکست خط، نمودارهای P&F و موارد دیگر را دارد.

تجزیه و تحلیل فنی سفارشی: 

ترییدینگ دارای 100+ مطالعه از پیش ساخته برای تحلیل دقیق بازار است. این مطالعات محبوب ترین مفاهیم و شاخص های تجاری را در بر می گیرد.

تجارت کاغذ: 

TradingView دارای یک سیستم بازرگانی کاغذی با مشخصات کامل است. که به شما امکان می دهد دارایی را برای پول مجازی بخرید و بفروشیدقبل از سرمایه گذاری هر پول واقعی می توانید استراتژی های معاملاتی را در شرایط مختلف بازار آزمایش کنید.

نحوه استفاده از ترییدینگ

ترییدینگ با هدف آسان و شهودی بودن برای مبتدیان برای استفاده ایجاد شده است. اما همچنین به اندازه کافی قدرتمند است تا بتواند از استادان پیشرفته مستر شود
اصولاً، TradingView طیف گسترده ای از ابزارهای نمودار را به شما می دهد. سپس، شما از آن ابزار نمودار برای ایجاد معاملات آگاهانه استفاده می کنید. شما داده های زمان واقعی و نمودارهای مبتنی بر مرورگر را به دست می آوریدکه به شما امکان می دهد تحقیقات خود را از هرجای دیگر مانند پیدا کردن قیمت بیت کوین یا هر یک از بازارهای مهم در سراسر جهان انجام دهید.

TRADINGVIEW

داده ها


کلیه داده های ترییدینگ مستقیماً از طریق مرورگر اینترنت مدرن قابل دسترسی است. نیازی به نصب هیچ نرم افزاری نیست. (اگرچه برنامه های موبایل برای iOS و Android در دسترس هستند)
پس از ثبت نام در ترییدینگ، می توانید از طریق بازارهای مختلف از جمله سهام، شاخص ها، ارزهای رمزپرداخت، معاملات آتی، اوراق قرضه، ارزهای فیات و CFD شروع به مرور در بازارهای مختلف کنید
همچنین می توانید اسکریپت ها را مرور کنید یا اسکریپت ها را در نمودارهای خود پیاده سازی کنید. ترییدینگ اسکریپت ها را به زیر شاخه هایی مانند نوسان سازها، نوسان سازهای محور، نوسانات، تحلیل روند، حجم، میانگین متحرک و شاخص های بیل ویلیامز جدا می کند.


همچنین می خواهید از صفحه نمایش برای یافتن دارایی مناسب استفاده کنید. TradingView دارای یک صفحه نمایش سهام، یک اسکنر فارکس و یک صفحه نمایش رمزنگاری است.
برای مثال:می توانید از نمایشگر رمزنگاری برای مشاهده هزاران ارز مختلف رمزنگاری شده استفاده کنیدسپس لیست را بر اساس فیلترهای خاص باریک کنید. ترییدینگ دارای طیف گسترده ای از فیلترها، از جمله فیلترهای توصیفی، اساسی و فنی است. شما می توانید نشانه های دیجیتالی را بر اساس یک زیرشاخه توصیفی مانند حجم و قیمت، یک زیرشاخه اساسی مانند کل سکه ها و سکه های معامله شده، یا یک زیرنویس فنی مانند بالاترین 52 هفته فیلتر کنید.

شاخص های ترید

مهم نیست که چه بازاری را با ترییدینگ جستجو می کنیدمی توانید طیف گسترده ای از شاخص ها را برای آن بازار مشاهده کنیدمی توانید درصد تغییر را در یک بازه زمانی مشخص، از جمله عملکرد 1 هفته، 1 ماه، 3 ماه، 6 ماه، YTD و 1 سال مشاهده کنیدشما می توانید ده ها شاخص دیگر را به هر نمودار اضافه کنید. از جمله موارد اساسی مانند پیشنهاد به معیارهای پیشرفته تر مانند نوسان ساز عالی، باند کانال Donchian کانالها وIchimoku Lead (9 ، 26 ، 52 ، 26).

درنهایت، خواه بخواهید تجزیه و تحلیل فنی پیشرفته را در بازار انجام دهید. یا می خواهید فقط به عوامل اساسی مانند قیمت و حجم نگاه کنیدترییدینگ سفارشی کردن نمودارها را بر اساس نیاز تجاری شما، آسان می کند.
در ضمن، اگر می خواهید مستقیم از طریق ترییدینگ معامله کنید. پس می توانید این کار را نیز انجام دهید. می توانید تعداد کمی از حساب کارگزاری را به حساب ترییدینگ خود متصل کنید. سپس معاملات را مستقیماً از طریق TradingView انجام دهید.
در حال حاضر، تریدینگ VIEW حدود 20 کارگزار مختلف را پشتیبانی می کند.

TRADINGVIEW چگونه کار می کند؟

TradingView داده های خود را از چندین مبادله و منابع در سراسر جهان دریافت می کند. این شرکت برای یک جریان داده در سطح تجاری پرداخت می کندسپس آن داده ها را در قالب نمودار با کاربران به اشتراک می گذارد.
TradingView همچنین اتصال کارگزاری به TradingView را آسان می کند. کارگزار براساس مشخصات TradingView یک API وب REST را بر روی سرورهای خود ایجاد می کند. سپس ، پلت فرم کارگزار با TradingView یکپارچه شده است. همه ادغام ها به لطف زیرساخت های HTML5 TradingView از طریق اینترنت صورت می گیرد.
همه اینها در پشت صحنه با TradingView اتفاق می افتد. روش اصلی تعامل با TradingView در قالب نمودارها و نمودارها خواهد بود.

توضیحات تکمیلی

TradingView یک پلت فرم نمودار مبتنی بر HTML5 است که طیف گسترده ای از ابزارهای نمودار، ویژگی های آنالیز و موارد دیگر را ارائه می دهد. این پلتفرم نه تنها یکی از پیشرفته ترین سیستم عامل های نمودار سازی موجود است، بلکه همچنین یک شبکه اجتماعی پر رونق از معامله گران است. با داشتن بیش از 8 میلیون بازرگان در شبکه، TradingView چیزی را برای همه دارد.
به طور کلی، TradingView برای معامله گران متوسط ​​و متوسط ​​که می خواهند تجارت خود را به سطح بعدی برسانند، ایده آل است. آن را به اندازه کافی مبتدی برای معامله گران جدید است اما دارای ویژگی های پیشرفته کافی به منظور نگه داشتن معامله گران با تجربه تر است.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.