کاقه ارز

بسیاری از سرمایه گذاران وجود دارند که فکر می کنند میتوانند با سرمایه گذاری در ICO ها سود زیادی بدست آورند. ICO مخفف Initial Coin Offering است. اما، همه ICO ها ارزش سرمایه گذاری ندارند و حتی ممکن است کلاهبرداری باشند. پروژه های Blockchain به طور معمول از ICO به عنوان یک روش جمع آوری سرمایه استفاده می کنند و برای فروش بیشتر شرکت یا پروژه می توانند سکه یا نشانه هایی را برای بودجه اختصاص دهند. اغلب فروش های خصوصی وجود دارد که قبل از ICO عمومی انجام می شود، اما عرضه اولیه سکه نشان دهنده اولین فرصت عمومی برای خرید سکه یا نشانه از شرکت blockchain است. امروز، ما قصد داریم به شما کمک کنیم چگونگی پیدا کردن بهترین ICO برای سرمایه گذاری در آن را پیدا کنید و به کلاهبرداری نپردازید.

مزایای مهم یک ICO چیست؟

چرا یک سرمایه گذار جذب سرمایه گذاری در ICO پروژه blockchain می شود؟
مزیت اصلی همان سرمایه گذاری اولیه در هر شرکت یا پروژه تجاری است. هدف این است که پروژه یا شرکت blockchain قصد دارد از این وجوه برای رشد و پیشرفت شرکت استفاده کند. سرمایه گذاران شرکت کننده در ICO در حال خرید سکه هستند قبل از اینکه به صرافی ها بپیوندند. هنگامی که یک سکه به صرافی برسد، حجم معاملات افزایش می یابد. اگر سکه با حجم زیادی از سرمایه گذاران و معامله گران به سمت مبادله برود، صندوق های سرمایه گذار جدید می توانند به راحتی وارد مبادله شوند و قیمت را بالا بروند. مزیت سرمایه گذاران ICO، صعود احتمالی سکه به محض برخورد ارز بزرگ و جذب سرمایه گذاران دیگر است.

چگونه بهترین ICO را پیدا کنیم؟

قبل از اینکه به طور تصادفی ICO را انتخاب کنید، احتمالاً می خواهید بهترین مواردی را پیدا کنید که می تواند بازده بهتری به شما بدهد و از شما کلاهبرداری نکند. ما روش هایی را برای کمک به شما در انتخاب صحیح انتخاب کرده ایم:

1. به روز باشید

قانون طلایی پیروزی این است که شما با فعالیتهای روزمره بازار به روز باشید. یکی از بهترین راه ها برای جلب دانش اینترنت است. شما باید قبل از قرار دادن بودجه خود در ICO تمام اطلاعات مربوط به آن را مطالعه کنید. ممکن است پست های روزانه، انجمن ها، وبلاگ ها، اخبار مرتبط با cryptocurrency، توییت های متخصص ها و غیره را در نظر بگیرید. همچنین اگر بتوانید از فناوری که ICO مورد نظر شما در حال کار با آن است استفاده کنید، این یک مزیت اضافه است.

2. برای پیدا کردن بهترین ICO از مطالعات موردی استفاده کنید

پس از جمع آوری اطلاعات رضایت بخش و لیست ICO های لیست بندی شده، وقت آن است که یک مطالعه موردی انجام دهید. اگرچه، طی کردن تمام صفحات و جستجوی وب سایتهای قابل اعتماد که می تواند نتیجه قابل توجهی را برای ICO ها به وجود آورد، زمان می برد. شما باید ICO های قبلی را که دارای مشخصات مشابه هستند و خوب بودن آنها را بررسی کنید.

3. ساختار تیمی ICO را در نظر بگیرید

اگر می خواهید در مورد چگونگی یافتن بهترین ICO اطلاعات کسب کنید، اعتبار تیم کنترل یکی از مهمترین عوامل است. این قابل درک است که ICO یک کار پیچیده است و به طور واضح برای کسانی که فاقد مهارت مهارت لازم هستند، از دسترس خارج است. قبل از اینکه سرمایه خود را در چنین سرمایه گذاری هایی قرار دهید، باید تیم و مسئول اجرای آن ICO در نظر بگیرید. اگر برخی از نام های محبوب را مشاهده می کنید، که دارای شهرت و تجربه در زمینه مربوط هستند، این یک ویژگی مثبت است.

بهترین ICO

4. پشتیبانی VC

VC مخفف پشتیبانی Venture Capital است. بدین معنی که سرمایه گذاران باتجربه اعتماد خود را به یک سرمایه گذاری خاص اعتماد می کنند. اگرچه، اجباری نیست که هر ICO دارای پشتیبان VC باشد. اما در صورت وجود، احتمالاً نمی خواهید این یکی را از دست بدهید.

5. بررسی پیش زمینه

BGC یا بررسی پیش زمینه از سرمایه گذاری مورد نظر خود ضروری است. شما باید تمام جزئیات را جستجو کرده و هرگونه نقص موجود در اسناد یا مرجع کنترل را جستجو کنید. همچنین، باید بررسی کنید که سازمان در حال اجرا ICO پروژه های قبلی دیگری نیز داشته است یا خیر، چه اتفاقی برای آنها افتاده است. اگر شما یک جریان مثبت از واقعیت ها را می بینید، ممکن است این ICO باشد که می خواهید در آن سرمایه گذاری کنید.

چه ICO یک سرمایه گذاری خوب است؟

بنابراین چه عواملی ICO را برای سرمایه گذاری کامل می کند؟ خوب ، این یک سوال خوب است. این امر به آنچه که به یک فرصت مناسب سرمایه گذاری تبدیل می شود مربوط می شود. هنگام سرمایه گذاری در ارزهای رمزپرداخت، قطعاً پیش بینی می کنید بازده بالقوه بیشتری نسبت به سایر سرمایه گذاری های سنتی مانند سهام یا اوراق بهادار داشته باشد. اما در عین حال، شما می دانید که سطح ریسک و نوسانات سرمایه گذاری ها بسیار بیشتر است. بنابراین شما باید پس از انجام تحقیقات و تجزیه و تحلیل خود، ICO های دارای ریسک را کنار بگذارید.

در اینجا برخی از عواملی که باید در هنگام بحث درباره اینکه ICO سرمایه گذاری خوبی برای شما است، در نظر بگیرید:

  • خطرات احتمالی چیست؟
  • آیا پروژه کلاهبرداری است؟
  • آیا تیم تجربه و مهارت لازم برای توسعه محصول را دارد؟
  • آیا تیم توانایی بازاریابی برای ارتقاء محصول را دارد؟
  • چه کسی محصول را ارائه می دهد؟
  • احتمال استفاده گسترده از محصول چیست؟
  • تیم قصد دارد با بودجه ICO چه کاری انجام دهد؟

نتیجه کلی درباره انتخاب بهترین ICO

شما باید بفهمید که پروژه یا مشاغل blockchain چه برنامه هایی را پیشنهاد می کند و قصد دارد چه کاری انجام دهد و مشتریانی را که هدف قرار داده اند به عنوان یک سرمایه گذار فرهیخته و آگاه در هر ICO باشند. سرمایه گذاری در ICOs مشاغل پر مخاطره است، اما می تواند بازده بزرگی را به دنبال داشته باشد. برای شناسایی بهترین پروژه های blockchain و ICO ها تحقیقات و کار زیادی انجام می شود. اما اگر وظیفه انجام کار را بر عهده دارید، اکنون برای شروع کار اصول اولیه را دارید.

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *