logo کاقه ارز

اگر کم و بیش به رمزنگاری علاقه دارید، باید بدانید که مهمترین چیز برای موفقیت انتخاب کیف پول مناسب است. اشتیاق گسترده نسبت به رمزنگاری می تواند شخص را ثروتمند و ثروتمند کند. با این وجود این شخص درگیر سرقت و هک نیز می شود. بنابراین، تصمیم گیری صحیح در مورد ذخیره سازی رمزنگاری از اهمیت بالایی برخوردار است. و این امر نیز به انتخاب کیف پول برای OmiseGo مربوط می شود. اگر به خرید یا مبادله برخی OMG ها فکر می کنید، می توانید به کافه ارز مراجعه کرده و از سادگی ما در این زمینه لذت ببرید. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

عوامل اصلی انتخاب کیف پول ارز رمزنگاری شده OmiseGo

اگر قبلاً در نظر دارید کیف پول سکه ها و نشانه های OmiseGo خود را تهیه کنید که می تواند کاغذ، کیف پول سخت افزاری یا فقط برنامه ای برای دستگاه شما باشد، باید به چندین عامل اعتماد کنید. کلیدهای خصوصی، ویژگی های امنیتی، امکان پشتیبان گیری و سادگی رابط کاربری گرافیکی، این ها نکات اساسی هستند. علاوه بر این، باید سیستم پشتیبانی کیف پول را نیز در نظر بگیرید که باید بسیار قابل اعتماد و پاسخگو باشد.

OmiseGo


لجر نانو اس

به نظر می رسد Ledger Nano S مورد علاقه افراد جامعه باشد، اما شایسته آن است. این کیف پول سخت افزاری برای ذخیره سازی OmiseGo بسیار مناسب است. کلیدهای خصوصی شما همیشه توسط یک پین شخصی محافظت می شود، و صفحه OLED و دکمه ها با فعال کردن تأیید برای هر معامله به شما در ایمن سازی سکه ها و نشانه ها کمک می کنند. علاوه بر این، اصل نوع کیف پول سرد که Ledger بر روی آن بنا شده است. برای ایجاد امنیت اضافی با اجازه دادن به شما برای مدیریت آفلاین سکه ها بسیار مناسب است.

MyEtherWallet

این بهترین انتخاب برای کاربرانی است که OmiseGo یا سکه های دیگر مبتنی بر Ethereum را در اختیار دارند. MyEtherWallet یک کیف پول وب است که به شما امکان می دهد کلیدهای خصوصی خود را در رایانه خود ذخیره کنید. همچنین کیف پول می تواند برای تجربه بهتر با Ledger Nano S یا هر کیف پول سخت افزاری دیگری ادغام شود. ایجاد کیف پول کمی سخت است، با این وجود سوالات متداول خوبی در وب سایت رسمی وجود دارد. امیدوارم، سرمایه گذاران MyEtherWallet همچنان به توسعه کیف پول برای راه اندازی آسان ادامه دهند.

مجموعه eWallet OmiseGo

OmiseGO eWallet Suite مجموعه ای از ابزارهای توسعه است. که به شما امکان می دهد یک راه حل کامل eWallet بسازید. این کیف پول یک برچسب سفید است که شرکت ها می توانند در زمینه های مختلف کسب و کار ادغام شوند. برای ساختن یک برنامه کاملاً جدید از ابتدا می توانید از API برای اتصال به یک برنامه موجود یا SDK استفاده کنید. برنامه های تلفن همراه در سطح سرور و iOS در iOS ، Android و Ruby پشتیبانی می شوند.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.