کاقه ارز

سکه های زیادی در بازار وجود دارد. پس چرا ما به طور جداگانه درباره (LSK) صحبت می کنیم؟ خوب، دلیل ساده پتانسیل عظیم آن است. گرایش بازار خرس از سال گذشته هم بر سکه های ذکر شده بالا و هم کسانی که در کانون توجه قرار می گرفتند تأثیر گذاشت. اگرچه سال 2018 به سکه های رمزنگاری سختی بخشید، اما همچنین به یک فیلتر جامد تبدیل شد که کیفیت خوب سکه های ارائه شده از بقیه را به نمایش می گذارد. یکی از چنین ستاره های در حال افزایش، لیسک (LSK.) بود. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

LSK


اگر در نمودار نگاه کنید که موقعیت سکه رمزنگاری بالا بر اساس بزرگترین بازار کلاه، LSK در حال حاضر در 37 موقعیت است. ارزش فعلی سکه رمزپایه 1.24 دلار آمریکا است. قیمت تمام وقت آن کمی بالاتر از 38 دلار آمریکا بود. علی رغم وضعیت فعلی، تحلیلگران بازار و چندین سرمایه گذار اظهار می دارند که ارزش ارزیابی از Lisk را در این سال جدید دارد. تحلیلگران بازار انتظار دارند که امسال شاهد تجمع جدیدی باشیم که باید زمان رشد مهیج را برای سکه های رمزنگاری به ارمغان آورد و ممکن است. باعث موفقیت و عملکرد بیشتر آنها شود. در اینجا پیش زمینه سکه رمزپایه ای که از این روش پشتیبانی می کند.

LSK

پتانسیل اثبات شده LSK

در سال 2014 هنگامی که سکه رمزنگاری اولیه آغاز به کار کرد. با نام “Crypti” منتشر شد. این یک بستر منبع باز بود. توسعه دهنده سکه سکوی رمزنگاری به صورت هدف این سکو را قادر ساخت تا بتواند dApp ایجاد کند. بدین ترتیب ساخته شده است. که تعداد بیشتری از توسعه دهندگان را برای پیوستن به پروژه برای شرکت و مشارکت در پروژه دعوت کنیم.


در دو سال بعد از راه اندازی، LSK یک سکه اولیه را ارائه داد. خیلی موفق بود در طی آن سال سکه هایی به ارزش 100 میلیون دلار آمریکا فروخته شده است که تقریبا معادل هفتاد و هشت درصد از کل عرضه مداوم LSK است. در زمان عرضه سکه اولیه، 5.8 میلیون دلار آمریکا جمع آوری شده است. این علاقه و اعتماد بسیار زیاد به سکه رمزنگاری یک وعده بارز سکه رمزنگاری را نشان می دهد.

چه چیزی باعث می شود Lsk متفاوت باشد

LSK به جای توجه به محبوبیت در بخش پرداخت، به یک بازی توپ بسیار متفاوت علاقه مند است. سکه رمزنگاری با این هدف طراحی شده بود تا سکویی باشد که بتواند خلاقیت های بیشتری را امکان پذیر و پیشران کند. این مفهوم را می توان به موازات سکه های محبوب دیگر مانند Cardano و Ethereum ترسیم کرد. LSK با بسیاری از پتانسیل ها بسته بندی شده است. این صبر است که ببینیم چگونه و چه موقع سکه های رمزنگاری شروع به ارائه فضایی می کنند. که در آن می توان از تولیدات جدید استفاده کرد.

لیسک همه کاره

محبوبیت سکه رمزپایه در بین سرمایه گذاران و توسعه دهندگان دلایل مختلفی دارد:


یکی از این دلایل استفاده از JavaScript است که به طور گسترده استفاده می شود. این اخیراً به یک زبان برنامه نویسی شهرت رسیده است. که توسعه دهندگان را متصل می کند و به یک نقطه دستیابی آرام تبدیل می شود.
یکی دیگر از دلایل، کیت توسعه نرم افزار باحال و مؤثر است. ایجاد dApp این کارها را برای توسعه دهندگان بسیار آسان و کارآمد ساخته. این امکان را به آنها می داد که به جای اینکه زبان برخی از زبان های برنامه نویسی جدید را از سطح ریشه بزنند، به سرعت پیشرفت کنند.


دلیل سوم که پر دیگری را به کلاه اضافه می کند، معرفی «چانه های جانبی» است. LSK با راه اندازی زنجیره های جانبی به سمت اصلی تابلو با موفقیت مقابله با مقیاس پذیری مقابله کرد. با انجام این کار، LSK مدیریت خوبی از مبلغ زیادی از معاملات را ارائه داد. در نتیجه، LSK از مقیاس پذیری بی نهایت و امنیت محکم تری برخوردار است. اگر هنوز هم در صورت بروز مشکل مقیاس پذیری در آینده وجود داشته باشد، مقابله با آنها بسیار آسان است. زیرا با کمک سیستم ساختار زنجیره جانبی، می توان آن موضوعات را بطور جداگانه حل کرد و بدون اینکه روی کل blockchain تأثیر بگذارد.

LSK


همه این نوآوری ها توسط تیم بسیار کارآمد LSK صورت می گیرد. مدیریت چشمگیر از طبقه بندی تیم به چهار بخش،  بخش بهره برداری، بخش بازاریابی، بخش توسعه و بخش خلاقیت است. هریک از این موارد به جنبه های خاص پروژه اختصاص داده شده است که ظرافت کاملی را ارائه می دهد.

چه چیزی بیشتر از لیسک است؟

در کنار پیشرفت های داخلی و پیشرفت، این شرکت در پیوستن نیروهای خود با شرکت های دیگر کاملاً فعال بود. ریسک در چند سال گذشته به مشارکتهای قابل توجهی منجر شده است. این مشارکتها چندین فرصت جدید دیگر را برای افزودن بیشتر و ویژگیهای مختلف به ارزهای رمزنگاری امکان پذیر می سازد، زیرا مجموعه ای از محدوده پروژه را در مقابل توسعه دهندگان، سرمایه گذاران و سایر شرکا باز می کند. لیسک با عکس های بزرگی مانندMicrosoft Azure ، lightcurve ، ShapeShift در میان سایرین به نیروها پیوست.


در 14 فوریه، در یک مصاحبه مطبوعاتی، Lightcurve، این شرکت است که در پشت Lisk اعلام کرد بهبود یافته و سرعت بالا توسعه Lsk. لایت کورو وعده داده است بر اساس تغییر تست دستی به یک سیستم تست خودکار. طبق گزارشات از ‘blockchainreporter.com’ ، Lightcurve از سه نوع تست خودکار استفاده می کند. آنها به شرح زیر هستند

LSK
  • تست واحد، که نقش یک مکانیزم بازخورد سریع برای یک توسعه دهنده را بازی می کند.
  • آزمایش یکپارچه سازی، که از پروتکل در برابر تغییرات نادرست دفاع می کند.
  • تست عملکردی، که بخشی از تست ادغام است.

همچنین، Lightcurve از ویژگی های تضمین کیفیت QA برای بهبود عملکرد در “برنامه های آزمون”، “تست های خودکار”، “جنکینز و ابزارهای جوابگو” و “APM NewRelic برای آزمایش عملکرد” ​​اضافه شده است.
از طرف دیگر، طبق گزارش، لیسک در بین ده ICO با بزرگترین ROI قرار گرفت. گزارش شده است که خطر ابتلا به این بیماری 26367 درصد بوده است.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *