logo کاقه ارز

با حضور مداوم در فضای ارزهای رمزپایه از سال 2014، YoBit یکی از مجموعه کوچک مبادلاتی استکه برای تجارت نیازی به وارد کردن اطلاعات شخصی ندارید
YoBit دارای یک رابط کاربری بسیار کاربرپسند است. در واقع هر کسی می تواند در حالی که ناشناس بودن خود را حفظ کند یک حساب ایجاد کندو در کمتر از پنج دقیقه شروع به معامله کنید

YoBit


به نظر می رسد که گمنامی اصل اصلی سازمان YoBit است. زیرا هیچ مالک یا اپراتور رسمی در این لیست وجود نداردبا این حال به نظر می رسد این گمنامی بیش از یک گزینه مشکوک تر، ترجیح ایدئولوژیک بنیانگذاران بورس است. با متوسط ​​حجم معاملات در حدود 60 میلیون دلار، 800 سکه موجود برای معاملات و 3353 جفت معاملاتی، YoBit یک پلت فرم متوسط ​​فعال محسوب می شود  
YoBit طیف بسیار گسترده ای از altcoins را ارائه می دهد. و به سازندگان altcoin اجازه می دهد تا سکه های خود را به ظاهر با موانع بسیار کم یا تأیید لیست کنند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

یوبیت چگونه کار می کند؟

به نظر می رسد YoBit برای معامله گر ارزهای رمزپایه متوسط ​​تا پیشرفته مناسب تر استدر حالی که سرمایه گذاران و معامله گران مبتدی هنوز هم می توانند از YoBit استفاده کنندممکن است از تعداد گزینه های موجود در صفحه معاملات ترسیده باشند.
اگرچه در تجارت ارزهای رمزنگاری مسلط هستید. احتمالاً از رابط کاربری YoBit لذت خواهید برد. این پلتفرم تمام قابلیت های معاملاتی را در یک صفحه قرار می دهدبنابراین برای تحقیق و انجام معاملات لازم نیست بین زبانه ها جابجا شوید یا چندین پنجره را باز کنید.

YoBit

YoBit شامل تمام عملکردهایی است که شما از یک سیستم عامل پیشرفته تجاری انتظار داریدبرای تجزیه و تحلیل، شما دارای نمودار شمعدان در چندین بازه زمانی و همچنین یک نمودار عمق کتاب سفارش هستید.
علاوه بر این، می توانید سفارشات فعلی، حجم روزانه، اوج و فرودهای 24 ساعته و تاریخچه تجارت را برای هر بازار موجود مشاهده کنید. 

InvestBox و YoPony

یکی از ویژگی های منحصر به فرد به YoBit است. InvestBox توسط YoBit InvestBox به عنوان ابزاری برای توسعه دهندگان برای تبلیغ سکه های خود و همچنین وسیله ای برای درآمد منفعل برای سرمایه گذاران تبلیغ می شود. طبق گفته تیم YoBit، شما می توانید از طریق InvestBox هر روز بین 0.1٪ تا 7.0٪ بازده سرمایه خود را بدست آورید. 
نحوه کار InvestBox کاملاً مشخص نیستما به کاربران خود توصیه می کنیم نسبت به هر ویژگی یا خدماتی که درصد پرداخت تضمینی با خطرات صفر تبلیغ شده داشته باشد، احتیاط کنند. 


یک نماینده از YoBit ادعا می کند InvestBox اساساً ابزاری استکه برای سرمایه گذاری های کوتاه مدت چشم انداز سکه های کم پشت را فراهم می کند. 
YoPony ، یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد YoBit “بازی مسابقه ای ارز رمزنگاری شده” استکه کاربران حدس می زنند کدام اسب در مسابقه برنده خواهد شدهر اسب نشان دهنده یک سکه است و سکه برنده یک پمپ 5BTC دریافت می کند. 
YoPony، همراه با بازی های تاس، اساساً بر اساس یک احتمال تصادفی تنظیم می شوندقانونی بودن این ویژگی بین YoBit و حوزه قضایی محلی آنها است. اما ما به کاربران خود توصیه می کنیم که در شرکت در این زمینه احتیاط کنند. 
نماینده YoBit ادعا می کند که YoPony وسیله ای برای انگیزه و اشتیاق کاربران برای استفاده از این سیستم عامل است. 

هزینه های معاملات YoBit

هزینه های تجارت YoBit ساده است. فقط 0.2 درصد در هر تجارت. فرقی نمی کند شما تجارت کننده یا تجارت کننده باشید. حجم معاملات ماهانه شما نیز تاثیری در هزینه ندارد.

ارزهای رمزپایه موجود در YoBit


YoBit تعداد کمی بازار ارز رمزنگاری شده در اختیار شما است. بیشتر ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده به صورت جفت معاملاتی با BTC ، ETH ، DOGE ، USD ، RUR یا USDT در دسترس هستند. در این بازارها می توانید تجارت کنید:

  • Bitcoin
  • Doge
  • Dash
  • Ethereum
  • ZCash
  • Waves
  • Litecoin
  • Ethereum Classic
  • EOS
  • Tron

ذکر یک سکه در YoBit یک فرایند نسبتاً ساده است، بنابراین این پلتفرم همچنین حاوی ارزهای رمزپایه کم کلاب زیادی است که در سایر صرافی ها نمی توانید پیدا کنید. 

محدودیت های انتقال YoBit

به نظر نمی رسد در مبادله YoBit محدودیتی برای انتقال وجود داشته باشد. اگرچه باید توجه داشته باشید که روشهای خاص واریز و برداشت با سطوح متفاوتی از کارمزد همراه است.
کارمزد ودیعه بین 0.00٪ تا 1.00٪ است در حالی که هزینه برداشت می تواند تا 7.00٪ باشد.

آیا YoBit قانونی است؟

ریشه های YoBit تا حدودی مملو از رمز و راز است. این مبادله از سال 2014 آغاز شد و در حال حاضر در پاناما با نام YoBiCrypto Corp ثبت شده است. با این حال، اطلاعات زیادی در مورد تیم موسس شناخته نشده است. به نظر می رسد که آنها غیرمتمرکز بوده و در سراسر جهان پخش شده اند. 
در حالی که مدت زمان شرکت از سال 2014 تا حدودی اعتبار دارد

جستجوی Google بازتاب گسترده ای از نظرات مثبت و منفی را به دست می آورد. که برای اکثر محصولات یا خدمات طبیعی است. 
YoBit، با این حال، به نظر می رسد به خصوص توسط بررسی های منفی، که به نظر می رسد بسیاری از نظرات جعلی ربات، به شدت تحت تأثیر قرار گرفته است. به عنوان مثال: یکی از بازرسان منفی در TrustPilot همان بررسی منفی دقیق را برای 13 صرافی و خدمات مختلف ارز رمزنگاری شده گذاشته است. 

پشتیبانی مشتری YoBit


تیم پشتیبانی مشتری یوبیت معمولاً در عرض یک ساعت به سوالات پاسخ می دهد اما پاسخ دادن به س yourال شما ممکن است 24 ساعت طول بکشد.
برای کمک بیشتر، پلت فرم یوبیت همچنین شامل یک چت باکس 24/7 است که از طریق آن می توانید با سایر کاربران YoBit و اعضای تیم YoBit صحبت کنید.
YoBit دو انجمن تلگرام (یکی به انگلیسی، دیگری به روسی ) را اداره می کند که هر کدام بیش از 60،000 عضو دارند. 

YoBit


یک نماینده از یوبیت به کاربران توصیه می کند از پشتیبانی تلگرام استفاده کنند، ادعا می کند که مدیران معمولاً بصورت 24 ساعته و 7 ساعته آنلاین هستند و توانایی حل همه مشکلات را دارند. گزینه بلیط باید به عنوان یک گزینه اضافی برای کسانی که از تلگرام استفاده نمی کنند، باشد. 
صندوق بیمه: در صفحه پشتیبانی، گزینه ای برای درخواست غرامت از صندوق بیمه وجود دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.