logo کاقه ارز

Bitterz یک بستر معاملاتی Crypto CFD است که با هدف تبدیل ارزهای رمزپایه به ابزاری جهانی برای تجارت فارکس ایجاد شده است. یکی از بهترین قسمتهای کار با ارزهای رمزپایه، کاربرد بالای آنها در معاملات فارکس است. ارزشهای آنها بسیار بی ثبات است. و این می تواند ثروت شما را تا روز بعد به میزان قابل توجهی افزایش دهد.


با این حال، همه نمی دانند که چگونه از مهارت های تحلیلی خود برای به حداکثر رساندن بازده خود استفاده کنند. اکثر مردم درک فرآیندها را دشوار می کنند. و از ترس اینکه بیش از آنچه سرمایه گذاری کرده اند ضرر کنند. عقب نشینی می کنند. این چیز بدی نیست، اضطراب قابل درک است. اما ممکن است یک فرصت واقعا عالی برای افزایش درآمد خود را از دست بدهید. بنابراین، یک تیم اختصاصی ژاپنی برای کمک به شما در غلبه بر ترس و ایجاد بهترین معامله گر از خود، تخصص خود را در زمینه توسعه فناوری جمع آوری کرده و بستر Bitterz را ایجاد کرده است. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.


بستر Bitterz چیست؟

Bitterz یک بستر معاملاتی Crypto CFD است. که با هدف تبدیل ارزهای رمزپایه به ابزاری جهانی برای تجارت فارکس ایجاد شده است. این نه تنها به عنوان یک پلت فرم تجارت بین المللی عمل می کند. بلکه به عنوان یک مربی شایسته برای تازه واردان نیز عمل می کند. این تا 200 برابر از اهرم پشتیبانی می کند و مبتنی بر فناوری MT5 است. توسط حرفه ای ها برای عملکرد برتر و رابط کاربری دوستانه آن شناخته می شود. با تبدیل معاملات رمزنگاری به چیزی که به راحتی توسط هر کسی قابل انجام است. بازار گسترش خواهد یافت تا اینکه سرانجام رمزنگاری به عنوان یک ارز کامل پذیرفته می شود.

Bitterz

ویژگی های Bitterz کدامند؟

تیم ضمن دستیابی به سیستم عامل تجاری، هدف خود را برای رسیدن به سه هدف انجام داد:

  • موفق تر کردن بازرگانان موفق
  • ایجاد یک رابطه مطمئن با کاربران
  • ایجاد امن ترین محیط برای کاربران

به منظور انجام این کار، تیم به ارائه سه ویژگی: یک تیم پشتیبانی اختصاصی، یک سیستم فروش نسخه ی نمایشی و محافظت از تعادل منفی متوسل شد.
تیم پشتیبانی: 24/7 در دسترس است. و به هر گونه سوال، پرس و جو، یا عیب یابی پاسخ می دهد. هیچ چیز از کنار آنها عبور نمی کند نه اشکالات و نه کلاهبرداران. با مسئولیت آنها می توانید احساس امنیت کنید.
در حال حاضر، شما به راحتی می توانید با تیم های انگلیسی، ژاپنی، چینی، تایوانی و کره ای صحبت کنید. هرچه شرکت رشد بیشتری داشته باشد، زبان های بیشتری نیز ارائه خواهد شد.

Bitterz


یکی دیگر از ویژگی های برجسته Bitterz Demo Trade است. که به ویژه برای علاقه مندان به رمزنگاری جدید ایجاد شده است. شما می توانید از این ویژگی برای انجام معاملات، بدون هیچ نوع سپرده واقعی استفاده کنید. این همه ابزارهای بستر معاملاتی واقعی را در اختیار دارد بنابراین می توانید حتی قبل از پیوستن به بازی بر آن تسلط پیدا کنید.
و برای کسانی که می ترسند وارد شوند فکر می کنند پول خود را از دست می دهند، دریابید که Bitterz محافظت منفی از تعادل شما را فراهم می کند. اگر از نظر بازده ماه نه چندان خوبی داشته باشید و مانده حساب شما منفی شود، در کمتر از یک ثانیه به 0 تنظیم می شود.

نتیجه گیری از مطالب


کار با رمزنگاری در معاملات فارکس یک چالش واقعی است. زیرا برای موفقیت واقعی به مهارت های زیادی نیاز دارید اما همکاری با تیمی مانند Bitterz شما را به اهداف خود نزدیک می کند. سریع، کیفی و واقعاً در دسترس است. آیا به شما گفته ایم که بابت برداشت از شما هزینه ای دریافت نمی کنند؟ دریغ نکنید و ببینید که چه پتانسیل معامله گر در شما پنهان است با Bitterz!

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.