logo کاقه ارز

تتا فیول دومین رمز (توکن گاز) شبکه تتا است. Theta Fuel نشانه بومی زنجیره بلوکی Theta استتتا فیول یکی از ارزهای رمزپایه ای که در مدت زمان کوتاهی افزایش قابل توجهی در قیمت خود دارد. تتا توکن ستاره جدید و پرتوی امید در سرزمین رمزنگاری است. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

تتا فیول

سوخت تتا یا همان تتا فیول، همانطور که از نامش پیداست، سوخت Blockchain تتا است. و بنابراین تا حدی با “گاز” موجود در Ethereum یا NEO قابل مقایسه است. TFUEL به عنوان ابزاری برای پرداخت تراکنش ها مانند راه اندازی گره های حافظه پنهان یا تعامل و ایجاد قراردادهای هوشمند عمل می کند.

THETA و TFUEL:

تتا

این رمز حاکمیت پروتکل تتا است THETA می تواند کلاک شده و به عنوان اعتبار سنج یا گره نگهبان عمل کند. برای اعتبارسنجی یا تولید بلوک در الگوریتم PoS استفاده می شودو در حاکمیت Theta Blockchain نقش دارد. حداکثر تعداد THETA محدود است و به مبلغ 1،000،000،000 نشانه تعیین شده است.

تتا فیول دومین رمز (توکن گاز) شبکه تتا است. Theta Fuel نشانه بومی زنجیره بلوکی Theta است. TFUEL از طریق زنجیره عملیات مانند پرداخت به رله برای اشتراک گذاری جریان ویدئو یا استقرار یا تعامل با قراردادهای هوشمند را تأمین می کند. 

تتا فیول

اثبات سهام Blockchain THETA

الگوریتم اجماع Blockchain تتا به یک روش مبتنی بر اثبات سهام متکی است. این روندی است که بسیاری از بلاک چین های برنامه محور از قبل به آن اعتماد کرده اند. به آنها این امکان را می دهد تا توان تولید خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. به عنوان مثال می توان به Ethereum ، Cardano یا Tezos اشاره کرد. 

خرید وفروش تتا فیول با کافه ارز

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش تتا و تتا فیول می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد. شما می توانید همواره قیمت لحظه ای ارز های دیجتال را بر روی نمودار ببینید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.