کاقه ارز

NEO هم ارز رمزنگاری شده است و هم بستری است که توسعه دهندگان می توانند در آن برنامه های غیر متمرکز (dApps) بسازند. اگرچه سکه نئو هنوز با ابعاد و مقیاس اتریوم مطابقت ندارد، اما یک رمزنگاری برتر است. نئو در سال 2014 در چین به عنوان AntShares تاسیس شد و در ژوئن سال 2017 “NEO” معرفی شد. این سکوی مبتنی بر blockchain است که از رمزنگاری خود پشتیبانی می کند و امکان توسعه دارایی های دیجیتال و قراردادهای هوشمند را فراهم می کند. علاوه بر این، NEO موجی از پیشرفت را به وجود آورد. هدف نئو برای میزبانی dApps های بیشتر، ساده تر کردن معاملات خود و در نهایت پیشی گرفتن از اتریوم است. NEO در صدد اتوماسیون مدیریت دارایی های دیجیتال از طریق استفاده از قراردادهای هوشمند و با هدف نهایی ساختن یک سیستم اقتصاد هوشمند مبتنی بر شبکه توزیع شده است.

NEO چیست؟

قبل از اینکه به سؤال “NEO چیست؟” پاسخ دهیم، در اینجا سریع به نکات کلیدی آن می پردازیم:

 • Cryptocurrency و شبکه غیر متمرکز برای میزبانی برنامه ها
 • قبلاً با نام (ANS (AntShares شناخته می شد اما در ژوئن 2017 به عنوان نئو معرفی شد
 • محدودیت عرضه: 100 میلیون سکه NEO
 • هزینه های شبکه به نشانه های GAS پرداخت می شود

NEO در مورد چیست؟ خوب، همانطور که گفتیم، این شبکه غیرمتمرکز است که نشانه دیجیتالی مخصوص به خود را دارد و همچنین مقرراتی را برای توسعه دهندگان dApp در نظر گرفته است. به عبارت دیگر، نئو بستری است که چیزی را برای مشاغل و افراد ارائه می دهد.

هدف نئو چیست؟

شما نمی توانید به این سؤال پاسخ دهید که “نئو چیست؟” بدون ارائه برخی از مشخصات. این موارد، اصلی ترین مواردی است که این blockchain ارائه می دهد:

Cryptocurrency: کلیه معاملات در blockchain NEO توسط سکه های نئو تأمین می شود. به همین دلیل، شما می توانید NEO را به همان روشی که می توانید بیت کوین (BTC) و سایر نشانه های دیجیتال خریداری کنید، تجارت کنید.
یک شبکه غیر متمرکز: نئو یک شبکه منبع باز برای توسعه دهندگان است. این بدان معناست که هر کسی می تواند در سیستم برنامه هایی ایجاد کند که بدون یک نقطه مرکزی،کارایی داشته باشد.
میزبان ICO: علاوه بر ارائه مکانی برای توسعه مشاغل برای کسب و کار، نئو همچنین می تواند برای جمع آوری بودجه برای پروژه ها از طریق ارائه سکه های اولیه (ICO) استفاده شود.
A Smart Economy: هدف کلی NEO ترکیب ویژگی های فوق برای ایجاد یک اقتصاد هوشمند است که در آن چندین فرایند آنلاین به روش غیر متمرکز اداره شود.

NEO

تیم پشتیبان NEO

whitepaper NEO در سال 2014 توسط Da Hongfei و اریک ژانگ ساخته شده است. برنامه نویسی را به کلیه زبانهای اصلی از جمله C # ،Java ،Go ،Python و Kotlin پشتیبانی می کند، که اجتماع بزرگی از توسعه دهندگان را تسهیل می کند تا به راحتی در پلتفرم خود مشارکت کنند. تمام معاملات با استفاده از الگوریتم اجماع (Delegated Byzantine Fault Tolerance (dBFT پردازش می شوند. گفته می شود این الگوریتم از (Proof of Work (PoW بسیار کارآمد است و یکی از دلایلی است که نئو به عنوان جایگزینی احتمالی برای Ethereum مورد استفاده قرار گرفته است. علاوه بر این، این فناوری چیزی است که افراد درگیر در این پروژه به نئو کمک می کنند تا به یک شبکه جهانی دیجیتال برای دارایی های غیر دیجیتال تبدیل شود.

NEO چگونه کار می کند؟

قبل از سرمایه گذاری روی این سکه، مهم است که بدانید نئو چگونه کار می کند. بدون اینکه بیش از حد به جزئیات دقیق تر این blockchain بپردازید، روی نشانگر NEO دو نشان وجود دارد: نئو و GAS. اولی به شما امکان مالکیت blockchain NEO را می دهد. حالت دوم برای تسهیل معاملات روی blockchain استفاده می شود، یعنی نشانه های GAS به شما امکان استفاده از شبکه (هزینه های پوشش و غیره) را می دهد. از لحاظ پرداختن به این مسئله که نئو از نظر گزاره سرمایه گذاری چیست، سکه های NEO همان چیزی هستند که باید روی آنها تمرکز کنید. می توانید این موارد را از طریق یکی از صرافی های برتر خریداری کرده و آنها را در یک کیف پول رمزنگاری مانند Ledger Nano S ذخیره کنید. هر سکه NEO غیر قابل تقسیم است، بدین معنی که کوچکترین واحد یک است.

برای هر توکن نئو که متعلق به شماست، شما نیز در این blockchain سهم دارید. علاوه بر این، سکه های شما GAS را تولید می کنند. بنابراین، هر چه مالکیت بیشتری داشته باشی، سهم شما در blockchain بیشتر است و GAS بیشتری تولید می کنید. البته می توانید سکه های نئو خود را نیز بفروشید. با تغییر بازار و نزدیک تر شدن به کلاه 100 میلیون تومانی، قیمت NEO افزایش می یابد. این به نوبه خود به معنای این است که شما شانس کسب بازده مثبت در سرمایه گذاری خود را دارید. NEO از لحاظ نظری سیستم اقتصاد هوشمند خود را به عنوان (دارایی های دیجیتال + هویت دیجیتال + قرارداد هوشمند = اقتصاد هوشمند) توصیف می کند.

چگونه می توانم NEO بخرم؟

اگر می خواهید صاحب سکه های نئو باشید، باید آنها را از طریق صرافی ها و همچنین کافه ارز خریداری کنید. البته اگر قصد خرید برخی نشانه ها را دارید، باید بدانید که ارزش وقت شما را دارد. به نظر طرفداران، نئو مطمئناً می تواند یک سرمایه گذاری ارزشمند باشد زیرا این یک پروژه قوی با سکه های نسبتاً ارزان است.اگر به دنبال خرید، فروش و تجارت NEO هستید، می توانید از مبادلات ما در کافه ارز استفاده کنید. یکی از بهترین راه های تجارت این سکه، استفاده از قراردادها برای اختلاف (CFD) است. این نوع تجارت به شما امکان می دهد قیمت کریپتو را افزایش یا کاهش دهید. برای سکه ای مانند نئو ، این نوع انعطاف پذیری فوق العاده است.

نحوه ذخیره NEO

هنگام خرید NEO، می توانید آن را در یک حساب مبادله نگه دارید یا آن را به یک کیف پول رمزنگاری ارسال کنید. با ارسال آن به کیف پول، سکه های شما ایمن تر و در دسترس تر است. برخی از بهترین کیف پول های نئو عبارتند از:

 • لجر نانو S
 • NEO GUI
 • ردیاب NEO
 • کیف پول موبایل 03
NEO

مزایای استفاده از NEO

 • یک اکوسیستم کامل غیرمتمرکز
 • سکه ها نسبتاً ارزان هستند
 • الگوریتم قوی برای پردازش بلوک
 • می تواند 10،000 معاملات در ثانیه را انجام دهد
 • مشارکت با شرکت های بزرگ

آیا باید در نئو سرمایه گذاری کنید یا نه؟

اگر به دنبال یک رمزنگاری جدید برای سرمایه گذاری در آن هستید، NEO یک انتخاب کامل است. در این مقاله، ما به این سؤال پاسخ داده ایم که “NEO در چیست؟” اما اکنون زمان آن رسیده که تصمیم بگیرید. به نظر ما، این پروژه جذاب است زیرا به دنبال آینده ای غیرمتمرکز است. تنها مشکل این است که بسیار شبیه Ethereum است. با این حال، نئو قادر به پردازش معاملات بیشتر است. به همین دلایل ، می تواند ارزش خرید NEO را داشته باشد.

نتیجه گیری کلی درباره نئو

همانطور که گفتیم، نئو یک blockchain است که توسعه دهندگان می توانند برنامه های غیرمتمرکز را که از سکه های NEO استفاده می شوند ساخته و میزبانی کنند. این شبکه غیر متمرکز است و از الگوریتم های ایمن برای پردازش معاملات استفاده می کند. NEO به عنوان یکی از بهترین رمزنگاری های جهان، در بزرگترین مبادلات آنلاین به راحتی قابل دسترسی است. به عنوان یک قاعده کلی، کلیه سرمایه گذاری های رمزگذاری شده مقداری از خطر را به همراه دارند. با این حال، این یک پروژه تثبیت شده است که دارای خصوصیات مثبت زیادی است.

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *