logo کاقه ارز

بیت کوین در اوایل سال 2009 ایجاد شد و از آن زمان، ما شاهد افزایش قیمت آن هستیم. این سوال برای همه طرفداران بیت کوین پیش می آید که آیا محدودیتی برای این رشد وجود دارد؟ در حالی که هیچ کس با اطمینان نمی داند، تعداد زیادی از طرفداران بیت کوین می گویند که مانعی در رشد آن وجود ندارد و بیت کوین تا 200 برابر قیمت فعلی خود رشد خواهد کرد. با کافه ارز همراه باشید تا برخی از هیجان انگیزترین پیش بینی های قیمت بیت کوین را بررسی کنیم.

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال های آینده

 پش بینی های قیمت بیت کوین برای کوتاه مدت، درازمدت یا اصلاً بدون مقیاس زمانی هستند. در گذشته پیش بینی های زیادی برای قیمت بیت کوین وجود داشته که برخی از آنها واقعیت پیدا کردند. پیش بینی های جدید همه به افزایش زیاد قیمت بیت کوین در سال های آینده می پردازند.

پیش بینی قیمت بیت کوین

1- پیش بینی قیمت بیت کوین رونی مواس برای سال (2020)

Ronnie Moas بنیانگذار و مدیر تحقیقات در Standpoint Research است، یک شرکت تحقیق و توسعه سهام که هم برای سرمایه گذاری های سنتی و هم برای سرمایه های جدید کار می کند. Moas دارای مدرک MBA در امور مالی است. پروژه های مواس مبنی بر این است که بیت کوین تا اواخر سال 2020 به 50،000 دلار خواهد رسید. او همچنین معتقد است که ظرف 10 سال آینده ، کل بازار ارزهای رمزنگاری شده به حدود 2 تریلیون دلار (از 150 میلیارد دلار فعلی) خواهد رسید.

2- پیش بینی قیمت بیت کوین تام لی برای سال (2020)

پیش بینی قیمت بیت کوین

تام لی بنیانگذار شرکت استراتژی بازار (Fundstrat Global Advisors) و یک گاو نر شناخته شده بیت کوین است. لی در اوایل سال 2017 هدف قیمت بیت کوین را 11،500 دلار تعیین کرد و سپس هدف خود را تا 20،000 دلار افزایش داد. در عوض این اهداف تا پایان سال 2017 محقق شد. او اخیراً گفته است که قیمت بیت کوین تا مارس 2020 به 91000 دلار خواهد رسید.

3- پیش بینی قیمت بیت کوین تای لوپز برای سال (2020)

تای لوپز یک سرمایه گذار مشهور و متخصص بازاریابی اینترنتی است. او معتقد است كه اگر در ماههای آتی بخشی از دارایی های میلیونرها در سطح جهانی در بیت کوین سرمایه گذاری شود، قیمت بیت کوین می تواند به طور توجیهی به حدود 60 هزار دلار برسد.

4- پیش بینی قیمت بیت کوین جان مک آفی برای سال (2020)

جان مک آفی بنیانگذار McAfee Associates است که اولین نرم افزار ضد ویروس تجاری را در اواخر دهه 1980 راه اندازی کرد. او به تازگی MGT Capital را تاسیس کرده است، شرکتی که انواع ارزهای رمزپایه را در داخل و خارج از ایالات متحده رمزگشایی می کند. به گفته جان سرانجام به استاندارد [پولی] برای جهان تبدیل می شود. مک آفی اخیراً پس از ادعا مبنی بر اینکه هر واحد بیت کوین تا سال 2020 به ارزش نیم میلیون دلار ارزش دارد، در دنیای cryptocurrency امواج ایجاد کرد . او در آنجا متوقف نشد. وی در ادامه پیش بینی کرد که بیت کوین حتی می تواند در همان بازه زمانی به 2.6 میلیون دلار برسد.

5- قیمت بیت کوین Wences Casares برای سال (2027)

Wences Casares بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Xapo و یک عضو هیئت مدیره در PayPal است. کازارس به دلیل بی ثباتی مالی در کشور خود، ارز بومی آرژانتین را به بیت کوین تبدیل کرد. این غول فناوری اولین بیت کوین های خود را در سال 2011 خریداری کرد. وی در سال 2017 گفت: کازارس معتقد است که بیت کوین تا سال 2027 به یک میلیون دلار خواهد رسید .

6- پیش بینی قیمت bitcoin کی وان پیترسن برای سال (2027)

کی وان پیترسن یک تحلیلگر در بانک ساکسو، یک بانک سرمایه گذاری دانمارک است. او در تجارت و سرمایه گذاری آنلاین تخصص دارد. وان پیترسن دارای مدرک کارشناسی ارشد در اقتصاد کاربردی و دارایی از دانشکده بازرگانی کپنهاگ است. او هیچ ترسی از حدس و گمان در مورد موضوعات سخت مانند قیمت ارزهای رمزپایه ندارد. وان پیترسن معتقد است که بیت کوین تا سال 2027 به 100000 دلار در هر واحد خواهد رسید.

7- پیش بینی رشد بیت کوین راجر ور

پیش بینی قیمت بیت کوین

راجر ور یک سرمایه گذار اولیه در بیت کوین و استارت آپ های مربوط به blockchain است. Ver در ایالات متحده متولد شده است. او کار خود را با تجارت در زمینه قطعات رایانه، MemoryDealers.com شروع کرد. در اوایل سال 2011، Ver سرمایه گذاری در بیت کوین را آغاز کرد. راجر ور در مصاحبه ای، گفت: “بیت کوین” خیلی راحت می تواند 2500 دلار یا 25،000 دلار برای هر بیت کوین یا حتی 250،000 دلار برای هر بیت کوین باشد “. برآورد ور بر اساس اصول عرضه و تقاضا استوار است.

8- پیش بینی قیمت بیت کوین Chamath Palihapitiya برای سال (2037)

Chamath Palihapitiya بنیانگذار سرمایه اجتماعی و صاحب مالکیت Warriors Golden State است. سفر بیت کوین وی در سال 2012 با سرمایه گذاری آغاز شد و تا سال 2013 وی بیت کوین را در صندوق های تامینی، صندوق عمومی، حساب شخصی خود قرار داد. در یک زمان، او مالک 5٪ کل بیت کوین در گردش بود. Palihapitiya پیش بینی کرده است که قیمت بیت کوین طی 3-4 سال آینده به 100000 دلار خواهد رسید، و افزود که این قیمت تا سال 2037 به یک میلیون دلار خواهد رسید.

با توجه به پیش بینی های گفته شده توسط افراد با تجربه ما در سال 2020 و سال های آینده باید شاهد افزایش قیمت اولین ارز دیجیتال جهان باشیم.

کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.