logo کاقه ارز

JUST با هدف ایجاد یک سیستم مالی منصفانه و غیرمتمرکز، که مکانیسم های وام و حاکمیت را برای کاربران در سراسر جهان فراهم می کند ایجاد شده است. JUST یک سیستم با دو رمز ارز است. اولین رمز، USDJ یک دلار پایدار است که با نسبت 1:1 به دلار آمریکا متصل است. JST، رمز دوم، می تواند برای پرداخت بهره، تعمیر و نگهداری سیستم عامل، شرکت در حاکمیت از طریق رأی دادن و سایر فعالیت ها در بستر JUST استفاده شود. فقط اجازه می دهد تا تمام معاملات، وثیقه گذاری و حاکمیت بصورت شفاف و بصورت زنجیره ای اجرا شود. JUST بر روی شبکه TRON، بزرگترین اکوسیستم برنامه غیرمتمرکز ساخته شده است و هدف آن ارائه مجموعه ای از خدمات مالی آسان برای استفاده و شفاف برای همه اعضای آن است.

آشنایی بیشتر با JUST و (JST)

JUST پروژه ای است که در شبکه TRON ساخته شده و هدف آن ارائه یک سیستم مالی غیرمتمرکز، عادلانه، حاکمیت پایدار و سازوکار اعطای وام به کاربران در سراسر جهان است. JST توکن سکوی JUST است که هدف اصلی آن پرداخت وام است و بر روی پلت فرم TRC-20 ساخته شده است. JST در اوایل سال 2020 برای IEO در Launchbase Poloniex راه اندازی شد، اما اکثر کاربران قادر به خرید رمز نیستند. با این حال، قیمت آن پس از IEO به شدت (حدود 5 برابر) افزایش یافته است.

Just

رمز JST برای چه استفاده می شود؟

JST یکی از 2 نشانه در سیستم JUST است.

JST نقش های زیر را دارد:

  • JST – برای پرداخت بهره استفاده می شود،
  • دارندگان JST می توانند از طریق رای گیری با JST در سیستم سیستم و سایر فعالیت ها شرکت کنند،
  • دارندگان JST می توانند به اکوسیستم TRON مانند dApps بپیوندند.

ویژگی های Just


ذخایر عظیم دارایی USDJ پایدار برای حفظ ثبات قیمت پشتیبانی می شود.

کاربر پسند
خدمات انتقال USDJ سریع، کارآمد و تقریباً رایگان بر اساس شبکه TRON انجام می شود.

دسترسی آسان
دسترس برای هر کسی برای افتتاح حساب رایگان و داشتن USDJ در هر زمان و هر مکان امکان پذیر است.

امنیت
امنیت این ارز با قرارداد های هوشمند مبتنی بر بلاکچین تأمین می شود،.

عادلانه
هر کسی که JST را در اختیار داشته باشد می تواند در حاکمیت سیستم ارزی USDJ شرکت کند، سپس به استقلال مستقل و انصاف واقعی دست یابد.

سعادتمندانه
سیستم JUST به اکوسیستم پر رونق TRON و تعداد زیادی DApp دسترسی دارد که فرصت های سودآور زیادی را در اختیار مردم قرار می دهد.

Just

تیم

پلت فرم JUST تیمی پویا و نخبه دارد. در تیم مهندسی، 50٪ از کارکنان از Alibaba ،Tencent ،IBM و دیگر شرکت های کلاس جهانی با تجربه غنی در زمینه طراحی و توسعه محصول می آیند. تیم تجزیه و تحلیل مالی JUST از تعدادی از بانک های سرمایه گذاری جهانی تشکیل شده است و تیم عملیاتی در زمینه فعالیت های بلاکچین تجربه دارند. در عین حال، JUST همچنین یک پشتیبانی کامل از اکوسیستم TRON است.

JST در سیستم عامل های زیر پشتیبانی می شود

Exchange:
Binance
OKEx
Bithumb
Upbit
Poloniex exchange
Huobi Global
BigONE
KuCoin
HitBTC
MXC
BiKi
BitZ
DragonEX
HBTC
WBF Exchange
NewDEX
Bibull
Jubi
CoinWIN
Cashierest
CoinDCX
Probit
Wazirx
TRONTrade

کیف پول هایی که از JST پشتیبانی می کنند:


Bitkeep
Bitpie
Imtoken
PooL-X
Hoo Wallet
Cobo wallet
Hyperpay
Mathwallet
TokenPOKET
Atomic Wallet
TRONLINK
TRUST Wallet
Guarda wallet
SafePal wallet

نتیجه گیری کلی درباره JST

JUST یک پلت فرم مالی غیرمتمرکز (DeFi) است، بنابراین این پروژه با رقابت سایر پروژه های blockchain مانند MakerDAO ،Constant competition روبرو خواهد شد. این پروژه باید انگیزه های جذاب و بازاریابی قوی را برای بسیاری از افراد فراهم کند تا از پروژه مطلع شوند. با این حال، این پلتفرم کاملاً جدید است. شما می توانید قیمت JST را اینجا بررسی کنید.

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.