کاقه ارز

Holochain یک شبکه محاسباتی توزیع شده حساب شده است که ممکن است عملکرد سریعتر از فناوری بلاکچین را داشته باشد. این پلتفرم ادعا می کند که از طریق P2P یا شبکه peer-to-peer ظرفیت مقیاس بندی بی پایان را دارد.
بنابراین وقتی برنامه های توزیع شده اضافه می شوند، عملکرد شبکه تخریب نمی شود. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید تا با ارز رمز نگاری هولو آشنا شوید.

هولو چیست؟

به طور معمول پروژه های بلاکچین توسعه می یابند تا غیرمتمرکز باشند. با این حال، زنجیره هولو با راه اندازی یک شبکه توزیع شده، مسیر دیگری را انتخاب کرد. این اساساً یک تفاوت جزئی است که در رفع گرفتگی و سایه زنی وجود دارد.  اریک هریسبراون و آرتور بروک از بنیانگذاران معتقد بودند که آنها یک پلت فرم نسل بعدی سازمانی طراحی کرده اند که نمی تواند به عنوان بلاکچین شناخته شود، به همین دلیل آن را Holochain نامیدند.
وقتی صحبت از پتانسیل ها می شود، سیستم عامل بی حد و حصر است. علاوه بر این، میزبان DApps است. و برای تأمین زیرساخت های فناوری اطلاعات مدرن مبتنی بر ابر ساخته شده است.

Holochain


Holochain به عنوان ساختار فنی و جنبه ای از یک اکوسیستم گسترده تر کار می کند. که همچنین شامل Token هولو چاین (HOT) همراه با Holo Platform برای میزبانی برنامه های Blockchain Holochain از طریق ابر است.
در سال 2018، افزایش قابل توجهی در قیمت تجربه می کند. این مورد توجه توسعه دهندگان، رسانه های اصلی و کاربران نهایی قرار گرفته است. این برنامه مردم را به امتحان کردن “فکر کردن در خارج از بلوک” با بلوک های اساسی مربوط به بلاکچین و بیت کوین دعوت کرد.


نقشه راه Holochain علاوه بر اینکه یک پلت فرم منبع باز است. به عنوان یک اکوسیستم با دسترسی بیشتر برای توسعه دهندگان و همچنین کاربران نهایی در نظر گرفته شده است. Holochain ضمن ارائه سازگاری با سیستم هایی که از HTML و CSS استفاده می کنند. توسعه DApps را با سیستم عامل های رایج تری مانند Lisp و JavaScript فراهم می کند. هسته اصلی این پلتفرم در Go نوشته شده است که مشابه C در نظر گرفته می شود، اما از پیچیدگی کمتری برخوردار است. در آینده، توسعه دهندگان قصد دارند با گسترش زبانهای جدید برای تسهیل رشد سریعتر، این سیستم عامل را انعطاف پذیرتر کنند.

چگونه پلت فرم Blockchain Holochain مدل اجماع متعارف را متحول کرده است؟

سکه Holochain مولفه اصلی کل پروژه هولو است. و نشان دهنده تلاشی برای نشان دادن بلاکچین به عنوان یک فناوری متمرکز سازی مهم است. این اساساً به عنوان نوید شبکه غیرمتمرکز تلقی می شود که با استفاده از یک دیدگاه مسلط بر کل مفهوم از بین می رود.

علاوه بر این، این پروژه به معدنچیان بستگی دارد. که به عنوان انرژی بیش از حد به آنها ارائه می شود، خطرناک تلقی می شود.

هولو

برای پرداختن به این موضوع، ارز رمزنگاری هولو به طور کلی مدل اجماع را در نظر گرفته است. و این تفاوت چشمگیری با فناوری سنتی بلاکچین دارد. به زبان ساده، جمعیت مرتبط با بیت کوین به آزادی از محدودیت های اعمال شده توسط دیگران متکی بودند. در حالی که Holochain در عوض به ارائه آزادی برای محدودیت ها توجه داشت.

Holochain Ledger چیست؟

به منظور امکان پذیر ساختن این امکان، به هر عنصر در شبکه Holochain Ledger اختصاص داده شده و هنگام برقراری ارتباط با یکدیگر در سیستم عامل، به طور مستقل اجرا می شود. کل این فرایند توسط فناوری زنجیره ای انجام می شود. بعلاوه، این ساختارها همچنین هر زمان که سیستم به بررسی صحت داده ها نیاز دارد. به عنوان نقاط مرجع عمل می کنند.

به جای تمرکز بر حفظ اجماع جهانی برای هر اصلاح در یک دفتر گسترده بلاکچین، هر کاربر زنجیره هش خود را بدست می آورد، این یک فضای متفاوت است که مجموعه قوانین خاص خود را دارد.

سوخت هولو واحد پول هولوچاین است. که به عنوان شواهدی از توافق نامه قراردادی در این سیستم عامل کار می کند. این طراحی شده است که مانند گاز اتریوم عمل می کند. و همچنین به عنوان یک دارایی بومی در میزبانی وب خود عمل می کند، زیرا توسعه دهنده از آن برای پرداخت آب پنیر میزبانانی که منابع را از کاربران می گیرند استفاده خواهد کرد. علاوه بر این، در زیر برخی از توابع دیگر توسط سوخت هولو وجود دارد.

  • از این برنامه در برنامه ها و همچنین بازارهای آنلاین استفاده خواهد شد.
  • پس از احراز هویت سوابق میزبان کاربر، می توان آن را قرض گرفت.
  • برای ارزهای مختلف قابل بازخرید است.

سوخت هولو دفاتر جهانی را به عنوان منبع اصلی برای ردیابی دارایی های دیجیتال حذف می کند و یک دفترچه متمایز با موجودی حساب و سابقه معاملات به کاربران ارائه می شود.

هولو (HOT) را از کجا بخریم؟

برای عملکرد سریعتر و کارآمدتر، مردم می توانند نشانه های هولو را خریداری کنند. طبق اخبار سکهHolo Hot، هولو کشش زیادی ایجاد کرده است، به همین دلیل در همه مبادلات پیشرو از جمله در دسترس است.

پس از خرید ارز رمزنگاری شده هولو مطمئن شوید که کیف پول مطمئنی برای ذخیره آنها در اختیار دارید. چندین کیف پول (سخت افزار و نرم افزار) وجود دارد که به شما در ذخیره و مشارکت در فروش توکن هولو کمک می کند.

کافه ارز یک تبادل امن برای خرید نشانه هولو

کافه ارز یکی از سیستم عامل های محبوب تبادل سکه هولو است. از ارز رمزنگاری شده و همچنین پول فیات پشتیبانی می کند. علاوه بر این، این مبادله ای است که تبادل رمزنگاری سریع و کارآمد را تسهیل می کند. این پلت فرم با مجموعه ای از سیستم عامل های معاملات ارزهای رمزنگاری شده و شرکای مبادله سرو کار دارد. بنابراین مطمئناً قادر خواهید بود بهترین نرخ ارز را بدست آورید.

نتیجه گیری کلی از مطالب

چشم انداز توسعه دهنده هولو فراتر از محدوده موجود آنها در پروژه است. آنها تصور می کنند که Holochain راهی موثر برای توسعه اینترنت جدیدی است که ساختار فناوری های جدید را ایجاد می کند.
Ceptr پروژه اصلی Holochain است. این پروتکل است که ساختار و مدیریت داده ها و ارتباطات در اینترنت را تنظیم می کند. در حالی که Holochain هنوز یک راه طولانی در پیش دارد، پیش بینی داغ قطعاً وعده های زیادی را نشان می دهد. 

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *