logo کاقه ارز

Atani که قبلاً با عنوان “اتوشی” شناخته می شد یک بستر معاملاتی رمزنگاری است. که بسته گسترده ای را به تجار و سرمایه گذاران ارائه می دهد. آتانی، که قبلاً با عنوان “اتوشی” شناخته می شد. یک پلتفرم معاملات رمزنگاری است، که از جمله دسترسی به مبادلات متعدد، معاملات ساده و کاربرپسند تا گزارش حسابرسی داخلی مالیاتی، بسته های گسترده ای را به معامله گران ارائه می دهد. این پلتفرم در تلاش است تا تجارت رمزنگاری را ساده کند و یک محیط تجارت ساده و کم هزینه را ایجاد کند. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

درباره Atani

Atani توسط پاول باروسو و هایده باروسو، دو خواهر و برادر اسپانیایی تأسیس شد. هر دوی آنها اشتیاق یکسانی به رمزنگاری دارند و تاجران باتجربه ای هستند. هر دو Barrosos از ابتدای ارز رمزنگاری شده بودند و آنها به سرعت دریافتند که این صنعت نیاز به داشتن سیستم عامل هایی دارد، که تجار را مجبور به برخورد با سیستم عامل های مختلف و متفاوت نمی کند. در حالی که مبادلات راهی طولانی را طی کرده اند. مقابله با محیط نظارتی در حال تکامل پیچیده است. به همین دلیل است که آنها ایده یک پلت فرم یکپارچه را ارائه دادند که بتواند خدمات تلفیقی را برای معامله گران فراهم کند. با تمام چالش های مربوط به تجربه کاربر و همچنین عملیات سیستم و یکپارچه سازی مقابله کند.

بنیان گذاران Atani

علاوه بر علاقه به رمزنگاری، راه اندازی موفقیت آمیز Atani به دلیل سابقه فنی بنیانگذاران آن امکان پذیر بود. پل باروسو یک مهندس نرم افزار باتجربه است که قبلاً در مورگان استنلی کار می کرد. وی از جمله پروژه های دیگر برای بانک سرمایه گذاری، ابزاری برای تطبیق تجارت درجه حرفه ای با استفاده از هوش داده ها ساخت. وی همچنین بودجه پروژه های مرتبط با رمزنگاری مانند یک سایت تجاری اختصاصی را تأمین کرد. و همچنین خود را در انواع مختلف دارایی های دیجیتال و قراردادهای گزینه سرمایه گذاری کرد.

Atani

در همین حال، هایده باروسو یک مدیر ارشد مالی است. وی به عنوان مشاور استراتژیک در چندین موسسه مهم از جمله بوستون مشاور کار کرده است. هایده باروسو رئیس یک مرکز سرمایه گذاری دیجیتال در بانک Sabadell بوده است. با عنوان “استراتژی دیجیتال بی گناهان”. پاول و هایده Atani را در سال 2019 راه اندازی کردند. این کار با لندن، بارسلونا و مادرید آغاز شد. تاکنون، این دو بیش از 20 متخصص از بخشهای مختلف را گرد هم آورده اند تا ابزارهای تجاری منحصر به فردی برای سرمایه گذاری و تجارت رمزنگاری ایجاد کنند.

ماموریت اصلی Atani چیست؟

ماموریت آتانی این است که بدون نیاز به استفاده از سیستم عامل های شخص ثالث، یک پل متوسط ​​برای کاربران رمزنگاری ایجاد کند. تا بتوانند با چندین صرافی متصل شوند و از ابزارهای سطح بالا استفاده کنند.

اینها برخی از مهمترین ویژگیهای سیستم عامل است:

Exchange gateway

آتانی با 20+ سیستم عامل رمزگذاری مشهور جهان ارتباط برقرار کرده است. در Atani کاربران آن می توانند به راحتی در بسیاری از صرافی ها به معاملات نقطه ای دسترسی پیدا کنند. به عنوان مثال Binance ، Coinbase Pro Huobi ، Kraken ، Bitfinex ، Bitstamp ، KuCoin ، BitFlyer ، Gemini و غیره.

خدمات و ابزارهای جامع

علاوه بر دسترسی در مبادلات عمده، آتانی توابع دیگری را نیز در سیستم عامل خود دارد. تجارت، تجزیه و تحلیل بازار، مدیریت نمونه کارها، و حسابرسی و گزارش مالیاتی، همه آسان است که با این سیستم عامل اداره شود.

پوشش جهانی

در حال حاضر، بیش از 40 ارز رمزنگاری شده در اختیار معامله گران است. که می توانند در بسیاری از صرافی ها انتخاب کنند. در آینده، آتانی قول می دهد تا اکوسیستم خود را گسترش دهد تا بتواند به طور کامل نیازهای کاربران را از هر طریق قابل تأمل پوشش دهد.

مزایای آتانی

در حال حاضر آتانی رقبای مستقیمی ندارد. اگرچه این شرکت ممکن است تغییر کند. زیرا شرکت ها برای رقابت با مدل تجاری آن تلاش می کنند. از آنجا که شرکتهای دیگر عمدتا بخشی از خدمات یا بخش خاصی از بازار را هدف قرار می دهند، از نظر رقابتی ضرر خواهند داشت. تعداد کمی از سیستم عامل ها نوعی از خدمات همه در یک شرکت آتانی را به مشتریان خود ارائه می دهند. آتانی نه تنها می تواند طیف گسترده تری از محصولات را شامل شود بلکه آنها را برای جلب رضایت تاجران سطح بالا نیز ارتقا می دهد. در نتیجه، کاربران آتانی می توانند با یک طرح فوق العاده کم هزینه تجارت کنند.

دیگر مزایای چشم نواز آتانی

 همکاری وابسته با سایر صرافی های برجسته جدا از ارائه ابزارهای کاملاً رایگان تجارت، به آتانی این امکان را می دهد تا هزینه هزینه کاربران خود را کاهش دهد. Atani در حال تهیه خدمات خود در سراسر جهان و ایجاد فضای مناسب برای تجار بین المللی است. تیم آن سخت در تلاش است تا گزینه های بهینه شده برای پذیرش هر کشور خاص را ارائه دهد. با استفاده از این مجموعه پیشنهادها، معامله گران رمزنگاری می توانند در وقت و تلاش خود صرفه جویی کنند و به دنبال سیستم عامل های جداگانه باشند. یا از کانال های مختلف رفت و برگشت کنند تا کارهای مختلف را انجام دهند. در حال حاضر، آتانی خدمات گزارشگری مالیاتی را در بیش از 30 کشور و همراه با بازرسی مالیاتی که توسط موسسات بزرگ حسابرسی اجرا می شود، ارائه می دهد.

Atani

هنگامی که کاربران در یک صرافی شریک از طریق Atani افتتاح حساب می کنند. هزینه های کم بازرگانی باز می شود. در همان زمان، Atani همچنین به امنیت سیستم و قابلیت استفاده بسیار توجه می کند. از آنجا که به عنوان یک پلتفرم تجاری مبتنی بر ابر غیر متولی ساخته شده است. دسترسی کاربران Atani به کیف پول های خود در هر زمان از طریق کلیدهای API آنلاین تضمین شده است. این پلت فرم برای حفظ عملکرد خوب با تأخیر کم طراحی شده است. حتی برای مقابله با خرابی های وب سایت های شریک ساخته شده است.

Atani برای کیست؟

با در نظر گرفتن خدمات بی شمار Atani بازرگانان و سرمایه گذاران رمزنگاری در سراسر جهان می توانند فعالیت های خود را ساده کنند. آتانی از چندین زبان از جمله انگلیسی، اسپانیایی، آلمانی، فرانسوی، روسی، کره ای، ژاپنی و عربی پشتیبانی می کند. کاربران آن لازم نیست نگران مانع زبانی باشند که ممکن است مانع استفاده آنها از سیستم شود. انواع مختلفی از بازرگانان و سرمایه گذاران رمزنگاری وجود دارد که می توانند از توانایی بالقوه سیستم عامل Atani به طور کامل استفاده کنند:

  • کاربران برق: که در صنعت باتجربه هستند، و قبلاً چندین حساب را بر روی دارایی های دیجیتال مختلف دارند. این معامله گران و سرمایه گذاران ممکن است کیف پول خود را برای تجارت altcoin ایجاد کرده باشند و توانایی مدیریت موجودی بیش از $ 10،000 USD را دارند.
  • معامله گران: که بیشتر به مشتقات یا DeFi مشغول هستند. این گروه شامل معامله گران آتی، معامله گران حاشیه، اعضای پلت فرم غیرمتمرکز، کاربران کیف پول غیر مبادله ای است.

دستاوردهای Atani

در 18 ماه پس از راه اندازی، Atani و تیم آن تلاش زیادی کرده اند تا چشم انداز خود را به واقعیت تبدیل کنند. این پلتفرم هم از طرف کاربران رمزنگاری و هم از طریق سرمایه گذاران شور و شوق بیشتری پیدا کرده است. زیرا این پلتفرم از نظر عملکرد بسیار زیاد است.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.