logo کاقه ارز

نرم افزار معاملات غیرمتمرکز دارایی های دیجیتال برنده چند گرانت FutureICX است. دستورالعمل های داده بند پروتکل را برای خوراک های غیرمتمرکز مقیاس پذیر برای بازارهای آینده و فعلی ادغام کرده است. بند پروتکل در ادامه خبر داد که FutureICX مهاجرت خود را در BandChain، شبکه اصلی بند پروتکل که مبتنی بر معماری Proof-of-Authority است. به پایان رسانده است. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

بند پروتکل

بند پروتکل Band Protocol

FutureICX در ICON Network، یکی از بزرگترین شبکه های بلاک چین ساخته شده است. این یک پلت فرم معاملات بازار پیش بینی است. که به کاربران امکان می دهد در مورد قیمت های آینده جفت های رمزنگاری-دارایی شرط بندی و رقابت کنند و جوایزی کسب کنند. این به کاربران این فرصت را می دهد تا به جای رقابت با سرمایه گذاران سازمانی، شاخ های خود را با کاربران دیگر قفل کنند.

بند پروتکل


توسعه دهندگان FutureICX با استفاده از سخنرانی های داده های بند پروتکل، یک اسکریپت خطابه ارائه داده اند. تا از خوراک قیمت جفت ICX / USD پرس و جو کند. که برای به روزرسانی با انحراف قیمت 1٪ یا هر 5 دقیقه طراحی شده است. دلیان جورجیف، بنیانگذار FutureICX، گفت که هدف آنها ایجاد یک بستر مناسب برای بازرگانان ماهر است. جایی که لازم نیست از سرمایه گذاران نهادی پیشی بگیرند.

بند پروتکل یکی از برجسته ترین شبکه های اوراق بهادار غیرمتمرکز داده در جهان است. که API ها و داده های دنیای واقعی را با قراردادهای هوشمند جمع و وصل می کند. در پست متوسط​​، باند پروتکل گفت که آنها در ماههای اخیر با FutureICX کار کرده اند تا پارامترها را دقیقاً تنظیم کنند. و اوراکل های خوراکی قیمت مطمئن و قابل اطمینان را بسازند. Soravis Srinawakoon، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Prot Protocol، است. اظهار داشت که آنها از پشتیبانی FutureICX و سایر برنامه های dApp که از اکوسیستم ICON خارج می شوند بسیار هیجان زده هستند.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.