logo کاقه ارز

اتریوم Ethereum که از سال 2015 در دسترس است. به یکی از محبوب ترین و محبوب ترین ارزهای رمزپایه موجود در بازار تبدیل شده است. اتریوم از بیت کوین متفاوت است. زیرا نه تنها می تواند به عنوان ارز کار کند بلکه تسهیل کننده قراردادهای هوشمند نیز می باشد. که به نوبه خود اجازه می دهد تا از پلت فرم اتریوم برای ایجاد برنامه های کاربردی در طیف وسیعی از خدمات و صنایع استفاده شود.

سر و صدا در اطراف اتریوم منجر به سرسام آوری ارزش آن در سال 2017، با افزایش بیش از 4000 از ابتدای سال است. و از آنجا که اتریوم اکنون به بازیگر اصلی دنیای بلاکچین تبدیل شده است. به طور بالقوه یکی از مواردی است که می خواهید در آن شرکت کنید. اما چگونه این کار را انجام می دهید؟ و اگر ارز رمزنگاری شده برای شروع ندارید. کجا این کار را انجام می دهید؟ در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

نحوه خرید فوری اتریوم Ethereum

همانطور که با افزایش ارزش اتریوم Ethereum در سال جاری مشهود است. دنیای ارزهای رمزپایه در حال شروع به بخار شدن است که جریان اصلی شروع به دیدن پتانسیل بلاکچین می کند. با این حال، با افزایش محبوبیت، مشتری به طور فزاینده ای تقاضا می کند. مشتریان می خواهند اتریوم Ethereum خود را به راحتی خریداری کنند در حالی که کمترین هزینه مربوط به آنها را متحمل می شوند.

آنها می خواهند به راحتی در بازار حرکت کنند و به بازار دسترسی داشته باشند. پیش از این، سهولت دسترسی به بازار ارزهای رمزنگاری شده به دلیل درک نکردن کاربرپسندی و مشکل در مبادله ارزهای سنتی با ارزهای رمزپایه با مشکل روبرو بود. زیرا اکثر صرافی ها فقط خرید ارزهای رمزپایه را با استفاده از ارزهای رمزپایه دیگر یا انتقال وجه پذیرفته بودند. اما اکنون، شما می توانید ارز رمزنگاری شده را به سرعت و به آسانی سایر خریدهای آنلاین خریداری کنید.
در این راهنما، شما را در گزینه های موجود برای خرید آنلاین و ایمن اتریوم Ethereum با استفاده از یک بانک یا کارت اعتباری یا اعتباری خود قرار خواهیم داد.

برای خرید فوری اتریوم Ethereum چه چیزی را باید در نظر گرفت؟

اگرچه تمام مبادلاتی که در زیر بحث می شود. این امکان را برای شما فراهم می کنند تا با استفاده از کارت های اعتباری یا نقدی Ethereum را خریداری کنید. اما تفاوت هایی بین آنها وجود دارد که قابل بررسی است قبل از انتخاب خود:

هزینه ها

مثل همیشه، کارمزد اصلی ترین نگرانی مشتری و منبع اصلی درآمد بورس است. برخی از صرافی ها کارمزد قابل پرداخت جدا از معامله را مشخص می کنند. در حالی که برخی دیگر آن را در هزینه خرید گنجانده اند. اطمینان حاصل کنید که هزینه های شما چگونه محاسبه می شود تا اطمینان حاصل شود که هیچ سورپرایز ناخوشایندی دریافت نمی کنید. علاوه بر این، هزینه کارت اعتباری و بدهی را نیز بررسی کنید. اگر به ازای هر معامله پرداخت می کنید. اگر تعدادی معامله منظم انجام دهید. ممکن است هزینه ها طولانی نشده باشد. برخی از صرافی ها ممکن است خدماتی را ارائه دهند که امکان برداشت مستقیم از کارت اعتباری یا نقدی شما را دارند، اما اغلب با هزینه است.

شرایط تأیید

قبل از اجازه خرید اتریوم Ethereum در اکثر مبادلات مورد بحث در زیر به تأیید هویت احتیاج دارید. با این حال، این موارد از مبادله به مبادله یکسان نیستند. بعضی از آنها به سادگی به یک آدرس ایمیل احتیاج دارند در حالی که دیگران می خواهند با شما و کارت شما سلفی بگیرند. (و شاید یک کپی از روزنامه با تاریخ درج شده برای اندازه گیری مناسب!)

اتریوم Ethereum و منطقه

اگر در اروپا یا آمریکای شمالی مستقر هستید. به طور کلی انتخاب صرافی را برای انتخاب دارید. با این حال، ممکن است برخی از مبادلات در سطح جهان در دسترس نباشد. بنابراین مهم است که بررسی کنید کشور شما پشتیبانی می شود یا خیر. علاوه بر این، هزینه های کارت اعتباری ممکن است از کشوری به کشور دیگر متفاوت باشد. بنابراین، تکرار، قطعاً ارزش این را دارد که مطمئن شوید که از آنچه در آن ثبت نام می کنید و هزینه آن مطلع هستید.

اتریوم Ethereum

مبادلات Ethereum با ارائه خدمات کارت اعتباری یا بدهی

تعدادی صرافی وجود دارد که پذیرش کارتهای اعتباری و کارتهای نقدی را آغاز کرده اند. و ما در زیر تعدادی از معتبرترین و محبوب ترین صرافی ها را بررسی خواهیم کرد.

Coinbase و اتریوم Ethereum

Coinbase تقریباً محبوب ترین صرافی ارز رمزنگاری شده است که در حال حاضر فعالیت می کند. Coinbase در 32 کشور جهان (به طور عمده در اروپا و همچنین ایالات متحده آمریکا و کانادا) موجود است. همراه با یک رابط کاربر پسند و یک برنامه تلفن همراه، راحتی و دسترسی آسان را فراهم می کند.

برای خرید اتریوم Ethereum با استفاده از Coinbase ابتدا باید در وب سایت آنها ثبت نام کنید. و تأیید شناسه عکس را برای اهداف KYC و AML ارائه دهید (این می تواند با گرفتن عکس از شناسه با تلفن خود یا اسکن یک نسخه از شناسه عکس انجام شود) ) فرآیند تأیید فقط باید چند دقیقه طول بکشد و پس از تأیید می توانید روش پرداخت خود را انتخاب کنید. که می تواند حساب بانکی شما باشد اما ممکن است با کارت اعتباری یا نقدی شما نیز باشد. پس از اضافه شدن، Coinbase با انجام دو معامله آزمایشی کوچک، کارت اعتباری یا نقدی شما را تأیید می کند و پس از اتمام، در هر زمان با کارت خود آزاد هستید که اتریوم Ethereum را خریداری کنید.

اتریوم Ethereum

Coinbase و خرید بیت کوین و لایت کوین


Coinbase همچنین از خریدهای Bitcoin و Litecoin پشتیبانی می کند. بنابراین هنگام خرید اتریوم Ethereum باید اطمینان حاصل کنید که در بخش ‘Dashboard’ از بستر اتریوم Coinbase Ethereum را انتخاب کرده اید. از آنجا به سادگی دنبال کردن دستورالعمل های ساده، وارد کردن مبلغی که می خواهید خریداری کنید و انتخاب “کارت” به عنوان روش پرداخت خود است. پس از تأیید معامله، اتریوم ظرف چند دقیقه به حساب شما تحویل داده می شود.
Coinbase بدون در نظر گرفتن محل استقرار شما، برای کلیه خریدهای کارت اعتباری و نقدی هزینه استاندارد 3.99٪ را پرداخت می کند.


اگرچه Coinbase اظهار می دارد که آنها یک بستر کاملاً بیمه شده ارائه می دهند. و بیشتر ارز رمزنگاری شده آنها به صورت آفلاین ذخیره می شود. اما توصیه می کنیم خریدهایی که در این سیستم عامل انجام می دهید. (و سایر مواردی که در زیر بحث می شوند) به کیف پول شخصی اتریوم Ethereum شما منتقل شود.

CoinMama و اتریوم Ethereum

Coinmama در 226 کشور جهان فعالیت می کند و در 24 ایالت ایالات متحده در دسترس است. Coinmama فقط در حال حاضر به عنوان یک وب سایت در دسترس است و هیچ برنامه موبایلی در دسترس نیست.
گذشته از در دسترس بودن گسترده، یکی از ویژگی های جذاب Coinmama که در میان رقبای آن وجود ندارد. امکان خرید حداکثر 150 دلار یورو از Ethereum بدون تأیید هویت شما است. اما برای خرید مقادیر بیشتر باید هویت خود را با استفاده از شناسه عکس برای اهداف KYC / AML تأیید کنید.
برخلاف Coinbase ، Coinmama کیف پول آنلاین ارائه نمی دهد. بنابراین شما باید یک کیف پول Ethereum ایجاد کنید که صرافی پس از خرید Ethereum شما را به آن بفرستد.

اتریوم Ethereum


برای خرید Ethereum Coinmama نیازی به ثبت کارت اعتباری یا نقدی خود ندارد. در عوض روش کار این است که پس از ثبت نام (و صرف نظر از اینکه هویت خود را تأیید کرده اید یا خیر)، با انتخاب میزان خرید خود، وارد کردن آدرس کیف پول خود و سپس پر کردن اطلاعات کارت خود، اقدام به ایجاد سفارش می کنید. صفحه پرداخت (اطمینان حاصل کنید که آدرس کارت اعتباری شما با آدرس حساب Coinmama شما مطابقت دارد). پس از اتمام پرداخت، قبل از انتقال به کیف پول اتریوم Ethereum پردازنده کارت اعتباری پردازش معامله (که ممکن است حداکثر 20 دقیقه طول بکشد) است.
لازم به ذکر است که در مقایسه با رقبای خود، هزینه معاملات Coinmama کاملاً زیاد است. با کارمزد 6.15٪ به Coinmama برای هر معامله و 5٪ اضافی در هر معامله کارت اعتباری و کارت بدهی، به Coinmama پرداخت می شود.

CEX

CEX در سال 2013 تاسیس شد و در ابتدا به عنوان یک شرکت ارائه دهنده خدمات صرافی و استخراج ابری فعالیت می کرد. با این حال، اکنون فقط به عنوان مبادله ارز رمزپایه فعالیت می کند. این یکی از محبوب ترین صرافی هایی است که در حال حاضر در دسترس است. و همچنین یک رابط کاربر پسند و همچنین به عنوان یک برنامه تلفن همراه در اختیار شما قرار می دهد. CEX در بیشتر کشورها از جمله 24 ایالت ایالات متحده فعالیت می کند.


پس از ثبت نام و تأیید هویت خود با CEX، ساده است. که کارت اعتباری یا نقدی خود را به حساب خود اضافه کنید. تأیید کارت اعتباری و نقدی می تواند تا 48 ساعت طول بکشد اما پس از تکمیل، می توانید بلافاصله Ethereum را خریداری کنید. برای تأیید کارت، کاربر باید یک سلفی با کارت بگیرد و اگر کیفیت کافی برای افسر انطباق نداشته باشد. ممکن است سلفی دیگری درخواست شود!


CEX برای واریز کارتهای اعتباری به حساب شما 3.5٪ + 0.25 $ / 20 0.20 fees هزینه و برای برداشت کارت اعتباری مبلغ 3.80 $ / 2.90 £ هزینه ثابت (به علاوه 1.2٪ برای برداشت Mastercard). علاوه بر این، CEX 7٪ هزینه خدمات اخذ می کند که در قیمت Ethereum ارائه شده در بورس وجود دارد. CEX اظهار داشت که دلیل این حق بیمه این است که اطمینان حاصل شود که آنها همیشه قادر به انجام سفارشات خود خواهند بود. زیرا آنها در اکثر مبادلات با فرض دیگری کار می کنند که بدون استثنا سفارشات را با نرخ پیشنهادی انجام می دهند.
همچنین CEX به دلیل پشتیبانی مشتری بسیار مورد توجه قرار می گیرد که نقطه قوت سنتی مبادلات ارزهای رمزپایه نیست.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.