logo کاقه ارز

با 6٪ APY در BTC و 8.6٪ نرخ ثبات، حساب BlockFi بهره به نظر می رسد مانند پرتوی آفتاب برای دارندگان دارایی های دیجیتال است. که قبلاً با نوسانات بازار رو به رشد بوده اند. بیایید در بررسی BlockFi کاوش کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

BlockFi

درباره BlockFi

BlockFi یک بستر ویژه وام مستقر در NYC است که در سال 2017 تاسیس شده است.

تیم BlockFi

تیم رهبری BlockFi دهه ها تجربه در خدمات مالی سنتی و دنیای بانکی دارد و این شرکت ادعا می کند که یک رویکرد محافظه کارانه برای تنظیم مقررات دارد که آن را برای رشد و گسترش پایدار درازمدت قرار می دهد. 
بنیانگذار و مدیر عامل، زک پرنس تجربه فعالیت در نقش های رهبری در چندین شرکت موفق فناوری را دارد. او پیش از شروع BlockFi، تیم های توسعه تجارت در Orchard Platform، فروشنده دلال و RIA در بخش وام دهی آنلاین و Zibby، وام دهنده مصرف کننده آنلاین را هدایت می کرد. 


بنیانگذار و معاون اصلی عملیات، فلوری مارکز تجربه مدیریت محصولات وام جایگزین را دارد. وی در صنعت وام در بازار، به ساخت، مقیاس گذاری و بهینه سازی نمونه کارهای 125 میلیون دلاری Bond Street (خریداری شده توسط گلدمن ساکس) کمک کرد. Flori به عنوان سرپرست مدیریت نمونه کارها، کلیه عملیات را از نقطه مبدا through گرفته تا پیش فرض و دادخواهی مدیریت می کرد.
مدیر ارشد ریسک، رنه ون کسسترن بیش از 15 سال را در BAML به عنوان مدیر عامل ML Professional Clearing / Prime Brokerage گذراند. در مدت حضور در آنجا، وی پلت فرم وام ساختاریافته با ارزش، از جمله چارچوب های رعایت ریسک و مقررات را ایجاد کرد. قبل از BAML، رنه به عنوان یک معامله گر سهام مشتقه در بخش سرمایه گذاری کمی استراتژیک کاکستون کار می کرد.

بودجه BlockFi

BlockFi اخیراً 50 میلیون دلار در بودجه سری C به رهبری Morgan Creek Digital با سرمایه گذاران شرکت کننده است. مانند:Valar Ventures، Winklevoss Capital، Kenetic Capital، CMT Digital، Castle Island Ventures، SCB 10X، HashKey، Avon Ventures، Purple Arch Ventures، Michael Antonov ، بازیکن NBA متیو دلاودووا ، و دو موقوفه دانشگاه.


BlockFi پیش از سری C اخیر خود، 18.3 میلیون دلار در بودجه سری A به رهبری Valar Ventures (با حمایت پیتر تیل) با مشارکت Winklevoss Capital ، Galaxy Digital ، ConsenSys Ventures ، Akuna Capital ، Avon Ventures ، Susquehanna ، CMT Digital ، Morgan Creek جمع آوری کرد.

BlockFi

BlockFi همچنین دوره های قبلی را توسط SoFi و Purple Arch Ventures مطرح کرده است.  

این تیم خاطرنشان می کند که آنها پیش بینی می کنند سرمایه های اضافی در آینده تسهیل شود تا توسعه محصول و رشد سریع را تسهیل کند.

به عنوان یک شرکت، درآمد Blockfi طی سال گذشته 10 برابر رشد کرده است. و این امر باعث شده تا در سال آینده به 100 میلیون دلار درآمد برسد. BlockFi با دارایی بیش از 1.5 میلیارد دلار در سیستم عامل، و 0 درصد ضرر و زیان در کل وام های خود، پرونده ای قدرتمند را برای تاسیس خود به عنوان یک نهاد غالب در فضای گسترده و ظهور FinTech ایجاد کرده است.

بررسی حساب بهره BlockFi و نرخ بهره


نرخ بهره BlockFi نسبتاً رقابتی است. به ویژه اگر در مقایسه با نگه داشتن ارز رمزنگاری شده خود در یک ارز یا کیف پول بدون بهره مقایسه شود. 

 • بیت کوین: کاربران می توانند حداکثر 6٪ سود سالانه سپرده های زیر 5 BTC و 3.2٪ سود هر BTC بالاتر از 5 آستانه BTC کسب کنند. 
 • Ethereum: کاربران می توانند حداکثر 5.25٪ سود سالانه به سپرده های زیر 500 ETH و سپس 0.5٪ با مبالغ بیش از آن آستانه 500 ETH کسب کنند. 
 • Litecoin: کاربران می توانند حداکثر 5٪ سود سالیانه برای همه سپرده ها کسب کنند.
 • دلار جوزا: کاربران می توانند 8.6٪ سود سپرده های GUSD خود را بدست آورند. 
 • دلار USDC: کاربران می توانند 8.6٪ سود سپرده USDC خود را بدست آورند. 
 • PAX: کاربران می توانند 8.6٪ سود سپرده های PAX خود را بدست آورند. 
 • PAXG: کاربران می توانند 4٪ سود سپرده های PAXG خود را بدست آورند. 
 • USDT: کاربران می توانند 7٪ سود سپرده های USDT خود را کسب کنند. 
BlockFi

نرخ بهره


نرخ بهره با ارز رمزپایه اسمی آنها پرداخت می شود. به عنوان مثال: شما در یک سال کامل 0.062 BTC با 1 BTC بدست خواهید آورد. به شرطی که نرخ بهره ثابت بماند. این البته یک شمشیر دو لبه است. اما اگر مدتی در فضای ارزهای رمزنگاری شده باشید. با جوانب مثبت و منفی داشتن دارایی بی ثبات بیگانه نیستید. 0.062 BTC شما در زمان واریز می تواند بیشتر یا کمتر از معادل USD باشد، بنابراین بر این اساس برنامه ریزی کنید. 

با این حال، کسب 8.6 on از طریق یک اوراق بهادار ثابت مانند دلار جوزا برخی از خطرات نوسان را از بین می برد. 10 هزار دلار GUSD به شما 860 دلار GUSD برای کل سال می دهد. و از آنجا که به دلار آمریکا گره خورده است. دیگر نگران تفاوت شدید قیمت آن نخواهید بود. (به شرطی که اتفاق فاجعه آمیزی برای Gemini یا GUSD آن رخ ندهد).

لطفا توجه داشته باشید که BlockFi هزینه های برداشت مسکن را پرداخت می کند. که از کل مبلغ برداشت کسر می شوند. کاربران ماهانه 1 برداشت رایگان دریافت می کنند. 

چگونه BlockFi درآمد کسب می کند؟


BlockFi یک تجارت گسترده است. که با وام گرفتن سرمایه با نرخ مشخصی (نرخ بهره ای که به کاربران می پردازد) درآمد کسب می کند. و نرخ بالاتری نیز به آن قرض می دهد. (نرخ بهره ای که برای وام های BTC / ETH / GUSD ارائه می دهد). 

در یک پست وبلاگ BlockFi اشاره شده است. که این شرکت در درجه اول با طرف های سازمانی همکاری می کند. تا نقدینگی به آنها ارائه دهد. این وام گیرندگان شامل: 

 • معامله گران و صندوق های سرمایه گذاری که به دنبال فرصت های معاملات آربیتراژ در یک بازار پراکنده هستند. آنها ارز رمزپایه را قرض می گیرند تا شکاف های نادرست بین مبادلات یا بازارهای پراکنده را از بین ببرند. معامله گران مارجین برای تقویت استراتژی های تجاری خود وام می گیرند. 
 • سازندگان بازار فرابورس (OTC) که خریداران و فروشندگانی را که ترجیح می دهند از مبادلات عمومی معامله نکنند، متصل می کنند. اغلب با یک افزایش شدید این طرفین باید موجودی ارز رمزنگاری شده را برای تأمین تقاضا در دسترس داشته باشند. از آنجایی که داشتن ارز رمزپایه بسیار سرمایه دار است. و خطرات نوسان قیمت را به همراه دارد. سازندگان بازار فرابورس برای تسهیل نیازهای خود از وام دهندگان مانند BlockFi وام می گیرند. 
 • مشاغل دیگری که نیاز به موجودی ارز رمزنگاری شده برای تأمین نقدینگی مشتریان خود دارند. این دسته شامل مشاغلی مانند خودپردازهای ارز رمزنگاری شده است. که اکثر دارایی های ارز رمزنگاری شده خود را در انبار سرد نگه می دارند و برای عملکرد روزانه به مقداری سطح نقدینگی نیاز دارند. 

آیا بلوکفی بی خطر است؟


براساس تحقیقات و گفتگوهای ما، BlockFi آزمون ایمنی را پشت سر می گذارد. خوب، این مسئله تقریباً به اندازه Gemini، متولی اصلی آن ایمن است. جوزا 95٪ دارایی خود را در سردخانه و 5٪ را در کیف پولهای داغی که بیمه آن توسط آون نگهداری می شود نگهداری می کند. 
Gemini یک متولی مجاز است. و توسط NYDFS تنظیم می شود. و اخیراً از Deloitte برای راه حل حضانت خود از SOC2 پیروی کرده است.
در حالی که نرخ بهره BlockFi جذاب است، طبیعی است. که علاقه مندان به ارزهای رمزنگاری شده بدبین باشند و به حق، ما یک نژاد پارانوئید هستیم. این چیزی است که این بررسی Blockfi برای آن انجام شده است!

آیا بلوکفی بیمه است؟

آیا BlockFi FDIC بیمه است؟ خوب، از آنجا که بیمه FDIC در دارایی های دیجیتال مانند ارزهای رمزپایه اعمال نمی شود. سپرده های شما در BlockFi تحت پوشش بیمه FDIC نیست. با این حال، BlockFi از شرکت شریک Gemini به عنوان خدمات سرپرستی خود استفاده می کند. و Gemini بیمه خود را برای سپرده های خود دارد.  

نتیجه گیری از مطالب: آیا BlockFi Legit است؟ آیا BlockFi ارزش آن را دارد؟


تمام شاخص های ما برای این بررسی BlockFi. (تاریخچه، تیم، ارتباط با پشتیبانی و ارزیابی مدل کسب و کار) به بله اشاره می کنند: BlockFi قانونی است. شواهد بسیار کمی وجود دارد که خلاف آن را نشان دهد. تعداد انگشت شماری از بررسی های منفی بصورت آنلاین از کاربران ناراضی وجود دارد. اما به نظر می رسد که بیشتر آنها ریشه در سوerstand تفاهم دارند. (یعنی فرض کنید که سود به USD پرداخت شده باشد و نه به BTC / ETH / GUSD). 

اینکه آیا BlockFi ارزش آن را دارد یا نه، به مشخصات ریسک شما و آنچه با ارز رمزنگاری شده خود انجام می دهید برمی گردد. 

اگر فقط در بورس نشسته باشد، می توانید از مزایای سود اضافی نیز بهره مند شوید. 10 BTC در یک سال به 10.62 BTC تبدیل می شود. سود ناچیز در حدود 5000 دلار برای سال. همچنین مزایا یا فاجعه افزایش یا کاهش قیمت بیت کوین را دریافت خواهید کرد. 

با این حال، لازم به یادآوری است که هر زمان ارز رمزنگاری شده شما از کیف پول سخت شما خارج شود. در معرض خطر بالاتری قرار دارد. اگر BlockFi یا Gemini هک فاجعه باری (بسیار بعید) داشته باشید، ارز رمزنگاری شده شما در معرض خطر است. 

بررسی BlockFi ما مثبت است. پس از صحبت با نمایندگان تیم و تیم پشتیبانی آنها در سمت مشتری، ما مشتاقانه منتظر هستیم که BlockFi در فضا تثبیت شود. پروژه هایی مانند BlockFi به سادگی موجود، سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده را بسیار متنوع در جریان درآمد ایجاد می کنند. چیزی که HODLers سختگیرانه طی چند سال گذشته آن را از دست داده اند. 

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.