کاقه ارز

VeChain برای اولین بار در سال 2015 تأسیس شد و خود را به یکی از قدیمی ترین شرکت های صنعت blockchain تبدیل کرد. این پلت فرم قراردادهای غیرمتمرکز، غیرمستقیم، مستقر در سنگاپور بر تقویت فرآیند مدیریت زنجیره های تأمین متمرکز است. این پروژه اخیراً با ارائه پیشنهادهای مختلف از همکاریهای امیدوارکننده، مورد توجه سرمایه گذاران بزرگ قرار گرفته است. با این حال، حتی قبل از جدید ترین همکاری های VeChain، برنامه blockchain آنها قبلاً توسط چندین شرکت در صنایعی مانند کشاورزی و کالاهای لوکس مورد استفاده قرار گرفته بود. علاوه بر این، VeChain جدیدا یک به روزرسانی داشته است، که منجر به تغییر نام آن از VeChain به VeChain Thor VET شده است. این به روزرسانی باعث می شود که blockchain VeChain از ویژگی های عملکردی شبیه به پلتفرم Ethereum برخوردار باشد.

فن آوری های پشت VeChain

بسترهای نرم افزاری

VeChain یک بستر غیر متمرکز را ارائه می دهد که بر اساس آن مشاغل می توانند به راحتی با یکدیگر تعامل و معامله کنند بدون اینکه شخص ثالثی نیاز به مشارکت داشته باشند. شرکت VeChain قصد دارد بستر عملیاتی اختصاصی به راه حل های تجاری ایجاد کند که بتواند تا 10،000 تراکنش در ثانیه را تضمین کند. در حال حاضر هدف آنها تغییر شیوه مدیریت زنجیره تأمین با وارد کردن آن در بستر blockchain است. این شرکت همچنین قصد دارد تا dApps و ICO را در اکوسیستم و همچنین پروژه های IoT (اینترنت اشیاء) مجاز سازد. همه این تغییرات نشان می دهد که VeChain آرزو دارد تا به یک بستر جامع blockchain اختصاص داده شده به راه حل های شرکت تبدیل شود.

امنیت پلتفرم با استفاده از گره های شبکه حفظ می شود. این گره های شبکه را می توان توسط مشاغل و سازمانهایی که به طور مستقیم در اکوسیستم همکاری می کنند، مدیریت شدند. گره های شبکه خدماتی را ارائه می دهند که شامل کیفیت بازرسی و خدمات کیف پول است. آنها حتی ممکن است به عنوان یک ارائه دهنده خدمات مدیریت کلید خصوصی خدمت کنند.

VeChain

از موارد استفاده کنید

با استفاده از ترکیبی از فناوری blockchain و تراشه های هوشمند اختصاصی آنها مانند RFID و سنسورها، VeChain به تولید کنندگان این امکان را می دهد تا محصولات خود را با ویژگی های منحصر به فرد در طول چرخه عمر خود ردیابی کنند. بنابراین، با ترکیب فناوری blockchain در دستگاه های IoT، این پلت فرم با ساده کردن فرایند ردیابی محصول به بهبود کیفیت و روش های لجستیک کمک می کند. VeChain یک راه حل کارآمد برای مسئله احراز هویت و شناسایی محصولات تقلبی از طریق فناوری های توسعه یافته خود، به تولید کننده و مصرف کننده کمک می کند تا کالاها را از طریق دیجیتالی کردن دارایی تأیید کنند.

درباره VeChain Thor

VeChain Thor باعث می شود تا این شرکت از یک پروژه مدیریت زنجیره تأمین به یک راه حل کامل dApp برای شرکت باشد.

این شبکه برای عملیات داخلی خود از دو نشانگر بومی استفاده می کند:

 1. (VeChain Token (VET: (در حال حاضر با عنوان VEN شناخته می شود). رمزپرداختی که به عنوان پرداخت در اکوسیستم blockchain VeChain استفاده می شود.
 2. (Thor Power (THOR: نشانه ای که برای اجرای قراردادهای هوشمند و اجرای برنامه ها در blockchain THOR استفاده خواهد شد.

بنیاد VeChain

بنیاد VeChain وظیفه ساخت شبکه را در کنار دستیابی به تحقیق و توسعه فن آوری دارد. این بنیاد مشارکت با شرکت ها و مشاغلی را که می خواهند از فناوری blockchain به عنوان خدمات استفاده کنند، تشویق و حمایت می کند.

شرکت VeChain در حال حاضر در مشارکت با شرکتها و شرکتهای زیر فعالیت دارد:

 • BitOcean
 • DNV GL
 • شرکت مشاوره eGrid
 • Fanghuwang
 • شرکت بهداشت و درمان با مسئولیت محدود
 • هایپرلدگر
 • جیانگ سو چاپ الکترونیک شرکت با مسئولیت محدود
 • Kuehne & Nagel
 • MadeForGoods
 • مایکروسافت
 • PwC (سنگاپور و چین)
 • رنو
 • شرکت فناوری اطلاعات Xiamen Innov Ltd با مسئولیت محدود
 • دولت انحصار دخانیات چین
 • شرکت ملی دخانیات چین

درباره نشانه VeChain

این سکو از نشانه های بومی خود که به عنوان توکن های (VeChain (VET معروف است استفاده می کند. این نشانه ها به عنوان GAS مورد استفاده برای اجرای قراردادهای هوشمند استفاده خواهند شد. علاوه بر این، از VET ها نیز برای تشویق کاربران استفاده می شود، زیرا به گره های شبکه ای که از طریق عملکردشان به اکوسیستم کمک می کنند نشانه ها داده می شود.

از کجا می توانید VET خریداری کنید؟

(VeChain (VEN / VET برای خرید در LBank ،Binance ،Bithumb ،Huobi و بسیاری موارد دیگر که می توانید در (CoinMarketCap (CMC پیدا کنید در دسترس است. این نشان می تواند برای BTC ،BCH ،ETH ،BNB ،INR ،USD ، USDT ،KRW ،LA و TRY معامله شو . شما می توانیداین ارز را به راحتی از طریق کافه ارز خریداری نمایید.

VeChain

نتیجه

VeChain برای مشكلات عملیاتی خود از مشاغل مختلفی از راه حلهای مبتنی بر blockchain به صنایع ارائه می دهد. با افزایش لیست شرکای مشهور، VeChain در راه رسیدن به یک سرویس بسیار موردعلاقه است که برای پردازش و کنترل محصول مورد استفاده قرار می گیرد. VeChain یکی اولین شرکت ها در صنعت blockchain است. آنها نه تنها مشتریانی دارند که از یک محصول کاربردی استفاده می کنند بلکه تیمی با تجربه گسترده در صنعت مورد نظر خود نیز دارند. با مشارکت با غول هایی مانند PwC و دولت چین، نباید مشکلی در زمینه افزایش مشتری خود داشته باشد. برخی از افراد ممکن است تغییر خود را به فضای شرکت DApp زیر سوال ببرند، اما به نظر می رسد برای مشتریانی که به دنبال یک راه حل محکم تر برای نیازهای تجاری خاص خود هستند، سودمند است.   

اگر VeChain با سرعت فعلی خود ادامه دهد، جای تعجب نخواهد بود که VET را به عنوان یکی از مجریان برتر طی پنج تا ده سال آینده ببینید.یکی از ایده های اصلی Vechain تهیه روشی در دسترس و ساده برای تولید کنندگان برای به اشتراک گذاری داده ها با فروشندگان و مصرف کنندگان در طول چرخه عمر یک محصول است.

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *