Bybit در سال 2018 با هدف ارائه تجارت مشتقات cryptocurrency از جمله قراردادهای دائمی تأسیس شد. این پلتفرم هم به مشتری های خرده فروشی اختصاصی و هم برای معامله گران مشتقات حرفه ای ارائه می دهد. از سال 2019، ادعا می کند که حجم تجارت 24 ساعته بیش از 500 میلیون دلار دلار و بیش از 100000 کاربر ثبت شده دارد. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

BYBIT

Bybit بر سرعت تأکید دارد. این پلت فرم بیش از 100،000 معاملات در هر ثانیه (TPS) را به هر جفت تجاری که در سیستم عامل خود ذکر شده است اختصاص می دهد، به این معنی که کاربران نباید مشکلی در معاملات هر جفت ارز داشته باشند. بی بییت همچنین در طول تاریخ جوان خود هیچگونه هک و گزارش امنیتی نداشته است.
معاملات آتی دائمی دو سال پیش یک مفهوم جدید بود، اما از آن زمان جریان اصلی تر شده اند. در حالی که آینده دائمی BitMEX شناخته شده ترین است، رقبایی مانند Bybit در حال تبدیل شدن به آینده های دائمی به طور فزاینده جریان اصلی هستند. قراردادهای آتی دائمی قراردادهایی هستند که تاریخ انقضا تعیین نشده دارند. آنها “بطور دائم” می چرخند. Bybit قراردادهای آتی دائمی را با حداکثر 100: 1 اهرم ارائه می دهد.

Bybit


یکی دیگر از موارد منحصر به فرد در مورد Bybit این است که این مبادله به کاربران امکان می دهد تا با ناشناس بودن کل تجارت کنند. تا زمانی که شما یک آدرس ایمیل یا شماره تلفن تأیید شده داشته باشید، مشکلی برای انجام معاملات در Bybit نخواهید داشت. هیچ تأیید KYC لازم نیست و حتی در دسترس نیست. تا آنجا که می توانیم بگوییم، هیچ محدودیتی در ارزش معاملات شما نمی توانید با یک حساب غیرقابل اطمینان انجام دهید.

ویژگی های اصلی Bybit

ویژگی های اصلی Bybit شامل موارد زیر است:

صندوق بیمه : بایت دارای صندوق بیمه ای برای نقصان تسویه حساب های معاملات آتی است. در شرایطی که معامله گر با قیمتی زیر قیمت ورشکستگی منحل شود، صندوق بیمه اختلاف را تحت پوشش قرار می دهد. این مانع از جریمه شدن کل مبادله می شود.

جفت های معاملاتی چندگانه : Bbit جفت های تجاری BTC / USD ، ETH / USD ، EOS / USD و XRP / USD را ارائه می دهد.

پشتیبانی مشتری 24/7 Live Chat : Bybit از طریق یک سیستم چت زنده مناسب پشتیبانی مشتری 24/7 را ارائه می دهد. و زمان پاسخگویی آن نیز به اندازه 1 دقیقه کم است. Bybit همچنین چت پشتیبانی ایمیل و تلگرام را نیز ارائه می دهد.

پشتیبانی چند زبانه : Bybit از انگلیسی، چینی، چینی سنتی، کره ای و ژاپنی پشتیبانی می کند.

معاملات حداکثر: Bybit در هر تجارت حداکثر 100 برابر قدرت را ارائه می دهد. در صورت دستیابی به اهرم حداکثر 100 برابر، معامله گر نیاز به تنظیم حاشیه 1٪ از مبلغ مفهومی تجارت دارد. اهرم معاملات XRP و EOS حداکثر 25 برابر است.

ارز و جفت ارز

Bybit ارزها و جفت های زیر را ارائه می دهد:

  • BTC / USD
  • ETH / USD
  • EOS / USD
  • XRP / USD

روش های سپرده گذاری و برداشت

Bybit فقط سپرده ها و برداشت را در BTC ، ETH ، EOS یا XRP می پذیرد. شما نمی توانید پول فیات را از سیستم عامل واریز یا برداشت کنید.

مشکلات امنیتی بای بیت و خرابی

بای بیت از زمان راه اندازی در سال 2018 هیچگونه نقض مهم امنیتی، هک یا نشت داده های کاربران شناخته نشده است. این شرکت بر امنیت سطح پایین و سطح بالا تأکید دارد. این تبادل کاملاً SSL رمزگذاری شده است تا خطر حملات فیشینگ را کاهش دهد. بییت همچنین برای کلیه دارایی های خود یک سیستم ذخیره سازی کیف پول سرد تعیین کننده سلسله مراتبی (HD) پیاده سازی کرده است.

Bybit


یکی دیگر از ویژگی های امنیتی عالی که از Bybit قدردانی می کنیم سیستم مدیریت ریسک برای تسویه حساب های آتی است. مشابه برخی دیگر از سکوهای معامله معاملات آتی آینده، بییت یک صندوق مشابه بیمه را برای مقابله با کسری در تسویه حساب های قرارداد کار می کند. در شرایطی که معامله گر در سطح زیر قیمت ورشکستگی نقدینگی شود، وجوه با حاشیه اولیه ای که معامله گر انحلال شده در خارج از تجارت داشت، جایگزین می شوند. تفاوت بین قیمتی که معامله گر انحلال می شود و قیمت ورشکستگی از صندوق بیمه کسر می شود. سیستم عامل های دیگر “مدل موی” را به کاربران می دهند و در این شرایط از حساب کاربر استفاده می کنند.

سهولت استفاده

Bybit یک رابط تجاری استاندارد ارائه می دهد که برای کسانی که از BitMEX و سیستم عامل های تجاری مشابه استفاده کرده اند، آشنا خواهد بود. مانند سایر سیستم عامل های تجاری تحت فشار، این واقعاً برای کاربران مبتدی رمزنگاری طراحی نشده است. با این حال، رابط کاربری هنوز هم به اندازه کافی آسان است که بتواند از آن استفاده کند.

اعتماد و حفظ حریم خصوصی

مانند سایر مبادلات با حداقل مقررات، بییت اطلاعات کمی در مورد تیم خود فاش می کند. ما می دانیم که مبادله در سنگاپور مستقر است. و به عنوان مثال: در جزایر ویرجین انگلیس ثبت شده است. ما همچنین نام برخی از کارمندان و مدیرعامل را می دانیم که اطلاعاتی بیش از آنچه که از سایر صرافی ها می گیریم، می باشد. بیبی مطمئناً شفاف ترین مبادله در آنجا نیست، اما نسبت به بسیاری از گزینه های سایه دار آن شفاف تر است. Bybit توسط مدیر عامل شرکت بن ژو هدایت می شود، و می توانید اطلاعات اضافی مربوط به کارمندان را در صفحه LinkedIn Bybit مشاهده کنید .

خدمات مشتری Bybit

Bybit 24 ساعت از زمان پاسخگویی 1 دقیقه پشتیبانی چت را ارائه می دهد. چیزی که معمولاً تنها بزرگترین صرافی ها را ارائه می دهد. خوب است بدانید که Bybit در ایجاد یک بخش خدمات اختصاصی به مشتری سرمایه گذاری کرده است. بیشتر سایر مبادلات جدید یا کوچکتر فقط فرم های ایمیل یا گزینه های مشابه ارائه می دهند. شما حتی می توانید از طریق تلگرام یا از طریق ایمیل با پشتیبانی bybit با ما تماس بگیرید.

توضیحات تکمیلی


بای بیت تبادل ارز رمزنگاری است. که از زمان راه اندازی در سال 2018 به سرعت رشد کرده است. صرافی مستقر در سنگاپور چهار جفت اصلی تجارت شامل BTC / USD ، ETH / USD ، EOS / USD و XRP / USD را ارائه می دهد. شما می توانید در هر جفت موقعیت طولانی و کوتاه داشته باشید. و از اهرم 25x تا 100x استفاده کنید.

Bybit نیازی به تأیید کاربری ندارد: شما می توانید بدون انجام تأیید KYC به صورت ناشناس تجارت کنید. تا زمانی که شما یک آدرس ایمیل یا شماره تلفنی داشته باشید. می توانید بدون هیچ گونه شماره ای در بای بیت تجارت کنید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *