بازار ارزهای رمزپایه مانند قبل هرگز شتاب می گیرد. با قیمت بیت کوین و سرمایه بازار ترکیبی از همه ارزهای رمزپایه ثبت رکوردهای جدید، علاقه به فناوری های بلاکچین در بالاترین حد خود قرار دارد. 12 سال از اختراع بیت کوین توسط شخصی (یا گروهی) به نام ساتوشی ناکاموتو می گذرددر این 12 سال، رشد بسیار بالای فناوری های بلاکچین کاملاً توسط نوآوری ها صورت گرفته است. خوشبختانه از کاربرد، مقیاس پذیری و امنیت بیشتری برخوردار شد. در این مقاله، جهان گسترده ای از کتابهای رمزنگاری را که تاکنون نوشته شده است، و برخی توصیه ها را برای همه علاقه مندان به رمزنگاری ارائه داده ایم! در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

طلای دیجیتال یکی از کتابهای رمزنگاری


در سال 2015، این کتاب که توسط یک گزارشگر برجسته فناوری و تجارت ناتانیل پوپر نوشته شده بوددر لیست کوتاه جایزه کتاب سال مالی و مالی McKinsey قرار گرفتدر این کتاب خلاصه ای از تاریخچه بیت کوین و فناوری های محرک آن وجود دارد. همچنین، نشان می دهد که چگونه مفهوم بیت کوین، که اغلب با جاه طلبی های آرمان شهرانه همراه است، به بافت جنبش های اجتماعی کمک می کند.

کتابهای رمزنگاری

در ابتدا مورد تمسخر قرار گرفت و سپس بیت کوین با تبدیل شدن به یک صنعت چند میلیارد دلاری جهان را متحیر کرد. این کتاب توضیح می دهد که چگونه محکومیت کاربران بیت کوین آماده ایمان به بلاکچین به عنوان تنها نوآوری از زمان ظهور اینترنت به آن کمک می کند تا به قله های برجسته برسد. این کتاب دوره تیمی را تشکیل می دهد که برای توسعه داستان بیت کوین گرد هم آمده اندهمچنین شامل مطالعه مشخصات Satoshi Nakamoto ، Tyler و Cameron Winklevoss ، Ross Ulbricht و غیره است.

کتاب تسلط بر بیت کوین: برنامه نویسی Open Blockchain 2nd Edition، Kindle Edition


آندریاس آنتونوپولوس برای مدت زمان طولانی یک شخص در بازار رمزنگاری بوده استآندریاس جدا از اینکه یکی از شناخته شده ترین کارشناسان بیت کوین و بلاکچین باز استبنیانگذار سه مشاغل بیت کوین و چندین پروژه متن باز جامعه استکتاب او ایده بیت کوین و بلاکچین آن را به خوانندگان بدون سابقه فنی (به عنوان مثال مدیران بازرگانی و سرمایه گذاران) معرفی می کند. “تسلط بر بیت کوین” که در میان کتابهای رمزنگاری بنیادی به حساب می آیدهمچنین فناوری نگه داشتن توسعه دهندگان و معماران سیستم نرم افزاری را توضیح می دهد.

برای ارائه مروری بر چگونگی عملکرد ارز رمزنگاری شده در جهان، مفاهیم شبکه غیرمتمرکز، معماری نظیر به نظیر و چرخه عمر معاملات را شرح می دهدآخرین ویرایش این کتاب همچنین شامل پیشرفت های جدید فن آوری استکه در جهت گسترش مفاهیم شاهد تفکیک شده، کانال های پرداخت و شبکه های رعد و برق استتوضیحات خیلی روش مند نیستند: نویسنده از مطالعات موردی، تشبیهات و قطعه های کد استفاده می کند تا به نوعی قابل رویت و به راحتی قابل درک باشند.

بلاکچین : Blueprint for a New Economy 1st Edition

این کتاب نشان می دهد که چگونه فناوری بلاکچین می تواند ردیابی خودکار همه برنامه های دیجیتالی را امکان پذیر کند. این نقش بلاکچین را به عنوان پایه مخازن دیجیتال غیرمتمرکز توضیح می دهد. همچنین لیست روشهایی است که از طریق آن می توان از بلاکچین استفاده کرد تا خدمات عمومی، ثبت سوابق بهداشتی و انتشار آکادمیک هزینه کمتری داشته و کارآیی بیشتری داشته باشد. به طور کلی، این کتاب بلاکچین را یک الگوی محاسباتی کاملاً تغییر شکل دهنده می داند.

مبانی بیت کوین و بلاکچین: مقدمه ای بر ارزهای رمزنگاری شده و فناوری

این کتاب از آنتونی لوئیس همچنان در بین تمام کتابهای مربوط به صنعت استخراج منابع طبیعی پرفروش باقی مانده است. که چهار بخش عمده داردبخش اول به خواننده کمک می کند تا در مورد تاریخ ارزهای رمزپایه و بلاکچین ها اطلاعاتی کسب کند. بخش دوم برای توضیح تفاوت های ظریف بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای رمزپایه کمی عمیق تر می شودبخش سوم یک مرور کلی از فناوری بلاکچین را ارائه می دهد. سرانجام، بخش چهارم برای سرمایه گذاران بالقوه و علاقه مندان به رمزنگاری مفید خواهد بود: این بخش مواردی را توضیح می دهد که همه باید قبل از خرید یا سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه بدانند.

کتاب توسعه دهنده بلاکچین یکی از کتابهای رمزنگاری :

این کتابهای رمزنگاری به طور خاص برای افرادی که می خواهند توسعه بلاکچین را بپذیرند و به عنوان عوامل نوآوری کار می کنند، هدف قرار گرفته است. این شامل انواع مکانیسم های اجماع استکه استخراج و ذخیره سازی را امکان پذیر می کند. همچنین، این یک نمای کلی از اقتصاد رمزنگاری، شبکه های نظیر به نظیر است. دفتر مرکزی غیرمتمرکز، استخراج، کیف پول و معاملات را ارائه می دهداز آنجا که کتاب واقعاً عمیق به پروتکل ها و دستورالعمل های توسعه می رود. با موارد واقعی و مثالهای کد ارائه می شود.

راهنمای سرمایه گذار نوآور در بیت کوین و فراتر از گالینگور


این کتاب که توسط کریس برنیسکه و جک تاتار تالیف شده است. چارچوبی را فراهم می کند که می توان از آن برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قابلیت اطمینان و ارزش ذاتی دارایی رمزنگاری استفاده کرد. مطمئن هستیم که به سرمایه گذاران کمک خواهد کرد تا در مورد تصمیم گیری آگاهانه چیز جدیدی یاد بگیرند.

این کتاب نکاتی و بینش عملی درباره چگونگی پیمایش در بازار را ارائه می دهدعلاوه بر این، تا حدودی به فناوری های بلاکچین مناسب برای ایجاد اختلال در پویایی بازار فعلی می نازد.

ماشین حقیقت یکی از کتابهای رمزنگاری :

این کتاب که توسط مایکل جی کیسی و پاول ویگنا ادعا شده است. یکی از بزرگترین آثار در این زمینه است. بلاکچین را به عنوان سلاحی نشان می دهد که برای بازیابی کنترل بر داده های ما تولید شده است. این توضیح می دهد که چگونه بلاکچین می تواند برای هزاران نفر از افراد محروم از استفاده از بانک ها به یک بازی ساز تبدیل شود.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *