logo کاقه ارز

توکن های امنیتی بحث جدیدی است که وارد دنیای Cryptocurrency شده است. توکن های امنیتی مانند توکن های ابزار نیستند، به همین دلیل برای تحقق زندگی به زیرساخت های ویژه و همچنین یک رویکرد کاملاً جدید احتیاج دارند. بسیاری از شرکت ها در تلاشند تا این هدف را بدست آورند و روند دشوار راه اندازی نشانه های امنیتی را برای شرکت ها آسان و در دسترس کنند. برای راه اندازی یک توکن امنیتی، شما باید با مشاوران، وکلا، تنظیم کننده ها و در آخر با پلتفرم های فنی برای راه اندازی نشانه خود برای تجارت، رو به رو شوید. اگر هنوز درباره آنها چیزی نشنیده اید، در این مقاله با کافه ارز همراه باشید. در این مقاله ما قصد داریم در مورد برخی از شرکتهای blockchain که در جهت دستیابی به این هدف تلاش می کنند، صحبت کنیم و راه اندازی توکن های امنیتی را آسان کنیم.

بهترین شرکت ها برای صدور توکن های امنیتی مبتنی بر blockchain

1. توکن های امنیتی Polymath

Polymath خود را به عنوان Ethereum برای توکن های امنیتی معرفی می کند. Polymath در حال تهیه راه حل های فنی و قانونی برای اوراق بهادار سهام، اوراق قرضه یا سایر دارایی های شما در بورس است. آنها استاندارد ST-20 خود را برای آن و همچنین قراردادهای هوشمند بومی خود دارند. بعلاوه، آنها همکاری هایی با صنعت، امثال tZero را دارند که نقدینگی لازم را برای نشانه های امنیتی راه اندازی شده در blockchain Polymath فراهم می کند. دقیقاً مانند اتریوم، Polymath دارای نشانه بومی خود یعنی POLY است. به عنوان یک واحد اقتصادی برای کلیه عملیات موجود در blockchain Polymath استفاده می شود.

2. Securitize

Securitize یکی دیگر از بسترهای نرم افزاری blockchain است که بسترهایی را برای صادرکنندگانی که به دنبال رمزگذاری دارایی هستند، فراهم می کند. در اینجا دارایی ها می توانند صندوق، یک شرکت یا هر نوع دارایی واقعی دیگر باشند. Securitize پردازش سرمایه گذاران متقاضی را از ورود به سرمایه دریافت شده و همچنین صدور و مدیریت نشانه های امنیتی در طول مدت دارایی مدیریت می کند. Securitize این کار را از طریق پروتکل DS خود که با نشانه های DS کار می کند انجام می دهد. نشانه های DS چیزی نیست جز توافق سازگار با ERC-20 که قوانین اضافی مورد نیاز پروتکل DS را نیز پیاده سازی می کند.

توکن های امنیتی

3. توکن های امنیتی Harbour

Harbour یکی دیگر از سکو های blockchain است که صریحاً برای راه اندازی توکن های امنیتی و کمک به آنها در رعایت چارچوب نظارتی موجود طراحی شده است. همچنین در انتقال طبقات دارایی سنتی شرکتها به انتقال به blockchain و از این رو در نشانه گذاری آنها کمک می کند. برای این کار ،Harbour از یک سیستم توکن تنظیم شده (R-Token) استفاده می کند. R-Token یک نشانه مجوز در blockchain Ethereum است. در صورت تأیید یک سرویس تنظیم کننده زنجیره ای، امکان انتقال توکن را می دهد.

4. Swarm

Swarm یکی دیگر از بسترهای علامت گذاری دارایی در دنیای واقعی است که از blockchain استفاده می کند. Swarm پروتکل SRC20 را ارائه می دهد. یک استاندارد رمزنگاری برای علائم امنیتی برای نشانه گذاری دارایی ها است. املاک و مستغلات، کشاورزی، شرکت های فنی، صندوق های محافظت از رمزپایه و غیره که به “دارایی” تبدیل می شوند به راحتی می توان آنها را اداره و داد و ستد کرد. پروتکل SRC20 مجموعه خاصی از قوانینی را تعریف می کند که نشانه های امنیتی برای نشان دادن یک دارایی در دنیای واقعی باید از آن استفاده کنند. این استاندارد سازی همچنین به سازندگان کمک می کند تا برنامه هایی را تولید کنند که بتوانند از چنین توکن های امنیتی استفاده کنند.

توکن های امنیتی SRC20 می توانند کارهای زیر را انجام دهند اما به این موارد محدود نمی شوند:

  • نمایندگی مالکیت بخشی از یک شی یا “دارایی”
  • به دارندگان اجازه دهید از طریق رأی دادن، آن دارایی را مدیریت کنند
  • حق داشتن هرگونه درآمد از محل دارایی را تضمین کنید
  • با روال مطابق با مقررات قابل معامله هستند.

و درست مانند بسیاری از سیستم عامل های دیگر، Swarm از نشانه های بومی خود به نام SWM برای تسهیل فعالیت های اقتصادی در بستر Swarm استفاده می کند.

5. Securrency

Securrency یک بستر عالی برای اوراق بهادار برای دارایی دنیای واقعی است. آنها یک فرایند کشیدن و رها کردن ساده برای صدور نشانه ها با یک کلیک دارند. و سپس برای توزیع، می توانید از موتور RegTex استفاده کنید. می تواند KYC را در 160 کشور جهان، AML در هر دو حساب فیات و کیف پول های cryptocurrency و منبع وجوه و تأیید اعتبار سرمایه گذار انجام دهید. جدا از آن، آنها agonistic blockchain هستند و از این رو API و لایه انتزاعی به نام InfinXChange flexible انعطاف پذیر Securrency را برای شما فراهم می کنند تا زنجیره دلخواه خود را انتخاب کنید.

توکن های امنیتی

نتیجه گیری کلی درباره سیستم عامل های برتر توکن های امنیتی

این سیستم عامل ها مانند بسیاری از سیستم عامل های دیگر blockchain که تاکنون برای راه اندازی ICO ها دیده ایم، به عنوان مثال ، Ethereum ،NEO ،Cardano و Zilliqa است. اما این سیستم عامل ها به خوبی توسعه یافته یا برای انتشار نشانه های امنیتی در دسترس نیستند. به همین دلیل است که من پلتفرم های فوق را که در راه اندازی نشانه های امنیتی است لیست کردم که در آن می توان شکل جدیدی از ICO یا فروش نشانه ها، معروف به Security Token Offerings) STO) را انجام داد.

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.