logo کاقه ارز

ریپل اکنون یک شرکت با مسئولیت محدود فعال است. که با نام Ripple Markets WY LLC در این ایالت ثبت شده است. بر اساس وب سایت وزیر امور خارجه وایومینگ، ریپل پر کردن اولیه را در 11 فوریه سال 2020 ارسال کرد. و اکنون یک شرکت با مسئولیت محدود فعال است. که با نام Ripple Markets WY LLC در این ایالت ثبت شده است. در حالی که هنوز هیچ نشانه ای وجود ندارد. که XRP قصد دارد مقر خود را از سانفرانسیسکو منتقل کند. وایومینگ به دلیل قوانین مالیات مناسب برای تجارت، در حال تبدیل شدن به یک بازیگر اصلی در صنعت فناوری رمزنگاری و بلاکچین است. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

وایومینگ در حال کسب محبوبیت در بین شرکت های رمزنگاری است

XRP اولین شرکت رمزنگاری نیست که مجدداً به وایومینگ مراجعه می کند. زیرا هر دو Kraken و IOHK، شرکت پشت Cardano، به ترتیب در سال 2014 و 2018 در این کشور ثبت شده اند. شرکت چارلز هوسکینسون نه تنها در این ایالت ثبت نام کرد. بلکه همکاری با دانشگاه وایومینگ را بیش از هاروارد و MIT انتخاب کرد. در ماه مه سال 2020، Hoskison همچنین برنامه های این شرکت را برای آزمایش رأی گیری در بلاکچین در ایالت طی 24 تا 36 ماه آینده بیان کرد و عقیده خود را مبنی بر اینکه ایالت یکی از رهبران رأی گیری با بلاکچین خواهد بود، به اشتراک گذاشت.

XRP

به گفته خانم لانگ، شرکت های رمزنگاری باید به دلیل نداشتن مالیات شرکت های دولتی یا مالیات های حق رای دادن، همچنین معافیت رمزنگاری از مالیات بر دارایی و فروش، مجدداً به وایومینگ مراجعه کنند. وایومینگ همچنین یکی از معدود ایالاتی است که وضعیت حقوقی رمزنگاری را روشن کرده است. Kraken، یکی از محبوب ترین مبادلات رمزنگاری، مجوز بانکی وایومینگ را در سپتامبر سال 2020 دریافت کرد.

دیوید کینیتسکی، مدیر مالی Kraken، در آن زمان به دولت مراجعه کرد.“یک نمونه نادر و درخشان از اینکه چگونه قانونمندانه می تواند نوآوری را برای fintech ایجاد کند شرکت ها “هیئت بانکی ایالت وایومینگ همچنین در 28 اکتبر به Avanti منشور بانکی اعطا کرد که به آن اجازه می دهد به عنوان یک بانک دارایی دیجیتال فعالیت کند که به عنوان “پلی بین دارایی های دیجیتال و سیستم پرداخت دلار آمریکا” و همچنین حافظ دارایی های دیجیتال عمل می کند.

نبرد حقوقی کمیسیون اوراق بهادار و بورس با XRP ادامه دارد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در تاریخ 22 دسامبر سال 2020 و دو نفر از مدیران این شرکت به دلیل ادعای جمع آوری 1.3 میلیارد دلار از طریق پیشنهاد اوراق بهادار ثبت نشده، شکایتی را علیه آزمایشگاه Ripple ارائه داد. مری جو وایت، رئیس سابق SEC، در مصاحبه ای با فورچون ادعا کرد که آژانس با طرح شکایت علیه ریپل اشتباه کرده است: “راهی برای پوشاندن قند وجود ندارد. آنها از نظر قانونی و واقعی اشتباه کرده اند. “

در حالی که وایت در حال حاضر به عنوان وکیل ریپل در این دادخواست فعالیت می کند. وی معتقد است که تاریخ تشکیل پرونده دلیل بر تردید در مورد تصمیم آژانس است. زیرا بیشتر اعضای آن با تغییر دولت در آستانه عزیمت هستند. SEC با ایجاد یک چارچوب نظارتی برای ارزهای رمزپایه و دارایی های دیجیتال در ایالات متحده تلاش کرده است. و با بیان اینکه Ethereum یک امنیت نیست. تصمیمات مبهمی در مورد ماهیت ارزهای رمزنگاری شده گرفته است. در حالی که XRP و دارایی های مشابه دیگر هستند. این دادخواست تا تصمیم گیری در مورد نتیجه هنوز راه طولانی در پیش دارد، اما انتظار می رود که در اوایل ماه اکتبر سال جاری به یک حکم خلاصه برسد. با پیشبرد این دادخواست، کارشناسان از نزدیک تحت نظر دارند نتیجه مطمئناً تأثیر قابل توجهی در آینده ارزهای رمزپایه در بزرگترین اقتصاد جهان خواهد داشت.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.