logo کاقه ارز

بیت کوین به عنوان اولین و محبوب ترین ارز دیجیتال شناخته می شود. تعداد ارز های دیجیتال روز به روز در حال افزایش است اما جایگاه بیت کوین تاکنون در صدر جدول ارز های رمز پایه بوده است. به دلیل محبوبیت در بین کاربران این ارز زیاد مورد خرید و فروش قرار می گیرد. کافه ارز مفتخر است که می تواند در خرید و فروش بیت کوین با بالاترین سرعت و بیشترین امنیت شما را یاری کند.

آموزش خرید و فروش بیت کوین به صورت اتوماتیک با کافه ارز

پس از ورود به سایت کافه ارز شما می توانید ابتدا قیمت لحظه ای خرید و فروش ارز های دیجیتال را مشاهده نمایید. بیت کوین به عنوان اولین ارز دیجیتال در لیست قرار دارد.

 خرید و فروش بیت کوین

برای خرید و فروش Bitcoin ابتدا لازم است در سایت کافه ارز ثبت نام کنید. پس از ثبت نام مدارک و مشخصات خود را تایید نمایید تا بتوانید به راحتی به انجام سفارشات اتوماتیک بپردازید.

مراحل ثبت نام در کافه ارز:

1- ورود به سایت کافه ارز
2- از قسمت منو بالای سایت، سمت چپ، گزینه ورود به سایت را انتخاب کنید.
3- در این قسمت در پایین صفحه گزینه ثبت نام کنید را انتخاب نمایید.
4- در این قسمت باید اطلاعات شخصی خود را مانند (نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل و غیره) وارد نمایید.
5- در پایین فرم ثبت نام گزینه ای به نام شرایط و قوانین وجود دارد. باید آن را با دقت مطالعه نمایید و سپس آن را تایید کنید.
6- پس از تکمیل مراحل بالا بر روی گزینه ثبت نام در پایین فرم کلیک نمایید. در صورت درست بودن اطلاعات ثبت نام شما با موفقیت انجام می شود.

تایید مدارک و مشخصات

پس از ثبت نام برای انجام سفارشات خرید و فروش بیت کوین باید مدارک و مشخصات شما توسط گروه کافه ارز تایید شود.
پس از ورود به سایت به قسمت پنل کاربری بروید سپس:

1- از طریق منو سمت راست (داشبورد) بر روی قسمت حساب کاربری من کلیک کنید. سپس گزینه تایید مدارک و مشخصات را انتخاب نمایید.
2- صفحه ای که برای شما باز می شود شامل 5 گزینه (ایمیل، موبایل، کد ملی، کارت بانکی و تلفن ثابت) است.
3- باید به درستی تمام مدارک و مشخصات خود را در هر قسمت وارد نمایید.
4- پس از تایید مشخصات شما از طرف گروه مجرب کافه ارز شما مجاز به انجام خرید و فروش Bitcoin هستید.

مراحل خرید بیت کوین

پس از تایید مشخصات شما می توانید به راحتی خرید و فروش Bitcoin را انجام دهید. در صفحه کاربری خود از قسمت داشبورد بر روی گزینه سفارشات کلیک کنید، سپس گزینه سفارش جدید را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

 خرید و فروش بیت کوین

پس از انتخاب سفارش جدید صفحه ای برای شما باز خواهد شد که مربوط به کلیه خدمات ارائه دهنده کافه ارز به مشتریان گرامی می باشد.
شما باید گزینه مربوط به خرید ارز های دیجیتال را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

 خرید و فروش بیت کوین

در این قسمت شما باید ارز مورد نظر خود (بیت کوین) را انتخاب نمایید. مانند عکس زیر:

 خرید و فروش بیت

پس از انتخاب بیت کوین با وارد کردن اطلاعات مربوط مانند (انتخاب شبکه و میزان ارزی که می خواهید خریداری نمایید) میتوانید سفارش خود را ثبت نمایید.

نکته مهمی که باید دقت نمایید انتخاب نوع شبکه ی انتقال می باشد. در این قسمت می توانید شبکه BEP2 و یا btc را انتخاب نمایید. این دو شبکه کارمزد انتقال و شماره کیف پول منحصر به فرد دارند که می توانید با توجه به نیاز خود یکی از این دو مورد را انتخاب نمایید.

پس از ورود اطلاعات و پرداخت هزینه سفارش خود در کمتر از چند ثانیه سفارش شما به صورت اتوماتیک انجام می شود و پول به حساب شما انتقال می یابد.

فروش بیت کوین به کافه ارز

برای فروش بیت کوین به کافه ارز با انتخاب گزینه فروش ارز به ما در قسمت داشبورد و کلیک بر روی گزینه ثبت درخواست فروش ارز و انتخاب فروش ارز دیجیتال به ما می توانید اقدام به فروش کنید. به عکس زیر توجه نمایید:

در مرحله بعد بیت کوین را به عنوان ارز مورد نظر انتخاب کنید. اطلاعات مربوط به بیت کوین خود را وارد کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

در مرحله بعد بیت کوین را به عنوان ارز مورد نظر انتخاب کنید. همچنین می توانید شبکه ای را که قصد انتقال ارز از طریق آن را دارید انتخاب کنید.

انتخاب نوع شبکه انتقال

نکته مهمی که باید دقت نمایید انتخاب نوع شبکه ی انتقال می باشد. در این قسمت می توانید شبکه BEP2 و یا BTC را انتخاب نمایید. این دو شبکه کارمزد انتقال و شماره کیف پول منحصر به فرد دارند. شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از این دو مورد را انتخاب نمایید.
اطلاعات مربوط به بیت کوین خود را وارد کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

در صفحه بعد کیف پول بیت کوین به شما نمایش داده میشود و شما می توانید مقدار بیت کوین مورد نظر خود را به این حساب واریز نمایید.

پس از واریز مبلغ به حساب بیت کوین کافه ارز می بایست تاریخ واریز و همچنین TX ID تراکنش شبکه بلاکچین را وارد نمایید. پس از کلیک روی گزینه اعلام پرداخت، تراکنش به صورت اتوماتیک تایید می شود و موجودی حساب شما افزایش پیدا می کند.

در صورت تمایل به ارسال وجه به حساب بانکی خود می بایست از قسمت امور مالی روی درخواست تسویه حساب کلیک نمایید.

خرید وفروش بیت کوین در کافه ارز

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.