logo کاقه ارز

سرمایه گذاران باید در سه ماهه اول سال بیت کوین خریداری کنند. و بهتر است در سه ماهه دوم آن را در زمان مناسب واریز کنند. تا سود معاملاتی خود را به حداکثر برساند.  FeiXiaoHao، بزرگترین سایت اطلاعات رمزنگاری در چین را پیشنهاد می کند.
این شرکت با توجه به مشاهدات خود مبنی بر عملکرد بازار در دو سال گذشته از سال 2018، دریافت که “اثر ژانویه” مشابهی در بازار بیت کوین وجود دارد. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید تا بدانید که بهترین زمان خرید بیت کوین در یک سال چه زمانی است.

بهترین زمان در یک سال برای خرید بیت کوین چه زمانی است؟

ژانویه اثر فرضیه ای است. که تمایل فصلی در بورس وجود دارد. که در آن قیمت اوراق بهادار در ماه ژانویه بیشتر از هر ماه دیگر است. اثر تقویم فرصتی را برای سرمایه گذاران ایجاد می کند. تا قبل از ژانویه سهام خود را با قیمت های پایین تر خریداری کنند. و پس از افزایش ارزش آنها، آنها را بفروشند.

خرید بیت کوین


به همین ترتیب، چنین اثر تقویمی نیز در بازار بیت کوین مشاهده می شود.
بر اساس اقدامات قیمت گذشته، این تحلیل نشان می دهد. که فوریه یا بازه زمانی گسترده تری از سه ماهه اول بهترین زمان در یک سال برای خرید BTC است. دلیل این گفته این است که قیمت ها در آن روزها به پایین ترین حد خود رسیده اند.

خرید بیت کوین

بهترین زمان سرمایه گذاری در بیت کوین برای تاجران؟

این بدان معناست که برای تاجران رمزنگاری چینی، جشنواره بهار که معمولاً در ماه فوریه پاییز می شود. زمان خوبی برای خرید بیت کوین است. هنگامی که بازار در سال جدید تجمع می یابد. پس از آن که سود انتظارات آنها را برآورده می کند، آن را در زمان بهینه بفروشید.
اما لازم به ذکر است که این مطالعه نشان نمی دهد که خرید کورکورانه در ماه فوریه است. برای اکثر سرمایه گذاران که متخصص مالی بیت کوین نیستند. یک سرمایه گذاری استراتژیک می تواند یک برنامه خرید معمولی با نرخ پایین در سه ماهه اول باشد.

خرید بیت کوین


این تئوری پیشنهاد می کند که افراد BTC را در سه ماهه اول سال خریداری می کنند و به محض شروع سه ماهه دوم سفارشات را اجرا می کنند. توصیه می کند تا سه ماهه سوم برگزار نشود، زیرا احتمال زیادی وجود دارد که بازار در نیمه دوم سال کاهش یابد.
گرایش فصلی نیز می تواند با حجم معاملات منعکس شود. در سناریو، هنگامی که قیمت های BTC کم است و حجم آن نیز در آن روزها پایین تر است، می تواند زمان مناسبی برای افزایش نرخ بیت کوین باشد.
این تجزیه و تحلیل نتیجه می گیرد که بازار رمزنگاری تحت سلطه بیت کوین شاهد نوسانات کمتری خواهد بود و ورود و خروج سرمایه فصلی تأثیر بیشتری خواهد داشت، که این امر از یک بازار طاقچه به سمت پستی منتقل می شود.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.