logo کاقه ارز

استفاده از بیت فی با یک کیف پول رمزنگاری سنتی متفاوت است. با این حال، فرایند راه اندازی هنوز هم برای کاربران رمزنگاری جدید و پیشرفته به آسانی امکان پذیر است. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

درباره بیت فی

شرکت بیت فی خود را به عنوان “یک شرکت فناوری پرداخت جهانی” توصیف می کند. این شرکت مقر مستقر در آسویل، کارولینای شمالی، ایالات متحده است. با تیم اصلی بیت فی در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان گسترش یافته است.
می توانید از طریق ایمیل به آدرس [email protected]، از طریق تلفن در (828) 357-7004 یا در توییترthebitfi با این شرکت تماس بگیرید.

نحوه استفاده از بیت فی

مرحله 1) بیت فی را بخرید

ابتدا باید دستگاه سخت افزاری Bitfi را از Bitfi.com خریداری کنید. بیت فی اصلی 120 دلار قیمت دارد. هرچند که بیت فی 2 جدید با 199 دلار قیمت دارد.

مرحله 2) ثبت نام کنید


پس از دریافت کیف پول Bitfi خود در نامه، باید در Bitfi.com ثبت نام کنید. برای ورود به سیستم، کد 6 رقمی موجود در کیف پول سخت افزاری خود را وارد صفحه ورود به سیستم Bitfi.com کنید.

مرحله 3) تنظیم کیف پول

برای راه اندازی کیف پول، روی شناسه کیف پول کلیک کنید. شما به داشبورد منتقل می شوید. در مرحله بعد، از شما خواسته می شود یک “نمک” ایجاد کنید. می توانید نمک را از هرگونه اطلاعاتی که به راحتی به خاطر می آورید تولید کنید مانند یک آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه.
به نمک خود به عنوان نام کاربری خود بیاندیشید. به شما امکان می دهد در سایر دستگاه ها به کیف پول خود وارد شوید.

BITFI

مرحله 4) عبارت مخفی خود را ایجاد کنید

در مرحله بعد، شما نیاز به ایجاد یک عبارت مخفی دارید. به طور معمول، یک کیف پول با تولید 12 یا 24 کلمه تصادفی این عبارت را برای شما ایجاد می کند. بیت فی عمداً این بخش را برای شما واگذار کرده است. زیرا استفاده از روش تصادفی خودتان بسیار ایمن تر از استفاده از یک روش از پیش تعریف شده است. بیت فی حتی با مرده حمل می کند تا به شما در ایجاد یک عبارت تصادفی کمک کند.


عبارت مخفی شما باید حداقل هفت کلمه با کاراکترهای خاص یا نه کلمه داشته باشد بدون اینکه شخصیت خاصی داشته باشید. شما می توانید از این مقدار فراتر بروید (بیشتر عبارات بذر دارای 12 کلمه هستند).
برای ایجاد یک عبارت مخفی 12 کلمه ای با استفاده از سیستم تصادفی بیت فی، باید 5 بار در هر کلمه یا 60 بار کلی را ببندید. شما از این لیست واژه استفاده می کنید، هر شماره پنج رقمی را جستجو کنید، سپس کلمه مرتبط را یادداشت کنید. بله، این قسمت می تواند مدتی طول بکشد.

BITFI

مرحله 5) نمک و کلمه عبور خود را وارد کنید

اکنون آماده ورود به سیستم و استفاده از بیت فی هستید. عبارت نمکی و مخفی را روی دستگاه وارد کرده و آدرس کیف پول را مطرح کنید کد QR ظاهر می شود. کد QR را از یک کیف پول مورد نظر خود اسکن کنید. سپس بودجه خود را برای ذخیره به بیت فی ارسال کنید.

مرحله 6) از هرجایی به کیف پول خود دسترسی پیدا کنید

به یاد داشته باشید: بیت فی هر بار وارد سیستم شوید. یک کلید خصوصی برای کیف پول خود محاسبه می کند. لازم نیست از کیف پول بیت فی خود استفاده کنید. فقط با وارد کردن نمک و عبارت عبور، می توانید از هر کیف پول Bitfi دیگری به بودجه خود دسترسی پیدا کنید. برای مثال می توانید از بیت فی یک دوست استفاده کنید. یا یک مورد جدید سفارش دهید.
این همچنین بدان معنی است که هیچ کس نمی تواند واقعاً کیف پول بیت فی شما را بدزد. اگر کسی به دستگاه Bitfi شما دسترسی پیدا کند. بدون دانستن نمک و عبارت عبور شما قادر به دسترسی به رمزنگاری شما نخواهد بود. در حقیقت، رمزنگاری شما اصلاً روی بیت فی نیست. آن را در blockchain از هر cryptocurrency شما استفاده می کنید ذخیره می شود.

بیت فی

توضیحات نهایی درباره ی Bitfi

Bitfi در سال 2018 با ادعای “غیرقابل حل شدن” روانه بازار شد. در سال 2019، Bitfi نسخه جدیدی از Bitfi را با نام Bitfi Knox یا Bitfi 2. عرضه کرد. از دسامبر سال 2019، Bitfi در حال ارسال سیستم عامل DMA-3 خود است که این شرکت ادعا می کند امن ترین سیستمی است که تاکنون ایجاد شده است.


علیرغم بحث و گفتگو در مورد امنیت دستگاه و سودمندی کلی، Bitfi همچنان فضای بی نظیری را در فضای سخت افزار رمزنگاری اشغال می کند. این یک عامل مانند عامل دوم در تأیید هویت دو عاملی (2FA) است. این از لحاظ فنی کیف پول رمزنگاری نیست. در عوض، بیشتر شبیه به Google Authenticator عمل می کند.
استفاده از Bitfi می تواند یک تجربه آهسته و دست و پا گیر باشد، اما به نظر می رسد که بیت کوین شما را تضمین می کند حتی اگر این یک روند دشوار باشد. می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید یا Bitfi.com را برای خودتان بررسی کنید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.