کاقه ارز

پروتکل های جدید بلاکچین برای راه اندازی برنامه های غیرمتمرکز (dApps) تازه شروع به ظهور و استفاده در بازار جهانی می کنند. و انقلابی در عملکرد محصولات و خدمات ایجاد می کنند. مقیاسهایی که dApps توانایی فعالیت دارند فقط با قدرت پردازش و سرعت پروتکلهای مبتنی بر آنها محدود می شوند. پروتکل هایی مانند Ethereum برای پاسخگویی به تقاضاهای ذخیره سازی و مدیریت داده ها طراحی نشده اند. که به مقدار زیادی انرژی محاسباتی، کاهش سرعت شبکه ها و البته افزایش هزینه نیاز دارند. بلوزل ICO ممکن است در هنگام حل مشکلات سرعت، مقیاس پذیری و عملکرد تغییر دهنده بازی باشد. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

پیشنهاد ارزش بلوزل

پیشنهاد ارزش بلوزل ICO این است که در هنگام ساخت dApp برای شرکت های بزرگ، مسئله ذخیره سازی و مدیریت داده ها را که توسط خود تیم مشخص شده است، حل کنید. بلوزل یک سرویس پایگاه داده غیرمتمرکز و مقیاس پذیر برای dApps است. بدون وجود پایگاه داده غیرمتمرکز پایگاه داده مانند بلوزل، اینترنت غیرمتمرکز با موانعی در مقیاس و عملکرد با کارایی کمتر روبرو خواهد شد.

بلوزل


اکوسیستم بلوزل دو بازیگر اصلی دارد: تولیدکنندگان و مصرف کنندگان. مصرف کنندگان بلوزل توکن (BLZ) خود را خرج می کنند تا بتوانند داده ها را ذخیره و بازیابی کنند. سپس تولیدکنندگان برای تضمین سطح خدمات خود، BLS مشارکت متناسب را ارائه می دهند. و سپس منابع درخواستی را در اختیار شبکه قرار می دهند. این شبکه رقابت بین تولید کنندگان را تشویق می کند. خدمات با کیفیت بالاتر می توانند BLZ بیشتری را شارژ کنند. (و همچنین باید سهم بالاتری را نیز به خود اختصاص دهند). این سیستم هزینه ها را کاهش می دهد. مقیاس پذیری را افزایش می دهد. و پیچیدگی سیستم های پایگاه داده موجود را از بین می برد. کاهش هزینه ها و مقیاس پذیری از طریق عدم تمرکز باعث جذابیت بلوزل برای شرکت های کوچک و متوسط ​​با استفاده از dApps نیز می شود.

تیم Bluezelle ICO

بنیانگذار و مدیر عامل، Pa vel Bains  15 سال تجربه در مدیریت عملیاتی و فناوری دیجیتال دارد. وی مدیر عامل سابق Storypanda ، یک شرکت کتاب دیجیتال است که تاسیس کرده است. پیش از این با چالش های بالا بردن VC، ایجاد یک راه اندازی فنی و راه اندازی dApps قبلی Bluzelle ، مواجه شده و بر آنها غلبه کرده اید، سابقه پاول  
Neeraj Murarka، بنیانگذار و CTO، بیش از 20 سال مهندس کامپیوتر با تخصص در امور مالی دیجیتال و معماری سیستم های رایانه ای بوده است.

 او به عنوان مهندس نرم افزار سرب در چندین شرکت بزرگ خدمت کرده است.
تحلیلگر سیستم ها، Nitin Cunha، دارای تجربه توسعه بلاکچین با پروژه های قبلی Bluezelle dApp علاوه بر 20 سال در صنعت فناوری برای راه اندازی است.
الکس لورینگتون از تیم توسعه Ethereum و Ryan Fugger، بنیانگذار Ripple، به عنوان مشاور پروژه فعالیت می کنند و تخصص و ارتباطات خود را با خود به همراه می آورند.

نقاط قوت و فرصت های بلوزل ICO

ما فکر می کنیم ابزار BLZ نقطه قوت پروژه است. T شبکه او بلوزل است که در واقع در دو نشانه است. BLZ یک رمز خارجی ERC-20 است. که پل ارتباطی بلوزل (Native Token (BNT) را با ETH می سازد. BNT نشانه داخلی شبکه بلوزل به تنهایی است که زیربنای اکوسیستم است. که مصرف کنندگان آن را پرداخت می کنند . و تولیدکنندگان آن را کسب می کنند. رمز BLZ در صرافی های مشتریان برای دسترسی به خدمات بلوزل وجود دارد. شرکت ها انگیزه ای برای خرید رمز دارند نه تنها برای دسترسی به قابلیت های مقیاس گذاری که شبکه فراهم می کند. بلکه همچنین برای کاهش هزینه های مرتبط با تمرکززدایی ذخیره سازی داده ها است. انگیزه زیادی برای مصرف کننده وجود دارد که رمز ارزشیابی و سرعت را جمع کند. و همچنین تولیدکننده برای کسب پاداش همه نشانه های یک اکوسیستم با پتانسیل بالا برای رشد رقابت می کند.

بلوزل


اصول بازار بلوزل ICO هیجان انگیز است. این تیم تقاضای بازار را هدف قرار داده اند که هنگام ساخت dApp های دیگر برای موسسات مالی بزرگ با آن روبرو شده اند. یعنی مسئله ذخیره مجموعه های زیادی از داده های سازمان یافته مشتری است. برای ارائه تصویری بهتر از اندازه قابل توجه بازار بلوزل ICO، یک پیش بینی ادعا می کند تا سال 2019، حداقل 25٪ از بانک های جهانی برنامه های بلاکچین را در سیستم های خود پیاده سازی کرده اند. ما دوست داریم که تیم بلوزل دفاتر خود را در ونکوور و سنگاپور داشته و موقعیت خود را برای حضور در بازارهای آسیا و آمریکای شمالی اعلام کند.

مشارکت ها و مدیر عامل بلوزل


در مورد مشارکت ها، مدیر عامل شرکت پاول بینز به ما اطلاع داد که بلوزل محصولات KYC را که برای HSBC ، OCBC و MSIG ساخته اند به پروتکل پایگاه داده منتقل خواهد کرد. این یک گام دلگرم کننده در جهت پذیرش واقعی محصول توسط بازیگران عظیم صنعت مالی و بیمه است. اصول اساسی این پروژه سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری بلاک چینتیک سرمایه و همچنین گروه های VC fintech Lun Partners ، True Global Ventures و Global Brains را به خود جلب کرده است.

پیشرفت بلوزل تا به امروز

برخی از پیشنهادهای کم جذابترین ICO مواردی هستند که ادعا می کنند بنیانگذاران آنها در دورانی از آینده به مقصود بسیار دور دست پیدا خواهند کرد. فقط به شرطی که پول نقد شما را در اختیار داشته باشند.
جالبتر از همه (معمولاً) ICO است که به دنبال پیشرفت بیشتر در مسیر موفقیت است و دارای یک نقشه راه مشخص و مشخص با نقاط عطف قابل دستیابی و منطقی در طول مسیر است. موسسانی که قبلاً بخشی از محصولاتشان را سرمایه گذاری کرده اند، بیشتر در آینده خود سرمایه گذاری می کنند.

پشتیبانی جامعه

داشتن یک جامعه قدرتمند یکی از عناصر اساسی هر پروژه بلاکچین قوی است. مهم است که این پروژه در همان اوایل نشان دهد که قادر به ایجاد و پشتیبانی یک پایگاه پشتیبانی قوی و توانمند است.
بازار ICO شلوغتر و رقابت پذیرتر می شود. در حالی که در گذشته فقط اعلام یک پیشنهاد کافی بود. اما امروز موفق ICO برای ایجاد آگاهی و هیجان پیرامون پیشنهاد خود سخت تلاش می کند.

نرم افزار بلوزل Token

نشانه هایی که مورد استفاده واقعی ندارند احتمالاً بدترین حالت را دارند. اگرچه هنوز هم حدس و گمان می تواند نوعی ارزش داشته باشد.
بهترین نشانه هایی که بررسی می کنیم مواردی هستند که دارای یک مورد استفاده اجباری هستند. شما باید این رمز را برای بازی در برخی از بازی ها داشته باشید. که احتمالاً تمایل به بازی در آنها را دارید. بهترین نشانه های ابزارهایی هستند که دارنده رمز را در موقعیت قرار می دهند. از ارائه توکن به مشاغلی که بتوانند به طور مثر از سیستم عامل های مورد نظر استفاده کنند.

5/5 - (1 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *