اگر به فکر این هستید که به بازار بورس و سرمایه گذاری وارد شوید باید بهرین ارز ها را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید. مبتدیان برای شروع این کار باید از تمام زیر و بم این کار با خبر باشند و بدانند بهترین ارز ها کدام است. تا بتوانند طوری سرمایه گذاری کنند که ریسک کمتری را متقبل شوند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

توضیحی کوتاه برای سرمایه گذاران آینده

مبتدیان باید از استراتژی های سرمایه گذاری مطلع باشند. تا بتوانند به موقع و بهترین ارزها را انتخاب کنند. و در آن سرمایه گذاری کنند پس در ادامه با ما همراه باشید به ۵مورد از بهترین ارزها می پردازیم:

بیت کوین(BTC) بهترین ارز

بیت کوین بزرگ ترین و مشهور ترین رمز ارز دنیا است. بیت در دنیا شناخته ترین رمز ارز است.که تقریبا همه دنیا آن را می شناسند. نرخ این ارز همواره با فراز و نشیب های فراوانی همراه است. شما می توانید نرخ این ارز را به طور مداوم در وب سایت کافه ارز چک کنید و به خرید و فروش آن بپردازید.

بهترین ارز
S

اتریوم ( ETH) بهترین ارز برای سرمایه گذاری

اتریوم دومین ارز رمز پایه است که بعد از بیت کوین شناخته شده است. این ارز فناوری قرار داد هوشمند را راه اندازی کرد. اتریوم توسط،سیستم بلاک چین پشتیبانی می شود. توکن های اتریوم با نام ERC20 شناخته می شوند. بهترین نکته این ارز این است که آن را می توان در تمام صرافی ها پیدا کرد و در کیف پول های مختلفی ذخیره و نگهداری کرد.

بهترین ارز

ریپل XRP بهترین ارز

ریپل نام شرکت و XRP نام توکنی است که شرکت ریپل ارائه می دهد. ریپل سومین ارز رمز پایه و شناخته شده است. ریپل شبکه ای از ارائه دهندگان خدمات پرداخت سازمانی است که فناوری ثبت شده خودش به نام الگوریتم هماهنگی پروتکل ریپل (RPCA) را دارد. که از این فناوری برای تبدیل ارز با کارمزد کم، اکوسیستم پرداخت و تراکنش های سریع بین المللی استفاده می شود.

بهترین ارز

بیت کوین کش (BCH) بهترین ارز

بیت کوین کش در واقع اولین هارد فورک بیت کوین بود. این ارز به شهرت زیادی رسید. این هارد فورک در بازار سرمایه گذاران به یکباره به یک ارز بزرگ تبدیل شد. بیت کوین کش دارای اجتماعی عظیم از کاربران است. و آینده ای امیدوار کننده در پیش رو دارد. و به همین خاطر است که در سر تا سر دنیا پذیرفته شده است، و اخیرا مورد علاقه سرمایه گذاران بوده است. برای مبتدیان و تازه کارها، بیت کوین کش را می توان به عنوان یکی از بهترین ارزها برای سرمایه گذاری معرفی کرد.

لایت کوین (LTC)

لایت کوین یک ارز رمز پایه همتا به همتا است. این ارز از فناوری بیت کوین استفاده می کند. و تقریبا شبیه همان بیت کوین است. این ارز بهترین ارز در رده 5 برای سرمایه گذاری افراد مبتدی است. یکی از برتری های لایت کوین نسبت به بیت کوین بالا بودن سرعت تایید تراکنش های لایت کوین نسبت به بیت کوین است در واقع لایت کوین نسخه پیشرفت تر و ارتقاء یافته ای از بیت کوین است. که سرمایه گذاران مبتدی می توانند به راحتی این ارز را خریداری کنند.

خرید و فروش بهترین ارز ها با کافه ارز

کافه ارز مفتخر است که بهترین ارز هارا به کاربران عزیز ارائه دهد. افراد مبتدی برای سرمایه گذاری می توانند به وب سایت کافه ارز کرده تا توسط تیم مجرب و پخته کافه ارز راهنمایی شوند . به بهترین نحو ممکن در بازار ارز های رمز پایه سرمایه گذاری کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبلاگ کافه ارز مراجعه کنید و درباره ی همه ارزها اطلاعات زیادی کسب کنید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *