logo کاقه ارز

پیش از این، ما در مورد تفاوت های کلیدی بین کیف پول های سرد و گرم صحبت کردیم. از مزایای هر یک از کیف پول های مختلف آگاه شده اید. Billfodl روشی مطمئن برای ایجاد بک آپ از دانه های کیف پول سخت افزاری بیت کوین یا cryptocurrency است.
هر کیف پول خصوصیات خاص خودش را دارد در حفاظت و نگهداری از کریپتوکارنسی ها. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید تا با بیل فودل آشنا شوید.

BillFODL

به طور معمول، هنگامی که یک کیف پول سخت افزاری بیت کوین را راه اندازی می کنید، به شما دستور داده می شود که یک دانه پشتیبان 12 یا 24 کلمه ای بنویسید. در صورت گم شدن، سرقت یا آسیب دیدن کیف پول سخت افزاری، این کلمات می توانند برای بازیابی و بازیابی کیف پول استفاده شوند.

بیل فودل


برای برخی ازکیف پول های مختلف، مانند لجر و Trezor، کیف پولهای سخت همراه با آنها کاغذهایی است. که به شما امکان می دهد اطلاعات خود را در آن بنویسید. اما مگر اینکه تصمیم بگیرید که آن را لمینیت کنید. یا آن را در یک مکان بسیار امن ذخیره کنید، آنها از راه حل های طولانی مدت ایده آل نیستند.  
بیل فودل به عنوان امن ترین وسیله رمزنگاری کلید خصوصی و پشتیبان به شمار می رود. این وسیله از جنس فولاد است و رمز عبور خود را می توانید بدون هراس در آن نگهداری کنید.

خصوصیات بیل فودل

  • بیل فودل حاکمیت یک رسانه جدید را با روشی بسیار قدیمی از جنس فولاد جامداست. که ادعا می کند ضد زنگ، ضد آب، ضد حریق و ضد ضربه است.
  • به عنوان مثال، حتی در داغترین درجه (1500 درجه فارنهایت) درگیر چیزی فاجعه بار باشد، پول BillFODL به هیچ عنوان آسیب نخواهد دید.
  • Billfodl از فولاد ضدزنگ ساخته شده است و دارای کاشی های حکاکی شده با لیزر است. این امر به شما امکان می دهد تا آن کاشی ها را برای ذخیره کلمه عبور و عبارات مونمونیک در آن از جنس استیل ضدزنگ قرار دهید. که در برابر خطرات احتمالی مانند آتش سوزی و آب بسیار مقاوم است.
بیل فودل

بیل فودل چگونه کار می کند؟

این شرکت دو محصول ارائه می دهد، اما اینها معمولاً شامل چند برابر کیف پول سخت آن است. به طور خاص بیل فودل مفرد، که به تنهایی 79 دلار هزینه دارد که به کاربران امکان می دهد عبارت امنیتی خود را در آن ذخیره کند. BillFODL به کاربر این امکان را می دهد که کلید های خصوصی را در نزد خود نگه دارد و هیچ کاربر دیگری به آن دسترسی نخواهد داشت.

آنچه از آن محافظت نمی کند، هنگامی است که اتفاقی که هرگز انتظار آن را نداشتید رخ دهد. این واقعیت برای صدمات آتش سوزی و سیل صادق است.
سیل می تواند به راحتی نسخه پشتیبان کاغذ شما را از بین ببرد، حتی اگر داخل یک صندوق امن باشد. آتش سوزی همچنین می تواند دانه شما را در ضربان قلب خراب کند.


مشکلات بسیاری برای نوشتن بر روی کاغذ وجود دارد. مثلا جوهر بعد از مدت زمان طولانی محو می شود و می تواند با گذشت زمان شما را با یک کاغذ خالی رها کند.
یک تکه کاغذ فقط یک تکه کاغذ است. وقتی شخصی یک تکه کاغذ را با یک دسته کلمات تصادفی می بیند، اولین واکنش آنها این است که این فقط می تواند زباله باشد و برای بسیاری از مردم این اتفاق افتاده است. شما به عنوان کاربر قطعا دوست ندارید وقتی که درست کلمه های خصوصی خود را لازم دارید بفهمید که آن را در سطل زباله انداخته اند.

چه کسی به بیل فودل احتیاج دارد؟

 cryptocurrency که به دانه های کاغذ به عنوان پشتیبان تکیه می کند، باید یک Billfodl را در نظر بگیرد. در بیشتر موارد، این صاحبان کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S  TREZOR یا KeepKey خواهد بود. برای 80 دلار یا 160 دلار اگر می خواهید چندین نسخه پشتیبان تهیه کنید. بیل فودل یک بیمه نامه نسبتاً ارزان در برابر بسیاری از تهدیدات احتمالی است. شما هیچ وقت نمی دانید که بدبختی چه زمانی شما را اعتصاب خواهد کرد و هیچ دلیلی وجود ندارد که شما آماده هر گونه مشکل پیش از آنکه اتفاق بیوفتد نباشید.


به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.